Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Opis karczmy

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 02, 2012 8:17 pm

Widzę, że Khamus tutaj prowadzi taką politykę karczemną jak ja Smile Argumenty jak najbardziej popieram, a skoro już doszliśmy do zgody:

Niech do grona Karczmarzy należy opisanie wyglądu karczmy. Jakby nie było, to głównie do nich należy jej pilnowanie fabularne (właśnie... fabularne, a Strażnicy pilnują pozostałych aspektów: wulgaryzmy, bezpodstawne i nie fabularne obrażanie współgrających)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 03, 2012 12:48 pm

Tylko z tego co widziałam, mamy jednego karczmarza...czy panna karczmarka podoła sama? Proponowałabym zrobić masówkę o naborze, na konkretne stanowiska.
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 21, 2012 10:52 am

A ja proponuję doprowadzić temat do końca. Co w sprawie rysunku karczmy? Jak jest z tym opisem?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 21, 2012 11:00 am

No nie wiem, ktoś jeszcze podrzucił inny opis karczmy. Calen miała rysek zrobić, ale to trzeba ja złapać i spytać.
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 11:49 am

Temat nieaktualny.

Odsyłam i jednocześnie zapraszam do dyskusji - https://shire.forumpl.net/t156-umiejscowienie-karczmy
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 1:13 pm

Temat jest aktualny, bo dotyczy wyglądu karczmy. Nieaktualna jest dyskusja, która się po drodze wywiązała. Jak tam w końcu z tym opisem?
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 1:22 pm

Jeżeli będzie jedna wspólna karczma - na skrzyżowaniu traktów, wprowadźmy jeden opis.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 1:26 pm

Tarina w pierwszym poście taki opis zaprezentowała.
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 2:08 pm

Więc tylko ustalić, czy zaprezentowany przez Tarinę opis jest ostateczny. Nie zabronię też nikomu na wprowadzenie własnych karczm do miast (mówię o namiestnikach) obsługa tego byłaby prosta jak konstrukcja cepa (nawet w tym momencie mogę zrobić takich karczm 200 Razz)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 2:13 pm

Nie- ustaliliśmy, gdzieś wcześniej, że zostaje jedna karczma- niech zostaje jak jest-jedna karczma na rozdrożu i dać ten opis w karczmie najlepiej zrobić takie zakładki- mówiłam o tym Mardro i tam dorzuci się opis NPCów, jak będą wszystkie oraz menu.
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 2:18 pm

A zabronisz mi posiadać "karczmę" w moim mieście? Ja chcę mieś salę bankietową, gdzie rozgrywane będą sesje związane z tą lokacją (bale, uczty, etc.) Feandil widział to w opisach miasta i nie kłócił się z tym, więc chyba wszystko ok Razz Żeby nie było, że ty o niczym nie wiesz, to mogę Ci później przesłać mailem, albo inną drogą te opisy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 2:34 pm

No to teraz Fean powinien dostać kopsala w dupala, bo najpierw akceptuje pomysł, żeby była jedna karczma, a teraz zmienia zdanie >P

Od Ciebie to wszystko wiem, nie to co od niektórych*kroci ją coś jeszcze napisać, ale się ugryzie w łapki*
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 2:40 pm

Fabularnie może być i milion karczmy, technicznie jedna. O to chodzi xD
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 4:06 pm

Rei napisał:
Tarina w pierwszym poście taki opis zaprezentowała.

Rei, uwierz mi, ja mam oczy Smile

Mardro napisał:
A zabronisz mi posiadać "karczmę" w moim mieście? Ja
chcę mieś salę bankietową, gdzie rozgrywane będą sesje związane z tą
lokacją (bale, uczty, etc.) Feandil widział to w opisach miasta i nie
kłócił się z tym, więc chyba wszystko ok Razz Żeby nie było, że ty o niczym nie wiesz, to mogę Ci później przesłać mailem, albo inną drogą te opisy.

Także będę miał takową w swoim mieście, choć nie będzie to czysto pojęciowa karczma - sala, w której będę odgrywać sesje ściśle związane z Lórien. Podobnie uczyni Athelos, oraz wyżej wspomniany Mard.

Tarina napisał:
No to teraz Fean powinien dostać kopsala w dupala, bo
najpierw akceptuje pomysł, żeby była jedna karczma, a teraz zmienia
zdanie >P

Od Ciebie to wszystko wiem, nie to co od niektórych*kroci ją coś jeszcze napisać, ale się ugryzie w łapki*

Tarino, akceptacja tego pomysłu nie jest sprzeczna z poparciem: sal, hal, pokoi fabularnych, w których namiestnicy będą mogli prowadzić wydarzenia związane z ich krainami. A więc zdania nie zmieniłem.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Go??
Gość




Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 6:23 pm

To zamiast się tak rozdrabniać proponuje zrobić pokój sesyjny zamiast forum wewnętrznego gry, gdzie będzie można tworzyć sesje i zapraszać na nie wybranych ludzi.

Wtedy będzie porządek o!
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 7:49 pm

A bez tego będzie bałagan? Będzie to jedna z lokacji z danym mieście, jak fleczer, bank etc.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Miły Pan

Miły Pan


Nick : Avie Tildomerel
ID : 153
Ranga : Mieszkaniec
Female Liczba postów : 139
Join date : 08/07/2012
Age : 31
Skąd : Nibylandia

Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitimePon Lip 23, 2012 11:03 am

Cytat :
A zabronisz mi posiadać "karczmę" w moim mieście? Ja chcę mieś salę bankietową, gdzie rozgrywane będą sesje związane z tą lokacją (bale, uczty, etc.)

To jeszcze lepszy pomysł niż przypuszczałem! Smile Tarino, pokoje sesyjne zostawmy na sesje nie związane z konkretnymi sprawami Namiestników, niech będzie to miejsce przeznaczone wyłącznie do użytkowania MG lub ewentualnie graczy, którzy będą chcieli poprowadzić jakąś sesję pod okiem MG. Wbrew pozorom uzyskamy dzięki temu jeszcze większy porządek, niż gdyby wszystko miało znajdować się w pokojach sesyjnych.
Powrót do góry Go down
http://niedokonczony-utwor.blogspot.com/
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitimePon Lip 23, 2012 11:59 am

Miły Pan napisał:
To jeszcze lepszy pomysł niż przypuszczałem! Smile Tarino, pokoje sesyjne zostawmy na sesje nie związane z konkretnymi sprawami Namiestników, niech będzie to miejsce przeznaczone wyłącznie do użytkowania MG lub ewentualnie graczy, którzy będą chcieli poprowadzić jakąś sesję pod okiem MG. Wbrew pozorom uzyskamy dzięki temu jeszcze większy porządek, niż gdyby wszystko miało znajdować się w pokojach sesyjnych.

Thank you! Thank you very much!

Dokładnie o to mi chodzi. Sesje związane z ziemiami namiestników mogą się odbywać wtedy nawet w tym samym momencie (oczywiście jeśli namiestnik stwierdzi, że chce mieć jakieś walki, to musi zaprosić MG) i nie powstanie bałagan. Pokój sesyjny będzie służył dynamicznym sesjom wpływającym dość mocno na fabułę gry i to MG będą głównie w nim urządzać sesje.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitimePon Lip 23, 2012 4:30 pm

No to ankietka co do pokoju i po sprawie ^ ^
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitimePon Lip 23, 2012 4:34 pm

Te ankiety w końcu się wszystkim znudzą i sama będę w nich odpowiadać :c
W każdym razie, taki pomysł z salą bankietową jest... no, co tu dużo mówić, świetny. Wiadomo, że uczty nie będą odbywać się codziennie, ale też nikt nie zabroni nikomu ciągnąć jednej przez tydzień. Wtedy nie zostanie zaśmiecona ani główna karczma, ani pokój sesyjny, który akurat może być nagle potrzebny. Wszystko będzie rozgrywać się na spokojnie w danym mieście.
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitimePon Lip 23, 2012 9:28 pm

4 głosy za, 1 głos przeciw. Ankieta wydaje się bezcelowa.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Sponsored content





Opis karczmy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opis karczmy   Opis karczmy - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Opis karczmy
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Umiejscowienie karczmy
» Opis i historia
» Konkurs na opis Kawiarni w Minas Tirith

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sprawy Krainy :: Propozycje :: Zamknięte-
Skocz do: