Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Bójki w karczmie pod nadzorem

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Bójki w karczmie pod nadzorem Empty
PisanieTemat: Bójki w karczmie pod nadzorem   Bójki w karczmie pod nadzorem Icon_minitimeSob Cze 23, 2012 5:34 pm

Powiem wprost, jestem za tym, by wprowadzić nadzór nad bójkami w karczmie. Nie chcę potem słyszeć, że gracz X zrobił PG na graczu Y.

Taki spór, jakby pan X i Y się kłócili to każdy by był niewinny i każdy winny.

Każdy, kto będzie urządzał bójki bez nadzoru, będzie karany lochami i banem na karczmę.

Zabawa zabawą, ale większość graczy to tacy, co nie lubią PG, bo chcą grać czysto fabularnie i nie zamierzają tak szybko zmieniać postaci.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bójki w karczmie pod nadzorem Empty
PisanieTemat: Re: Bójki w karczmie pod nadzorem   Bójki w karczmie pod nadzorem Icon_minitimeSob Cze 23, 2012 7:45 pm

Każda bójka musi być pod nadzorem/Nie wiem po co ta propozycja.Chyba,że do kar to jestem za ^^
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Bójki w karczmie pod nadzorem Empty
PisanieTemat: Re: Bójki w karczmie pod nadzorem   Bójki w karczmie pod nadzorem Icon_minitimePon Cze 25, 2012 4:04 pm

Ja bym zamknął temat, bo chyba jedyne co to trzeba zacząć zgłaszać nielegalne bójki (choć ostatnio rzadko wchodzę do karczmy, więc ich nie widuję Razz), bo na tym na prawdę polega problem.
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Bójki w karczmie pod nadzorem Empty
PisanieTemat: Re: Bójki w karczmie pod nadzorem   Bójki w karczmie pod nadzorem Icon_minitimePon Cze 25, 2012 4:28 pm

Również myślę, że można zamknąć. Bójki w karczmie od zawsze miały być nadzorowane przez MG, dlatego też nie spotkałam się, by urządzano je pod ich nieobecność. Podobnie jest z niszczeniem (w większym bądź mniejszym stopniu) samego budynku, bez MG ani rusz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bójki w karczmie pod nadzorem Empty
PisanieTemat: Re: Bójki w karczmie pod nadzorem   Bójki w karczmie pod nadzorem Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bójki w karczmie pod nadzorem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nieobecność w karczmie.
» Pełny pakiet MG dla karczmarzy w karczmie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sprawy Krainy :: Propozycje :: Zamknięte-
Skocz do: