Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Weyr-Strażnik

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Weyr




Nick : Weyr
ID : 407
Ranga : Strażnik
Liczba postów : 15
Join date : 16/07/2012

Weyr-Strażnik Empty
PisanieTemat: Weyr-Strażnik   Weyr-Strażnik Icon_minitimeSob Sie 04, 2012 8:13 pm

Id w grze:407
StanowiskoStrażnik
Doświadczenie, jeśli takowe jest: Aktualnie brak doświadczenia na powyżej wymienionym stanowisku, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.
Dlaczego akurat takie stanowisko:Po prostu wychodzę z założenia, że się dobrze bawić należy również dać coś od siebie grze. Co prawda praca strażnika może być nie lubiana, ale wydaje mi się najbardziej pożyteczna, z rang mechanicznych ( nie licząc doradców, ale na tym się nie znam).
Przykład umiejętności, jeśli ranga:Cierpliwość i nawet jeśli mi nie wierzycie, to mam na to niezbity dowód. Skrupulatność i rzetelność. Obiektywizm. W sumie, tyle i tylko tyle, ponieważ nigdy nie lubiłem opisywać swoich cech. Aż drżę na myśl o rozmowach kwalifikacyjnych i opisywaniu swoich zalet i wad, z tego powodu ;-).
Powrót do góry Go down
Sirek




Nick : Sirek
ID : 19
Male Liczba postów : 28
Join date : 10/04/2011
Age : 37
Skąd : Łódź

Weyr-Strażnik Empty
PisanieTemat: Re: Weyr-Strażnik   Weyr-Strażnik Icon_minitimeSob Sie 04, 2012 8:21 pm

Chwilowo mam komplet. Troje strażników wystarcza. Na próbę chętnie bym przyjął, ale nie mam gdzie. Przepraszam
Powrót do góry Go down
 
Weyr-Strażnik
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Balgator - Strażnik
» Vraen - Strażnik
» Navaeth - Strażnik
» Strażnik - Déon

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Podania :: Podania :: Odrzucone-
Skocz do: