Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ithienne - karczmarz

Go down 
+2
Kojot
Ithienne Aethis
6 posters
AutorWiadomość
Ithienne Aethis

Ithienne Aethis


Nick : Ithienne Aethis
ID : 150
Ranga : Karczmarka
Female Liczba postów : 55
Join date : 30/07/2012
Age : 31
Skąd : Rybnik

Ithienne - karczmarz Empty
PisanieTemat: Ithienne - karczmarz   Ithienne - karczmarz Icon_minitimePon Lip 30, 2012 10:57 am

Id w grze: 150
Stanowisko: Karczmarz
Charakterystyka Karczmarz - jak to karczmarz. Stara się utrzymać porządek w karczmie, lecz przede wszystkim jest od tego, by w każdy możliwy sposób umilać i urozmaicać rozgrywkę Użytkownikom gry. Jest przede wszystkim sługą Fabuły. Tak, Fabuły przez wielkie "F", bo fabułę każda z postaci ma. Mnie zaś idzie o tę, która tworzy realia gry. Współpracuje z każdym Graczem, jest także pewnego rodzaju pomocnikiem MG.
Doświadczenie, jeśli takowe jest: Gram na tego typu grach już od wielu, wielu lat. Początkowo nie angażowałam się w żadne rangi, chociaż nigdy nie grałam mechanicznie - zawsze fabularnie. Jednak wkrótce zaczęłam kandydować na stanowiska fabularne. Wpierw przyjęto mnie na posadę redaktora, na której pozostawałam przez kilka miesięcy. Kilkakrotnie byłam też karczmarzem (uznajcie to za chwalenie się, ale doprawdy ludzie lubili mnie jako karczmarkę), zwieńczyłam to zaś karierą Mistrza Gry na dwóch stronach.
Dlaczego akurat takie stanowisko: Przede wszystkim dlatego, że gra fabularna to jedyny sens, który widzę w pozostawaniu na tego typu grach. Ponadto, lubię być karczmarzem, zaś gracze, z którymi do tej pory miałam styczność, lubią mnie jako karczmarza. Chciałabym się przysłużyć krainie, jeśli chodzi o rozwój fabularny, a wydaje mi się, że podstawowym sposobem zachęcania Użytkowników do gry fabularnej jest właśnie zachęcenie ich do gry w karczmie. Jestem tu ze względu na Graczy i na rozwój literacki. Szybko się uczę i jestem gotowa do współpracy, a także do poświęceń, które - jak wiem - łączą się z piastowaniem rangi Karczmarza.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ithienne - karczmarz Empty
PisanieTemat: Re: Ithienne - karczmarz   Ithienne - karczmarz Icon_minitimePon Lip 30, 2012 11:49 am

Pozwolę się wypowiedzieć, bo karczmarzyłam na karczmie z ową panią- jak dla mnie dobrze gra, wie co i jak i nawet zniosła zaloty Tamy Razz Jednak decyzja nie należy do mnie.

Mam nadzieję, że dostanie okres próbny, sprawdzi się i zostanie na dłużej.
Powrót do góry Go down
Kojot

Kojot


Nick : Déon
ID : Spoko
Ranga : Rzeźnik z Blaviken
Male Liczba postów : 383
Join date : 28/03/2012
Age : 33
Skąd : Redditch

Ithienne - karczmarz Empty
PisanieTemat: Re: Ithienne - karczmarz   Ithienne - karczmarz Icon_minitimePon Lip 30, 2012 12:17 pm

Myślę, że można się zastanowić nad okresem próbnym. Wtedy będzie widać doświadczenie i zaangażowanie, no i nie będzie problemu, że krótki staż istnienia postaci.
Powrót do góry Go down
Ithienne Aethis

Ithienne Aethis


Nick : Ithienne Aethis
ID : 150
Ranga : Karczmarka
Female Liczba postów : 55
Join date : 30/07/2012
Age : 31
Skąd : Rybnik

Ithienne - karczmarz Empty
PisanieTemat: Re: Ithienne - karczmarz   Ithienne - karczmarz Icon_minitimePon Lip 30, 2012 12:28 pm

Mogę jeszcze coś dodać? Smile Wiem, że moja dotychczasowa postać istnieje krótko, ale chciałabym zaznaczyć, że grałam na Shire już wcześniej (z pewnych przyczyn nie podam, jako kto, ale grałam dość długo).
Powrót do góry Go down
Calen

Calen


Nick : Calendila
ID : 230
Ranga : Obywatelka Lothlorien
Female Liczba postów : 71
Join date : 07/05/2012

Ithienne - karczmarz Empty
PisanieTemat: Re: Ithienne - karczmarz   Ithienne - karczmarz Icon_minitimePon Lip 30, 2012 12:33 pm

Aj, 3x NPC do karczmy, trzy karczmarki...żadnego męskiego "członka" w ekipie. Ubolewam nad tym faktem ^^
Powrót do góry Go down
Akeelah




Nick : Akeelah
ID : 170
Ranga : Karczmarz
Liczba postów : 47
Join date : 15/07/2012

Ithienne - karczmarz Empty
PisanieTemat: Re: Ithienne - karczmarz   Ithienne - karczmarz Icon_minitimePon Lip 30, 2012 5:19 pm

Jeśli to kolezanka Tariny, to ją to nieco dyskwalifikuje. Będą kolejne kłótnie.
Ja bym oddała pod okres próbny, na dwa tygodnie - bo sa wakacje.

Okres próbny ocenią pozostali karczmarze w porozumieniu z PMG, który biorąc pod uwagę ich opinie zadecyduje.
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Ithienne - karczmarz Empty
PisanieTemat: Re: Ithienne - karczmarz   Ithienne - karczmarz Icon_minitimePon Lip 30, 2012 6:18 pm

Nie widzę przeciwwskazań.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Ithienne Aethis

Ithienne Aethis


Nick : Ithienne Aethis
ID : 150
Ranga : Karczmarka
Female Liczba postów : 55
Join date : 30/07/2012
Age : 31
Skąd : Rybnik

Ithienne - karczmarz Empty
PisanieTemat: Re: Ithienne - karczmarz   Ithienne - karczmarz Icon_minitimePon Lip 30, 2012 6:27 pm

Z Tariną - zaznaczam - poznałam się dzisiaj. Po sesji w karczmie wymieniłyśmy kilka wiadomości na rozmowie. To wszystko.
Powrót do góry Go down
Miły Pan

Miły Pan


Nick : Avie Tildomerel
ID : 153
Ranga : Mieszkaniec
Female Liczba postów : 139
Join date : 08/07/2012
Age : 31
Skąd : Nibylandia

Ithienne - karczmarz Empty
PisanieTemat: Re: Ithienne - karczmarz   Ithienne - karczmarz Icon_minitimePon Lip 30, 2012 9:04 pm

Calen napisał:
Aj, 3x NPC do karczmy, trzy karczmarki...żadnego męskiego "członka" w ekipie. Ubolewam nad tym faktem ^^

Nawet Enars okazał się kobietą! Razz
Powrót do góry Go down
http://niedokonczony-utwor.blogspot.com/
Ithienne Aethis

Ithienne Aethis


Nick : Ithienne Aethis
ID : 150
Ranga : Karczmarka
Female Liczba postów : 55
Join date : 30/07/2012
Age : 31
Skąd : Rybnik

Ithienne - karczmarz Empty
PisanieTemat: Re: Ithienne - karczmarz   Ithienne - karczmarz Icon_minitimePon Lip 30, 2012 9:06 pm

a to naprawdę taki kłopot? :c Gdybym wiedziała wcześniej, zmieniłabym wirtualnie płeć, ale nie lubię się rozstawać z założoną postacią...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ithienne - karczmarz Empty
PisanieTemat: Re: Ithienne - karczmarz   Ithienne - karczmarz Icon_minitimePon Lip 30, 2012 9:07 pm

Czemu torturujecie mojego Harada? Trzecia kobieta...tosz dostanie zawału Very Happy
Powrót do góry Go down
Calen

Calen


Nick : Calendila
ID : 230
Ranga : Obywatelka Lothlorien
Female Liczba postów : 71
Join date : 07/05/2012

Ithienne - karczmarz Empty
PisanieTemat: Re: Ithienne - karczmarz   Ithienne - karczmarz Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 10:59 pm

Widziałam jej grę z Athelosem. Jak najbardziej zasługuje na stanowisko i myślę, że trudno ją będzie z niego zrzucić ;]
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Ithienne - karczmarz Empty
PisanieTemat: Re: Ithienne - karczmarz   Ithienne - karczmarz Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 11:03 pm

Z Athelosa, czy z rangi? Wink

Podanie zaakceptowane.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Sponsored content





Ithienne - karczmarz Empty
PisanieTemat: Re: Ithienne - karczmarz   Ithienne - karczmarz Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ithienne - karczmarz
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Karczmarz
» Karczmarz Enars Orrendil (ID 366)
» Karczmarz/Karczmarka [nabór]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Podania :: Podania :: Zaakceptowane-
Skocz do: