Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Skarga na strażnika Balgator

Go down 
+6
Mardro
Balgator
Sirek
Kojot
Fëandil Êlentáriel
Akeelah
10 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Akeelah




Nick : Akeelah
ID : 170
Ranga : Karczmarz
Liczba postów : 47
Join date : 15/07/2012

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 11:42 am

Strażnik/czka Balgator osadził/a mnie w lochu na 3 dni za żart w stosunku do gracza na temat jego mózgu. No powiedzmy, że mi się należało (Chociaż prawo mówi o czymś innym Wink ) Nie ważne bo nie o to chodzi.

Kaucja za wyciągnięcie wynosiła 88000000 i została wpłacona przez ID 1. Czego ślad oczywiście pozostaje w moim dzienniku. A zdjęcie całej tej historii zamieszczam poniżej.

Skarga na strażnika Balgator Kijwewlew

Tak więc Balgator wprowadziła w błąd PMG twierdząc, że zaszło kumoterstwo, o które oskarżyła Vraena (na poczcie), że niby jakimś magicznym sposobem, wyczarował ON lub ktoś inny te 88000000 i mnie wyciągnął z tego lochu. Kazała PMG wsadzić mnie do lochu ponownie i tak też zrobił wierząc strażnikowi, który nie potrafił wszystkiego sprawdzić.

Strażnik z miejsca kogoś oskarżył, nie zapytał o nic u źródła i ręczyła głową PMG, że ma rację. Racji oczywiście nie miała gdyż nie zaszło żadne kumoterstwo, a ID 1 z własnej nie przymuszonej woli i nawet bez mojej wiedzy wpłacił kaucję za co mu serdecznie dziękuję.

Takie osoby psują wizerunek straży, powinna dostać ostrzeżenie za to, lub stracić stanowisko, no cokolwiek, bo niesłusznie lądowałam w lochu drugi raz.

Strażniczka balgator obraziła mnie również na czacie i bezpodstawnie nałozyła mi knebel, chociaż nikogo nie obraziłam, broniłam jedynie tego, że weszła na czat, by mnie obrażać do innych graczy.
Skarga na strażnika Balgator Balgator3
Skarga na strażnika Balgator Balgator2

A OTO SPECJALNIE DLA ID 958 wiadomość Fae o tym, iż to ona kazała mu nałożyć mi bana.
Skarga na strażnika Balgator FAE

http://img6.imagebanana.com/img/tz17bb3l/FAE.png


Ostatnio zmieniony przez Akeelah dnia Wto Sie 14, 2012 4:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 12:07 pm

To co zaszło jest właśnie kumoterstwem, podałaś idealny, podręcznikowy przykład.
Równie dobrze pieniądze wygenerować mógł sobie Fogell, czy Mardro i bez uprzedzenia straży uwolnić dowolnego więźnia.

W tym miejscu chciałbym pogratulować strażnikom i graczom, którzy spostrzegli to zdarzenie. W nagrodę zostanie wam przyznany punkt reputacji.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Kojot

Kojot


Nick : Déon
ID : Spoko
Ranga : Rzeźnik z Blaviken
Male Liczba postów : 383
Join date : 28/03/2012
Age : 33
Skąd : Redditch

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 1:14 pm

Wpłacanie przez administracje kaucji mija się z celem. Po co istnieją lochy, skoro od tak sobie osoba z dostępem do panelu generuje odpowiednią sumę i uwalnia gracza winnego. Przykro mi, że takie rzeczy się dzieją, gdyż pewne osoby mogą czuć się z tego powodu ponad prawem. Mam nadzieję, że administracja nie będzie więcej uwalniać winnych, bez względu na to, jakie przyświecają temu powody.

PS: Co do Balgatora, to jest jeden z najbardziej sumiennie wypełniających swoją funkcję rangowców.
Powrót do góry Go down
Sirek




Nick : Sirek
ID : 19
Male Liczba postów : 28
Join date : 10/04/2011
Age : 37
Skąd : Łódź

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 3:20 pm

Skargi nie uznaję. Lenwe w tym przypadku złamał prawo, nie Balgator.

Dziękuję.
Powrót do góry Go down
Balgator

Balgator


Nick : Balgator
ID : 5
Ranga : Kapitan Straży
Liczba postów : 108
Join date : 20/02/2012
Age : 35

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 3:52 pm

Proszę o skan poczty, w którym stwierdzam kumoterstwo Vraena, lub cokolwiek z pozostałych bredni, pochwal się przy okazji co sama do mnie piszesz. Proszę o jakikolwiek dowód na to, ze kazałam PMG zrobić cokolwiek.

Skarga bezpodstawna, Ake wyczarowuje sobie historie, w które najwidoczniej sama wierzy (widzę symptomy schizofrenii i manii prześladowczej) i rozpowszechnia je na forum.

Nie będę tego komentować, gdyż mój zasób brzydkich słów zdaje mi się zbyt skąpy do tego celu.
Powrót do góry Go down
Akeelah




Nick : Akeelah
ID : 170
Ranga : Karczmarz
Liczba postów : 47
Join date : 15/07/2012

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 4:42 pm

Oj oj oj... kolejny raz mnie obraziłaś.
Powinnas stracić rangę, w innych grach wyleciałabyś z gry już dawno. Ale ja skrupulatnie pozbierałam dowody w tej sprawie.
Pamiętaj, że nie jesteś ponad prawem, szczególnie tym polskim prawem.
Ale skoro chcesz dowody, to przepraszam Fae, ale musz umieścić zrzuty z poczty.
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 5:01 pm

Akeelah napisał:
Powinnas stracić rangę, w innych grach wyleciałabyś z gry już dawno.

Teraz Ty dostajesz upomnienie za sugerowanie/zastraszanie utraty rangi. To nie wchodzi w Twoje kompetencje.

Jeżeli chodzi o strażnika, który przedstawił mi sprawę więzienia (screen nr. 2 w skardze) - to nie był Balgator.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Akeelah




Nick : Akeelah
ID : 170
Ranga : Karczmarz
Liczba postów : 47
Join date : 15/07/2012

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 5:08 pm

A gdzie upomnienie, za sugerowanie choroby psychicznej?
Powrót do góry Go down
Akeelah




Nick : Akeelah
ID : 170
Ranga : Karczmarz
Liczba postów : 47
Join date : 15/07/2012

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 5:08 pm

Fea udowodnij to prt screenem bardzo proszę, nie każdemu można ufać.
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 5:22 pm

Ciężko dać mi print screena z komunikatora "hamachi".
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 5:26 pm

Ake wyhamuj, bo coraz bardziej pogrążasz się w moich oczach. Nie chcę wyciągać na wierzch co dowiedziałem się z Messiru. Ale nie zaufam Ci już tak łatwo jak wcześniej. Dodam też, że to co robisz w tym temacie jest po prostu śmieszne. Zareagowałaś tylko na posta Balgator (jak to odmienić skoro gra facetem, a jest kobietą?), a przecież po drodze wszyscy pisali, że skarga jest bezpodstawna.

I tak. Też jestem zdania, że Lenwe złamał prawo, co jest dla mnie dziwne, bo nie spodziewałem się tego po nim. Ostatecznie jest głównym adminem gry.

Za chwilę sam złożę skargę, bo nie pierwszy raz zarzucasz komuś błędy i go obrażasz, doszukując się też innych rzeczy niż są wyraźnie napisane. PLUS robisz multipost, a tego jeszcze nie zezwolono na żadnym forum. Mogę sięgnąć też po ciekawsze rzeczy, które siedzą w bazie danych (nie kłopocz się kasowaniem wysłanych wiadomości, mam zrzut na dysku + jeśli Arod to czyta, niech wykona identyczny Smile ).
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 5:45 pm

Otóż to - identycznie przestawiłem Ci sprawę na poczcie Akeelah, teraz powinnaś dojrzeć swoje zachowanie.

Zająłem w tej sprawie to samo stanowisko co Mardro.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Dr. Infected

Dr. Infected


Nick : Vraen
ID : 415
Ranga : Strażnik
Male Liczba postów : 47
Join date : 29/07/2012

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 7:18 pm

Buehehehehehe upomnienie za "sugerowanie/zastraszanie", ale jaja. Brakuje popcornu, lece zrobić, bo zaraz pójdą upomnienia za nieskładanie hołdu Feandilowi raz dziennie. Pal licho co zrobił Lenwe - to jego gra i jego decyzja, jeśli chciał wpłacić kaucję, jego sprawa, Wam szczerze powiedziawszy gówno do tego, natomiast zabawniejsze jest to, że potem wsadzacie drugi raz tę samą osobę na dłuższą koniec końców karę i ze zwiększoną kaucją. A w międzyczasie oskarżacie mnie o wyciągnięcie Jej, co oczywiście też okazało się nieprawdą.

Ale tak to jest jak ludzie nie ogarniają rangi, którą posiadają.



@Mard: no, na Messie siedziałem dość długo i dalej siedzę momentami i w zasadzie nie wiem czego takiego się dowiedziałeś, bo akurat tam sprawa była dość oczywista i na korzyść Ake.




PS. byłbym zapomniał - kumoterstwo podejrzewał Fean, bo zapytał mnie wprost na poczcie, czy ją wypuściłem, natomiast potem stwierdził, że został wprowadzony w błąd przez balgatora czy jak mu/jej tam. I stąd oskarżenie o bezpodstawne stwierdzenie kumoterstwo przeciwko jemu/jej, a nie Feanowi.
Powrót do góry Go down
Kojot

Kojot


Nick : Déon
ID : Spoko
Ranga : Rzeźnik z Blaviken
Male Liczba postów : 383
Join date : 28/03/2012
Age : 33
Skąd : Redditch

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 7:34 pm

Gratulacje dla osobnika @UP za słownictwo, widać strażnika rangę dostać można dziś za nic. Po za tym on, jak i osoba składająca skargę zarobili już ostrzeżenia na forum, raczej nie za darmo i dalej się wykłócają. Z tego co widzę werdykt już zapadł i temat powinien być zamknięty, a nie przerobiony na dyskusję.
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 7:48 pm

Wiadomość Ake do Balg po dostaniu Lochów:
Cytat :
Dziękuję za loszki, obecni dwaj władcy i dwaj strażnicy nie umieścili mnie w lochach, Ty tak *uśmiecha się* Czyżby nadużywanie znajomości?
Nie, nie przeszkadzają mi te lochy bo jestem na wakacjach *uśmiecha się*
Bez odbioru.

I kolejna po otrzymaniu odpowiedzi:
Cytat :
Balgator:

Nadużywanie znajomości to nie wtrącenie Cię do lochu za obrazę gracza, ja czytając archiwum czatu mam podstawy do wtrącenia, zwłaszcza, że jesteś w moim rewirze ID, a nie u pozostałych strażników. Tyle w tym temacie, a kara lochów to kara lochów, niezależnie czy graczowi przeszkadza, czy nie.

Akeelah:

Znajomości? A kogo ja znam?
Władców? Pmg? No nie rozśmieszaj mnie i naucz się czytać ze zrozumieniem proszę.
Ja nie bede zgłaszała zażaleń, bo zwyczajnie mi lochy nie przeszkadzają, ale poczytaj sobie prawo... od żartów jeszcze nikogo głowa nie zabolała.
I tym razem nie odpisuj od razu usunę wiadomość, teraz z WYJĄTKU przeczytałam.

Muszę to komentować? Ake nie została oskarżona o kumoterstwo, ale sama o to oskarżyła.
Vraen, napisałem: nie będę wywlekał spraw z innych gier. Co do zachowania Lenwego: Nie, to nie do końca jego sprawa, bo prawo jest prawem i równe dla wszystkich. Mogłem równie dobrze ja kogoś wyciągnąć z lochów i zrobiłbym to tak, że nawet ślad mojej aktywności by nie został. Owszem, wyciągnął ją za kaucję, ale tę kwotę ma na kilka kliknięć w panelu admina. Sądząc z zaistniałej sytuacji nawet nie zapytał Balg dlaczego wsadziła Ake do Lochu, bo wątpię czy po takim pytaniu oskarżono by ciebie.

EDIT: Powyższe wiadomości Ake -> Balg są wyciągnięte prosto z bazy danych. Jeśli zajdzie potrzeba mogę tu udostępnić link do wszystkich wiadomości wysyłanych przez Akeelah do Lenwego, Feana i Balgator.
Powrót do góry Go down
Dr. Infected

Dr. Infected


Nick : Vraen
ID : 415
Ranga : Strażnik
Male Liczba postów : 47
Join date : 29/07/2012

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 7:58 pm

To wyciągnij sobie wiadomość, którą dostałem od Feana. Jednak o kumoterstwo to ja byłem podejrzany, nie Balg (choć, że nagle zachciało się jej/jemu całą historię czatu przeglądać, żeby ukarać kogoś za coś, za co ta osoba nie dostała kary od obecnych w grze mg, adminów i strażników, no, no, fajnie brzmi).


A co do wywlekania - nie ma co wywlekać. Tamtejszy GMG, który gra z ręka w gaciach, bo w RL nie zaliczy, powiedział parę słów za dużo na temat życia prywatnego Ake i jeśli spotkają go 2-3 osoby niegdyś grające na Messie to mu wpier***ą. Tam większość ludzi grała z ręką w gaciach i kiedy jeden z nich za swą perfidię został wywalony zaczął się lincz Ake i kogoś dla niej bliskiego (nie, nie mnie), bo zboczeńcy bardzo chcieli trzymać te ręce w gaciach i poza nimi. To co usłyszałeś, pytając kogoś (najpewniej spośród "grupy trzymającej ****") to już inna sprawa, więc jeżeli na prawdę nie chcesz niczego wywlekać, to przestań używać innych gier jako argumentów, szczególnie, jeśli nimi nie są.
Powrót do góry Go down
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 8:05 pm

Sirek napisał:
Skargi nie uznaję. Lenwe w tym przypadku złamał prawo, nie Balgator.

Dziękuję.

Na tym powinna się zakończyć cała rozmowa. Zamykam temat. king
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 8:12 pm

Dr. Infected napisał:
Buehehehehehe upomnienie za "sugerowanie/zastraszanie", ale jaja.

Akeelah wielokrotnie naciskała żeby wyrzucić: Enarsa, Tarine i Balgatora, choć jest karczmarką i ma w tej sprawie tyle do powiedzenia, co dekarz piekarzowi.

Dr. Infected napisał:
Brakuje popcornu, lece zrobić, bo zaraz pójdą upomnienia za nieskładanie hołdu Feandilowi raz dziennie.

Osobliwa sprawa - wymieniasz mój nick po raz pierwszy... oprócz Akeelah. Ciekawe zjawisko.

Dr. Infected napisał:
Pal licho co zrobił Lenwe - to jego gra i jego decyzja, jeśli chciał wpłacić kaucję, jego sprawa, Wam szczerze powiedziawszy gówno do tego

I tu się mylisz, obraziła gracza i musi odsiedzieć swoje. Na co instytucja strażnika i lochów, skoro każdego można wyciągać za kaucją?

Dr. Infected napisał:
Ale tak to jest jak ludzie nie ogarniają rangi, którą posiadają.

PS. byłbym zapomniał - kumoterstwo podejrzewał Fean, bo zapytał mnie wprost na poczcie, czy ją wypuściłem, natomiast potem stwierdził, że został wprowadzony w błąd przez balgatora czy jak mu/jej tam. I stąd oskarżenie o bezpodstawne stwierdzenie kumoterstwo przeciwko jemu/jej, a nie Feanowi.

Wyszukanie nieprzepisowego i niezgodnego z konstytucją krainy uwolnienia z lochów, to nie co innego(!) niż "nie ogarnianie rangi" ... jocolor

Dr. Infected napisał:
bo zapytał mnie wprost na poczcie

No tak, trzeba było zapytać "nie wprost" - wtedy byłoby kulturalnie.

Skarga na strażnika Balgator Ob1p
By feandil at 2012-08-14

Dr. Infected napisał:
potem stwierdził, że został wprowadzony w błąd przez balgatora czy jak mu/jej tam

Nie trzeba kłamać, aby przedstawiać własne, choć słabe argumenty. Prawda jest na screenie.

Skarga na strażnika Balgator Ob2e
By feandil at 2012-08-14

Myślę, że mój post kończy dyskusję.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 8:16 pm

Super Vraen, a ja nie umiem czytać?
Cytat :
Dziękuję za loszki, obecni dwaj władcy i dwaj strażnicy nie umieścili mnie w lochach, Ty tak *uśmiecha się* Czyżby nadużywanie znajomości?
Nie, nie przeszkadzają mi te lochy bo jestem na wakacjach *uśmiecha się*
Bez odbioru.

Miałem też wrzucić tu treść od Feana dla Ciebie, ale mi nie wyszło, bo mnie wyprzedził Very Happy
Powrót do góry Go down
Dr. Infected

Dr. Infected


Nick : Vraen
ID : 415
Ranga : Strażnik
Male Liczba postów : 47
Join date : 29/07/2012

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 8:22 pm

Ja mówię o wiadomości Feandila do Ake w Jej pierwszym poście i na tym opieram domysł, że nie był on bezpośrednio winny, a jedynie zmanipulowany przez strażnika.

Swoją drogą - ktokolwiek spytał samego Lenwe? Tak wiem, odpowiedź brzmi - wait fo it - nie.


Proponowałbym poczekać na właściciela tejże urokliwej krainki, ażeby wydał swój osąd i opowiedział jakie miał intencje wypuszczając Akeelah. W końcu on tu włada, a podlegli mu rangowcy. No chyba, że macie zamiar zmienić tę grafikę z tematu hierarchia tak, by Lenwe był gdzieś nieopodal sędziego, bo mam wrażenie, że przykładacie do jego zdania taką samą wagę jak do tej rangi.
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 8:24 pm

Hierarchia zostanie poprawiona, a nad Lenwe zostanie dodane: Konstytucja Krainy.

Prawo to prawo, obowiązuje każdego.

Sirek napisał:
Skargi nie uznaję. Lenwe w tym przypadku złamał prawo, nie Balgator.
_______________________________________________

Za używanie wielokrotnych wulgaryzmów, oraz niewłaściwego języka - kolejne ostrzeżenie dla Vraena.


Ostatnio zmieniony przez Fëandil Êlentáriel dnia Wto Sie 14, 2012 8:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Dr. Infected

Dr. Infected


Nick : Vraen
ID : 415
Ranga : Strażnik
Male Liczba postów : 47
Join date : 29/07/2012

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 8:36 pm

Gdzie te wulgaryzmy (sorry za ot, skasuj post jak już wskażesz te liczne wulgaryzmy)?

Odsyłam do oskarżenia Besidrola.
Feandil

Ok, przyjąłem, nie nazwałbym tego licznymi wulgaryzmami, ale rozumiem karę Smile


Ostatnio zmieniony przez Dr. Infected dnia Wto Sie 14, 2012 8:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Balgator

Balgator


Nick : Balgator
ID : 5
Ranga : Kapitan Straży
Liczba postów : 108
Join date : 20/02/2012
Age : 35

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 8:51 pm

w kwestii: "nagle zachciało się jej/jemu całą historię czatu przeglądać, żeby ukarać kogoś za coś, za co ta osoba nie dostała kary od obecnych w grze mg, adminów i strażników" -nie, była to skarga, potwierdzona screenem, jednak screen można sfałszować jak się bardzo chce, dlatego archiwum też zostało sprawdzone. ID 170 jest w moim rewirze, dlatego jak najbardziej skarga powinna pójść do mnie, a nie do pozostałych rangowych.


Co do Lenwego- w obecnie obowiązującym prawie jest zapis o prawie łaski przysługującym Thanowi - oznacza to, ze może wyciągnąć dowolnego skazańca z lochów jeśli tak zechce.


Widzę, że ani Vraen, ani Akeelah oboje nie umieją czytać ze zrozumieniem, przeinaczają wypowiedzi innych pod swoje kopyto tak, żeby pasowały do ich niezdrowych teorii, a potem głoszą to wszem i wobec jako jedyną prawdę. Teraz V. broni A., zapewne to samo robił w innej grze, a teraz oboje przeniosą się do jeszcze innej krainy robić to samo i mówić, że "słuszność była po jej stronie, tylko ją obskoczyli wszyscy rangowcy, ale oni g. wiedzą i są złośliwi, nie słuchajcie ich."
Powrót do góry Go down
Dr. Infected

Dr. Infected


Nick : Vraen
ID : 415
Ranga : Strażnik
Male Liczba postów : 47
Join date : 29/07/2012

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 8:55 pm

Ależ mylisz się, to pierwsza kraina, gdzie na start razem gramy Smile I pierwsza gdzie rangowcy łamią prawo "przeciwko" adminowi.


Sama piszesz - admin może wyciągnąć kogo chce, więc powtórne wrzucenie Jej do lochu jest złamaniem prawa. Kropka.
Powrót do góry Go down
Balgator

Balgator


Nick : Balgator
ID : 5
Ranga : Kapitan Straży
Liczba postów : 108
Join date : 20/02/2012
Age : 35

Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 9:23 pm

Nie jest, gdyż nie widać, kto wyciągnął gracza z lochu i w jaki sposób. Nikt nie złamał świadomie prawa przeciw adminowi, jedynie egzekwował prawo. Równie dobrze wydostanie się Ake z lochu mogło być wynikiem błędu. Moim zdaniem Fean postąpił słusznie, wtrącając ją do lochu. Sprawa z Lenwe wyszła natomiast dopiero, kiedy Ake złożyła o to skargę na mnie, bezpodstawną z resztą, co widac w tym temacie jak na dłoni.

Nigdzie nie twierdzę, że we wszystkich grach (czy jakiejkolwiek innej) gracie od początku razem, czytaj ze zrozumieniem albo nie zabieraj głosu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skarga na strażnika Balgator Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na strażnika Balgator   Skarga na strażnika Balgator Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skarga na strażnika Balgator
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Moja skarga
» Ranga strażnika
» Balgator - Strażnik
» Balgator - Uruk Hai
» Balgator - Dowódca Straży :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sąd :: Skargi-
Skocz do: