Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie

Go down 
+3
Ithienne Aethis
Calen
Mardro
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2

Czy karczmarz ma mieć pełne uprawnienia MG w karczmie?
Tak
Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Empty63%Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Empty
 63% [ 10 ]
Nie
Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Empty31%Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Empty
 31% [ 5 ]
Mam to gdzieś
Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Empty6%Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Empty
 6% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 16
 
Poll closed

AutorWiadomość
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie   Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Icon_minitimePon Lip 30, 2012 1:57 pm

Vraen - zluzuj koniom wodze, nie musisz tak emocjonalnie podchodzić do sprawy.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Dr. Infected

Dr. Infected


Nick : Vraen
ID : 415
Ranga : Strażnik
Male Liczba postów : 47
Join date : 29/07/2012

Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie   Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Icon_minitimePon Lip 30, 2012 2:06 pm

To nie emocjonalne, po prostu staram się ogarnąć wszystko w jednym poście, by nie musieć pisać kilku Very Happy A co do Twojej propozycji:

A jeśli jeden z graczy w czasie tej walki ze względu na własna głupotę czy whatever np. zostanie rozbrojony i nie ma czym sparować nadchodzącego cięcia - magicznie odrasta mu głowa? Very Happy Oczywiście pytam o sytuację, gdy gracz nie widzi problemu w ew. śmierci swojej postaci jak np. ja
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie   Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Icon_minitimePon Lip 30, 2012 2:27 pm

Mi pasuje kompromis Very Happy
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie   Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Icon_minitimePon Lip 30, 2012 2:35 pm

Khamik napisał:
Mi pasuje kompromis Very Happy

Elegancko.

Walka za pomocą broni - pozwolenie na nadzór karczmarza.
Walka za pomocą czarów - pozwolenie wyłącznie na nadzór MG.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Calen

Calen


Nick : Calendila
ID : 230
Ranga : Obywatelka Lothlorien
Female Liczba postów : 71
Join date : 07/05/2012

Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie   Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Icon_minitimePon Lip 30, 2012 3:00 pm

Fëandil Êlentáriel napisał:
1) Jestem na urlopie?

Pardon, przy ostatniej rozmowie powiedziałeś, że możesz być niedostępny przez kilka dni. Stąd ten wniosek. Mój błąd, obiecuje już więcej tego nie czynić.
Powrót do góry Go down
Akeelah




Nick : Akeelah
ID : 170
Ranga : Karczmarz
Liczba postów : 47
Join date : 15/07/2012

Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie   Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Icon_minitimePon Lip 30, 2012 4:40 pm

Tarinko, po pierwsze jesteś cholernie dwulicowa i po prostu żenująca. Dla rangi, zrobisz wszystko. Obrobisz komuś tyłek, potem pójdziesz i mu go poliżesz.

Jesli ja mam coś do kogoś i uważam, że ktoś robi coś źle, nie strzelam focha i nie uciekam, tylko ROZMAWIAM kulturalna i spokojna rozmowa czyni cuda,także w grze.
Nie przestałam Cię Anansie lubić, ale uważam, że masz pewien problem, który opisze poniżej.

Zaprosiłaś mnie ponownie na Shire, twierdząc, że pomogę, że mam doświadczenie itp. itd. mówiłaś mi jakim jestem dobry karczmarzem, jak Ci powiedziałam,że zgłosiłam się na szefa karczmy BYŁAM ODPOWIEDNIM KANDYDATEMwedług Ciebie, a dlaczego? Bo byłam dla Ciebie miła.
Spostrzegłam,iż każdy kto jest dla Ciebie miły jest Twoim przyjacielem, jednak gdy tylko zwróci Ci na coś uwagę, sprzeciwi się w najmniejszy sposób, od razu staje się Twym wrogiem.

Na początku skarżyłaś się jaki to Khamus jest podły i zły, że Enars nie nadaje się na karczmarza. Fean był boski bo rozmawiał z Tobą przez telefon (Podobnie jak boski jest teraz Ado, który dopóki ja grałam na Messie, był okropny i podły. Teraz sądzisz, iż jest w Tobie zakochany. ). Feanowi puściły nerwy, wysypało się parę nie fajnych słów i spraw, więc Fean stał się tym najokropniejszym. Oczywiście Fean stał się obiektem ataków przez Ciebie mi i paru innym osobom napisałaś,że powinien wylecieć z rangi, że jest *#%&* krótko mówiąc, żebym nie cytowała.

Ostatnio wysłałaś mi Twoją rozmowę z CAL.... W której miała rację pisząc Ci coś o tym, że zamęczasz naszego głównego mistrza gry telefonami i smsami dotyczącymi gry. Ja i parę osób uważamy, iż masz problem z odróżnieniem gry od reala, a przynajmniej zatracasz się w tych grach, wszędzie priorytetem jest RANGA nie ludzie, nie gracze, nie przyjaźnie, a RANGA. Ty jako MG potrzebujesz znaczka, pragniesz władzy, owszem masz masę świetnych pomysłów, na które przy każdej randze, która miałam wspólną z Tobą przy grach każą mi inni uważać. Mimo to przyjmowałam je z entuzjazmem.

ista osób, z którymi się pożarłaś :

- Khamus
- Enars
- Cal
- Fea
- Vraen
- JA

To nie wszyscy bo było parę innych osób z Twoich opowieści, które już nie grają, bo zraziłaś ich do gry swoją postawą, tak jak Khamusa, który według mnie jest dziwny, ale cenny dla gry, bo gra postacią jak należy i nie robi z Harada słodkiego niewiniątka do podrywania babeczek na jakieś sucharki. Moze i Khamus mistrzem Polskiego nie jest, ale warto mieć tu takiego gracza,a szkoda by poszedł w inny gry, jak pozostali i rozniósł plotkę, że tu są kłótnie. Jako MG popełniasz błędy, nie chce Cis ie grać, ważna jest ranga.

Kilka miesięcy temu gdy tu grałam jako karczmarka, nie było takiego bałaganu jak jest teraz, a kłótnia? Jedna na miesiąc. Od kiedy się tu pojawiłaś, zaczęły się kłótnie i spory. Rządzisz się jak mało kto, chcesz być władcą?

Uważam, że dla własnego zdrowia, powinnaś zrezygnować ze wszystkich "100" rang jakie masz w tych grach, wyjechać sobie w góry, wyciszyć się, uspokoić, zdystansować i wrócić, znaleźć sobie znajomych w realu i przestać zadręczać wszystkich grą, w ich prywatnym czasie, przestać się kłócić i te kłótnie wszczynać. A gdy nabierzesz dystansu i się uspokoisz, wtedy powinnaś wrócić do rang,które pełnisz, najlepiej zostawiając sobie jedną czy dwie.


Ithienne Aethis napisał:
Też racja. Ale to właśnie zaznaczyłam - spontaniczność, a nie dogadywanie się. A skoro Karczmarz sprowokował bójkę - no cóż... właściwie ma prawo, jak każdy Very Happy nie znam całej sprawy, więc w sumie nie powinnam się tutaj wypowiadać, ale - zrobię to. Po prostu powiem, co sądzę. Jak wcześniej wspomniałam - nie wszystko musi się kończyć śmiercią, a przecież Karczmarz ma prawo do stwierdzenia, że np. jedna czy druga osoba złamała sobie palec, prawda? Nie ma sytuacji nie do rozwiązania.


Nie prowokowałam żadnej bójki, prowokowała ją Tarina, żeby zablokowac GRĘ nie bójkę Khamusa. Popełniłą ogromny błąd, kolejny z resztą w swej karierze MG.

Tarina napisał:
Nie karczmarz wprowadził Barnabę tylko ja. Tak, ja, bo pisałam wcześniej-jak ktoś się chwali na NC, że i tak sprowokuje bójkę itd. będę reagować...

Wiesz, spontaniczność- też jestem za, ale jak ktoś np. planuje porwanie czyjejś postaci, to jednak warto to jakoś ugadać-tak żeby główny wątek chociaż był trzymany, bo resztę tworzą Ci, co siedzą w karczmie.


Skoro nikt z nas, Mard, Ja,Khamus, nie napisał Ci, że zamierza zrobić fabularne porwanie, to oznacza, że nie zamierzał go robić w danym momencie, Khamus chciał jedynie... pograć.

Fëandil Êlentáriel napisał:
Khamik napisał:
Mi pasuje kompromis Very Happy

Elegancko.

Walka za pomocą broni - pozwolenie na nadzór karczmarza.
Walka za pomocą czarów - pozwolenie wyłącznie na nadzór MG.


Jestem absolutnie ZA. Nie znam się za dobrze na magii i nie potrafiłabym tego nadzorować. Broń biała, improwizowana - jak najbardziej i uważam, iż ten kompromis jest rewelacyjny

Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie   Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Icon_minitimePią Sie 03, 2012 5:09 pm

Fëandil Êlentáriel napisał:
Walka za pomocą broni - pozwolenie na nadzór karczmarza.
Walka za pomocą czarów - pozwolenie wyłącznie na nadzór MG.

Cztery dni minęły, a ja nie widzę sprzeciwów. Zamykam.
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie   Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Icon_minitimePią Sie 03, 2012 5:17 pm

Z tym, że sprzeciwiłem się dawania karczmarzom panelu MG - bez sensu.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie   Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Icon_minitimePią Sie 03, 2012 5:27 pm

W temacie chyba chodziło o samą możliwość nadzorowania walk, a nie o panel?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie   Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nieobecność w karczmie.
» Bójki w karczmie pod nadzorem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sprawy Krainy :: Propozycje :: Zamknięte-
Skocz do: