Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zmiany

Go down 
AutorWiadomość
Athelos Samathel




Nick : Liathaniel Miriandill
ID : 41
Ranga : Mieszkaniec
Male Liczba postów : 34
Join date : 01/04/2012
Skąd : Lublin

Zmiany Empty
PisanieTemat: Zmiany   Zmiany Icon_minitimeWto Lip 31, 2012 2:48 pm

Chciałem i tu zostawić ślady swego oburzenia.. Ogromnego już oburzenia...

Podczas obejmowania stanowiska Władcy Rivendell miałem wiele planów. Chciałem zacząć od porządków, tzn. tekstów i Błędnego Lasu. Szybko się za to zabrałem i w podajże kilka dni napisałem 15 tekstów i wiele wyjaśnień odnośnie mojego zarysu. Teraz te teksty czekają już prawie cztery miesiące od 12-04-10. Wiele razy zapewniano mnie że zostaną rychło wprowadzone, że to tylko kwestia paru minut. Nasuwa się więc pytanie. Dlaczego wciąż nie zostały one dodane?
Zostawiając to, idę dalej, dnia 12-05-16, dodałem kolejny pomysł, Sali tronowej. Ignorując nie dodane teksty, miałem nadzieję że jako iż jest to istotny pomysł, zostanie przynajmniej on, szybko wprowadzony. Myliłem się jednak. Do tej pory wciąż czekam...
Ogólny zarys moich pomysłów był wręcz ogromny, wciąż wymyślałem nowe rzeczy, chciałem poszerzyć zakres możliwości fabularnych w mym mieście. Planowałem Salę kominkową, Nowe prawa i obowiązki dla obywateli, Bród i wiele wiele innych ciekawych oraz mogących dużo wnieść pomysłów. Pragnąłem uczynić tak aby Rivendell było naprawdę ciekawym i aktywnym miejscem. Szczerze jednak mówiąc, odechciało mi się wszystkiego, to czekanie, ta niemoc, sprawiły iż zaprzestałem pisać, planować, głownie z założenia : "Po co? Przecież i tak moja praca pójdzie na marne, będzie leżeć na forum wewnętrznym i czekać całymi wiekami na wprowadzenie."
Mnie nie dziwi mój "bunt", me podejście, po prostu, nie ma na razie po co pisać. Nie mam już nawet pewności czy zostanie to w ogóle dodane...

PS. Jeśli macie jakiś szacunek do mnie i mojej pracy, nie zapewniajcie mnie po raz kolejny o szybkim i rychłym wprowadzeniu owych zmian.... Jeśli macie ochotę po prostu to w końcu wprowadźcie.
Powrót do góry Go down
 
Zmiany
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zmiany w budynkach
» Gruntowne zmiany w gazecie
» Zmiany przy kreatorze postaci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Namiestnictwa :: Namiestnictwa :: Rivendell-
Skocz do: