Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Balgator - Strażnik

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Balgator

Balgator


Nick : Balgator
ID : 5
Ranga : Kapitan Straży
Liczba postów : 108
Join date : 20/02/2012
Age : 35

Balgator - Strażnik Empty
PisanieTemat: Balgator - Strażnik   Balgator - Strażnik Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 1:27 am

Id w grze: 958
Stanowisko: Strażnik
Doświadczenie, jeśli takowe jest: Och, jest... Na serio muszę to opisywać? Długo, długo... potem mi weszło namiestnictwo i to był jedyny powód odstąpienia od tej rangi.
Dlaczego akurat takie stanowisko: Bo mnie trafia już jak patrzę na to, co się dzieje z nasza strażą... Dziś chociaż patrzę na listę online i co widzę? Gościu z nazwiskiem (żeby nie wytykać palcami) do złudzenia przypominającym nazwę popularnego pierwiastka metalicznego, wiek 22, co to jest? Strażników ilekroć wchodzę na Shire ani widu ani słychu i tak od dłuższego czasu... Ktoś tu pilnuje w ogóle? No i nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek w tej krainie znał nasze prawo lepiej ode mnie, serio...
Przykład umiejętności, jeśli ranga: Zdanie po lewej jest niepoprawne stylistycznie, brak w nim sensu merytorycznego, co jest mylące dla graczy chcących poprawnie napisać podanie. Macie swój przykład.


P.S. Z powodu piastowanej obecnie funkcji Władcy Mordoru, w razie akceptacji podania proszę o przesunięcie rangi namiestnika na funkcję fabularną (z zachowaniem ubogiego panelu namiestnika), natomiast rangę Strażnika o ustawienie jako jedyną widzialną rangę mechaniczną. (No chyba, że waszym zdaniem te dwie rangi się nie gryzą...)
Powrót do góry Go down
Kojot

Kojot


Nick : Déon
ID : Spoko
Ranga : Rzeźnik z Blaviken
Male Liczba postów : 383
Join date : 28/03/2012
Age : 33
Skąd : Redditch

Balgator - Strażnik Empty
PisanieTemat: Re: Balgator - Strażnik   Balgator - Strażnik Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 3:11 pm

Balgator, był świetny w roli strażnika. Moim zdaniem nie powinno być problemu z tym, żeby ktoś kto ma rangę fabularną, to nie mógłby mieć dodatkowo rangi czysto mechanicznej.
Powrót do góry Go down
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Balgator - Strażnik Empty
PisanieTemat: Re: Balgator - Strażnik   Balgator - Strażnik Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 3:16 pm

Ja bym przyjął bez czytania podania.
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Sirek




Nick : Sirek
ID : 19
Male Liczba postów : 28
Join date : 10/04/2011
Age : 37
Skąd : Łódź

Balgator - Strażnik Empty
PisanieTemat: Re: Balgator - Strażnik   Balgator - Strażnik Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 3:22 pm

Oczywiście, że się zgadzam. Napisz do Fogella o rangę.

Dziekujemy.


I czemu do cholery wypowiadają się tutaj osoby nie mające nic wspólnego z wybieraniem rang ?!
Potrzeba pokazania się ?
Powrót do góry Go down
Balgator

Balgator


Nick : Balgator
ID : 5
Ranga : Kapitan Straży
Liczba postów : 108
Join date : 20/02/2012
Age : 35

Balgator - Strażnik Empty
PisanieTemat: Re: Balgator - Strażnik   Balgator - Strażnik Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 7:21 pm

Tak działa demokracja Sirku, wygłaszają swoje opinie bo mają do tego prawo, chociaż ich głos nie jest decydujący. W razie wątpliwości u osób decyzyjnych można się pokierować głosami tych "mniej ważnych", a jednak jak liczących się dla gry. Moim zdaniem takie opinie są jak najbardziej na miejscu.
Powrót do góry Go down
Sirek




Nick : Sirek
ID : 19
Male Liczba postów : 28
Join date : 10/04/2011
Age : 37
Skąd : Łódź

Balgator - Strażnik Empty
PisanieTemat: Re: Balgator - Strażnik   Balgator - Strażnik Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 7:26 pm

W takim razie, po co były jakikolwiek ustalenia ? Zresztą jest mini regulamin dla niewiedzących.
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Balgator - Strażnik Empty
PisanieTemat: Re: Balgator - Strażnik   Balgator - Strażnik Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 8:27 pm

Wyjaśnię - w ankiecie dotyczącej podań na rangi dopisałam do głównego postu (zaraz po wypowiedzi Weyra), że w tym dziale będą mogli wypowiadać się tylko wskazane osoby. Nie widziałam protestów. Ewentualne sprzeciwy przyjmę na PW, wtedy pomyślimy. Ten temat jest już zakończony, więc go zamykam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Balgator - Strażnik Empty
PisanieTemat: Re: Balgator - Strażnik   Balgator - Strażnik Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Balgator - Strażnik
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Navaeth - Strażnik
» Strażnik - Déon
» Skarga na strażnika Balgator
» Vraen - Strażnik
» Weyr-Strażnik

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Podania :: Podania :: Zaakceptowane-
Skocz do: