Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kapitan - Yrull (49)

Go down 
+2
Shogon
Szagar
6 posters
AutorWiadomość
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Kapitan - Yrull (49) Empty
PisanieTemat: Kapitan - Yrull (49)   Kapitan - Yrull (49) Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 6:02 pm

Id w grze: 49
Stanowisko: Kapitan Straży
Doświadczenie, jeśli takowe jest: W byciu kapitanem - zerowe. Jest to jedna z niewielu rang, której jeszcze nie udało mi się zdobyć (brak okazji). Jeśli chodzi ogółem o moje doświadczenie w tego typu grach, to jest nieskończenie duże. Kiedyś byłem władcą przez całkiem długi czas na jednej z krain i zajmowałem się tam praktycznie wszystkim prócz tworzenia kodu. - Tak dawno temu jeszcze nikt nie wpadł na pomysł stworzenia rangi MG. Tak czy inaczej, radziłem sobie bardzo dobrze, a z upływem czasu tylko lepiej. Zarządzałem grą, to nie zarządzę strażą? Cool
Zarządzałem również szynkiem i karczmą, więc i tutaj z pewnością dam sobie radę.

Dlaczego akurat takie stanowisko: Ponieważ jest to jedna z moich ulubionych rang, zawsze chciałem być kapitanem i nie odpuszczę póki mi się nie uda. W dodatku jestem przekonany, że sprawdziłbym się znacznie lepiej od aktualnego dowódcy. W tydzień zdołałbym uczynić więcej niż Sirek od początku swej kariery. A to dlatego, że mam sporo pomysłów do usprawnienia i ułatwienia pracy strażników. Nie ma mowy bym się z tym ociągał. Z miejsca wprowadziłbym nowy system rewirów. Jestem charyzmatyczny i stanowczy, a jak trzeba to i się ładnie wypowiem. Nie mam zamiaru robić z siebie pajaca na tym stanowisku. Jeśli zauważyłbym, że mi taka robota nie idzie, to po prostu bym zrezygnował nie torując miejsca innym. Teraz mam na uwadze to by gra jak najlepiej funkcjonowała, pamiętam czasy jej świetności i chciałbym do tego wrócić. Z resztą rangowych mam całkiem dobry kontakt, jeszcze nikogo nie pogryzłem. Oczywiście dążyłbym do jak najlepszych relacji ze strażnikami.

W dodatku zauważyłem, że gdy napisałem skargę na Sirka, to sporo osób napisało coś w stylu, że kapitan nie ma tak wiele obowiązków. Wyglądało to tak jakby od takiej osoby niczego się nie wymagało. Możliwe, że ludzie się przyzwyczaili do tego, że kapitan mało robi. Najwyższy czas by to zmienić.

Gdy napisałem podanie na strażnika Sirek napisał, że mam lekkomyślne podejście do rangi i wystarczy tylko spojrzeć na gazetę. Rzeczywiście, zrobiłem coś co odmieniło zwykłą i zazwyczaj nudne pismo jakich jest wiele na innych grach. Nasz Kurier był jedyny w swoim rodzaju i podobał się ludziom. Trochę nierozsądne było patrzenie przez pryzmat czegoś takiego. A co jeśli straż też tak rozbujam? Tylko trochę w inną stronę, jak najbardziej pozytywną dla krainy.


Przykład umiejętności, jeśli ranga tego wymaga: Przedstawię w formie dialogu.
Strażnicy: Panie kapitanie! Idziemy na patrol!
Kapitan: Ani mi się ważcie, zróbcie sobie przerwę.
Strażnicy: Hoho, jak fajnie. Dziękujemy!
Kapitan: Żartowałem! Do roboty wszyscy, ale już! Jutro chcę widzieć raporty u mnie na biurku, inaczej strach pomyśleć co się z Wami stanie! Odmaszerować!

_______________________________________________________________
Nie zabraniam nikomu do wypowiedzenia się w tym temacie. Jak ktoś chce może zadać pytanie, a ja odpowiem.

I tak, wiem, że Sirek dalej ma rangę, ale może w końcu zobaczycie, że zawsze jest wybór i zawsze można coś zmienić, w tym wypadku, mam nadzieję, że na lepsze.
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Shogon

Shogon


Nick : Nerdan
Ranga : Żyd
Male Liczba postów : 54
Join date : 04/04/2011

Kapitan - Yrull (49) Empty
PisanieTemat: Re: Kapitan - Yrull (49)   Kapitan - Yrull (49) Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 6:06 pm

Jestem na tak. albino
Powrót do góry Go down
http://szynk.blogspot.com
Go??
Gość




Kapitan - Yrull (49) Empty
PisanieTemat: Re: Kapitan - Yrull (49)   Kapitan - Yrull (49) Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 6:11 pm

Mnie nie przeszkadza, by sprawdzić jaśniepana, cóż nam szkodzi?

Dodam, że mimo tego co słyszałam, jak umówił się ze mną, jak powrócił na stanowisko redaktora, sprawdził się bardzo dobrze i dotrzymał słowa!

Ja bym mu dała szansę, ale co na to reszta?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kapitan - Yrull (49) Empty
PisanieTemat: Re: Kapitan - Yrull (49)   Kapitan - Yrull (49) Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 6:14 pm

A ja jestem na nie. Jego znajomy Erdan wrzucił mnie za swój kaprys do lochu. Jest pewne przysłowie. Z kim przystajesz tym się stajesz. Dla mnie jesteś zbyt niepewny. Po za Sirek jest odpowiednia osoba.
Powrót do góry Go down
Shogon

Shogon


Nick : Nerdan
Ranga : Żyd
Male Liczba postów : 54
Join date : 04/04/2011

Kapitan - Yrull (49) Empty
PisanieTemat: Re: Kapitan - Yrull (49)   Kapitan - Yrull (49) Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 6:21 pm

Za kaprys? Widać, że nawet powodu wrzucenia do lochów nie przeczytałeś. Poza tym sprawa została omówiona z moim drugim ja, a ono było jak najbardziej za tym pomysłem. Miałem także nadzieję, że trochę po tym ochłoniesz jednak myliłem się - szybko doszło do kolejnej kłótni.
Warto też zwrócić uwagę, że według wielu byłem nieodpowiednią osobą na stanowisko strażnika. A odpowiedni Sirek przyjął mnie, nieodpowiednią osobę, na nieodpowiednie stanowisko. Wiem, że tym samym przyznaję się, iż nie jestem bez winy, ale o tym każdy chyba wie.
A jeszcze co do odpowiedniości Sirka - tu się raczej zgodzić nie mogę. Zanim usunąłem konto, w straży panował bur... No, nazwijmy to "artystycznym nieładem". A z tego co wiem, to niewiele się pod tym względem zmieniło.

@down
[Spam mode on]
Dzięki Siruś :*
[Spam mode off]


Ostatnio zmieniony przez Shogon dnia Sro Sie 01, 2012 6:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://szynk.blogspot.com
Sirek




Nick : Sirek
ID : 19
Male Liczba postów : 28
Join date : 10/04/2011
Age : 37
Skąd : Łódź

Kapitan - Yrull (49) Empty
PisanieTemat: Re: Kapitan - Yrull (49)   Kapitan - Yrull (49) Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 6:25 pm

Jako obecny Kapitan pozostanę bezstronyy.

Decyzja do Thana i PMG i tylko oni powinni się wypowiedzieć tutaj.

Shogon, jako hipokryta daję 10/10 pkt :*
Powrót do góry Go down
Kojot

Kojot


Nick : Déon
ID : Spoko
Ranga : Rzeźnik z Blaviken
Male Liczba postów : 383
Join date : 28/03/2012
Age : 33
Skąd : Redditch

Kapitan - Yrull (49) Empty
PisanieTemat: Re: Kapitan - Yrull (49)   Kapitan - Yrull (49) Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 8:40 pm

Nie mam nic przeciwko.
Powrót do góry Go down
Fogell




Nick : Fogell
ID : 28
Ranga : Władca
Male Liczba postów : 47
Join date : 17/07/2012

Kapitan - Yrull (49) Empty
PisanieTemat: Re: Kapitan - Yrull (49)   Kapitan - Yrull (49) Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 5:06 pm

Nie.
Powrót do góry Go down
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Kapitan - Yrull (49) Empty
PisanieTemat: Re: Kapitan - Yrull (49)   Kapitan - Yrull (49) Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 6:11 pm

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Kapitan - Yrull (49) Empty
PisanieTemat: Re: Kapitan - Yrull (49)   Kapitan - Yrull (49) Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 6:32 pm

Fogell napisał:
Nie.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Kapitan - Yrull (49) Empty
PisanieTemat: Re: Kapitan - Yrull (49)   Kapitan - Yrull (49) Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 6:50 pm

Fëandil Êlentáriel napisał:
Fogell napisał:
Nie.
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Sponsored content





Kapitan - Yrull (49) Empty
PisanieTemat: Re: Kapitan - Yrull (49)   Kapitan - Yrull (49) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kapitan - Yrull (49)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gwardzista - Yrull (49)
» yrull redaktor id 48
» Abherd - Kapitan
» Kapitan straży

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Podania :: Podania :: Odrzucone-
Skocz do: