Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Większy wiek rangowych

Go down 
+5
Lenwe
Mardro
Kojot
Shogon
Szagar
9 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 12:13 pm

Sprawa jest prosta. Na Shire bardzo dużo ludzi otrzymuje rangi po przegraniu małej ilości czasu w grze. Czasem to wygląda tak, że pierwszą rzeczą po zarejestrowaniu się nowej osoby nie jest wybór statystyk, a napisanie podania o rangę. Wiek w grze, który miałby spełniać mieszkaniec powinien wynosić przynajmniej z 40 dni. Bo nigdy nie wiadomo co się za typ trafi. Gracze wpierw powinni poznać takiego kandydata i jak uznają, że jest spoko to niech se ma nawet rangę po 15 dniach. A tak to przychodzą te ludzie nie wiadomo skąd, na następny dzień mają rangi, panoszą się po wszystkich lokacjach i wychodzi na to, że nic nie robią!

Takie jest moje zdanie na ten temat i bardzo się z nim zgadzam.
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Go??
Gość




Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 12:18 pm

Ja też poruszałam ten temat, acz na NC.
Jestem bardzo za, by był określony wiek na rangi. Nie powiem, dostałam rangę szybko, ale Fean mnie porządnie przemaglował na tym swoim teście.
Powrót do góry Go down
Shogon

Shogon


Nick : Nerdan
Ranga : Żyd
Male Liczba postów : 54
Join date : 04/04/2011

Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 12:23 pm

Jestem jak najbardziej za.
Co niektórym graczom, którzy dostali wcześnie rangi się w dupach przewraca. I uważa toto potem, że jest zaje#iste i nieomylne, bo przecież "rangę po kilku dniach gry dostało".
Powrót do góry Go down
http://szynk.blogspot.com
Kojot

Kojot


Nick : Déon
ID : Spoko
Ranga : Rzeźnik z Blaviken
Male Liczba postów : 383
Join date : 28/03/2012
Age : 33
Skąd : Redditch

Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 1:57 pm

No powinno coś takiego być w wymaganiach do rang. Innym problemem jest to, że ktoś dostanie rangę, pogra tydzień, lub dwa i przestanie grać, pomimo tego że i tak nic nie zrobi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 2:57 pm

No to jak nic nie robił to po prostu od razu robimy z nim aut- do tego mamy na forum dział nieobecności rangowych i tam każdy rangowy może napisać, że go nie będzie tyle i tyle czy od tego do tego.
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 3:05 pm

Hmmm... Super... Czy dotyczy to też rang takich jak Doradca? Wymagana jest znajomość PHP i MySQL oraz standardowo HTML i CSS. Czekanie na takiego kogoś mogłoby zająć wieki. Ja tu trafiłem i w zasadzie tydzień później miałem rangę. Może teraz przez sesję mam mało czasu, ale potem będzie go więcej więc nadrobię sporo w kodzie. Nie można mi też zarzucić braku aktywności na tym forum.

Niestety znalezienie kompromisu w tym temacie będzie naprawdę ciężkie. Możemy przez taki przepis odrzucić świetnego MG, bo w grze był od trzech dni, a na jego miejsce przyjąć jedynego błazna, który jako tako potrafił coś sklecić i grał odpowiednio długo (nie mam tu nikogo konkretnego na myśli).
Owszem działa to też w drugą stronę, ale jak dla mnie lepszym rozwiązaniem będzie lepsze sprawdzanie umiejętności.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 3:10 pm

Ale wiek, też musi mieć znaczenie. Ja wiem po sobie, że mając mały staż w grze, o wielu rzeczach do tej pory nie mam pojęcia, co działa na moją niekorzyść, mimo, że coś robię na forum i mam pojęcie o MGowaniu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 4:14 pm

Jak wspomniał Mard ciężko będzie znaleźć kompromis. Na pewno każdy się zgodzi, iż niezależnie od wieku są osoby odpowiednie do pewnych rzeczy i również sa takie co nie są. Jeśli osoby odpowiednie uda się zatrzymać będzie to zysk dla gry. Osoby nieodpowiednie zawsze można wykopać ze stanowisk. Jak dużo mamy chętnych by robić cokolwiek dla gry? A jak rozległe są tereny? W obecnym systemie po miesiącu ludzie mogą zrezygnować z powodu braku szybszej fabuły. Jak byśmy mieli więcej graczy można by było coś takiego zastosować, acz teraz można zbyt dużo stracić.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 4:27 pm

Fabuła, nie ma w tej chwili nic wspólnego z tematem- fabuła nie jest potrzebna by posiadać rangę. Strażnicy np. to tylko ranga mechaniczna i nie jest wiązana z postacią fabularnie. Zastanów się co piszesz Khamus.

Wiek ja uważam, że jest bardzo potrzebny, bo wtedy nim damy komuś rangę, przeczytamy jego podanie, zobaczymy jak się zachowuje, od NC po karczmę i forum oraz czy nie ma na niego skarg.

Ja będę za tym, by to wprowadzić.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 4:34 pm

Moja droga. To było pisanie ukierunkowane bardziej na graczy fabularnych niż na technicznych. Ranga techniczna jak strażnicy, Mg rządzi się swoimi prawami, gdzie decydują osoby odpowiedzialne ze te dwie instytucje. To one decydują czy warto przyjąć czy nie. Nie możemy się mieszać w ich kompetencje(chyba?) bo jest to niegrzeczne z naszej strony. Dowódca straży czy GMG maja swoje testy dla tych co chcą zostać strażnikiem/MG.

Pisząc o rangach odniosłem wrażenie, że macie na myśli rangi fabularne takie jak namiestniczy niż rangi techniczne. Widząc posty raczej pijące do pewnych osób raczej trudno odnieść inne wrażenie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 4:39 pm

Khamus, czytaj co ludzie piszą- przecież chcemy usunąć rangi fabularne i przerobić je na profesje, bo to lepiej wygląda i wprowadza mniej zamieszania. Poza tym, mieliśmy na myśli wszystkie rangi.
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 4:43 pm

Czytanie ze zrozumieniem Tar - Khamus pisze o tym, że obecny zastój fabularny krainy sprawi, że młodzi gracze będą szybko odchodzić.

Ad. Strażnicy. Czemu ta ranga nie jest wiązana z postacią fabularną? Bo zamiast w naprawdę dużym mieście, startujemy w Shire... W takim miasteczku strażników nie uświadczysz. Tylko "policja" i to jedynie do względnego pilnowania porządku.

Zachowanie w Karczmie? Super... I jak to sprawdzisz? Jeśli gracz będzie bardzo aktywny w karczmie (o co w tej grze cholernie trudno, bo 1. odświeżanie, 2. tempo odpisywania pozostałych graczy) to będzie nabijał po 30 sesji miesięcznie i upilnuj tego co kiedy pisał, razem z kontekstem wypowiedzi Smile

NC? Już teraz nie rozumiem zakazu słupkowania i to przy niewielkiej ilości wypowiedzi, a mamy jeszcze sprawdzać co robi kandydat w NC?

Zamiast p*******ć od rzeczy lepiej przygotować sobie porządny sposób weryfikacji dowolnego gracza. Na miejscu Feana (przykładowo) nie obchodziłoby mnie zdanie innych graczy, tylko to co ja sam sprawdziłem, czyli czy kandydat utrzymuje klimat, jak sobie radzi z prowadzeniem sesji w karczmie i tym podobne rzeczy. Ostatnie po co bym sięgnął to opinia szerszego grona.

Chcemy? Czy ty chcesz? Bo ja jestem przeciwny wywalaniu rang fabularnych. Nigdzie tego nonsensu nie widziałem (no chyba że na Cere mi umknął), ale na siłę chcesz zmienić coś, co akurat wcale nie przeszkadza.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 4:48 pm

Jedyne co chcecie zabrać to ikonki graczom fabularnym, w którym połowa jest głosów jest za, a druga nie. Chyba, że masz na myśli projekt, który nie widzę na forum. A przeszukałem chyba każdy temat i takowego projektu nie widzę. Nie wiem kto chce zmienić rangi w profesje ale na pewno tej propozycji nie widziałem na forum A jeśli taka propozycja padła i ją przeoczyłem to dużego poparcia nie mógł mieć.

Jak pisałem wyżej. Rangi Strażnika/MG to nie sprawa wieku gracza. Za ich odpowiedzialni są DS i GMG. Póki co nadal widze, że mowa o rangach fabularnych.

A co do zachowania. Nie można każdego lubić,jak ktoś kogoś nie lubi to nie współpracuje z nim. Proste Smile


Ostatnio zmieniony przez Khamik dnia Pon Cze 18, 2012 4:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 4:56 pm

Khamus, a bez współpracy miedzy rangowymi gra upadnie- coś podobnego było na Smoczej Dolinie i miałam tą "przyjemność" poznać jak to jest, kiedy robisz coś dla gry, a potem, bo komuś się ze mną współpraca nie podobała, bo mnie nie lubił, zgnoił mnie tak, że nie mam zamiaru nawet tego cytować.

Współpraca między rangowymi MUSI być inaczej gra nigdy nie będzie działać. Chcecie mieć tutaj drugą Smoczą Dolinę? Naprawdę? Wieczne kłótnie między rangowymi, co tygodniowe/miesięczne zmiany projektów na rasy, lokalizacje itd.?

A mnie by obchodziło, bo owszem może dużo robić dla gry, ale może zarazem srać we własne gniazdo.
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 5:00 pm

Nie, nie chcemy. Więc bądź tak miła, zajrzyj do działu "Wasze Propozycje", potem policz ile z nich ty wstawiłaś, potem z tych policz ile tak naprawdę zostało przegłosowanych w postaci sondy i ile przeszło.

Przesadzasz tu ze wszystkim, mieszasz tylko rzucając co chwilę nowym pomysłem, a starego nie doprowadzasz do końca. Zarzuciłem ci już raz brak konsekwencji i robię to ponownie. Zachowujesz się jak dziecko. Co chwilę to nowa zabawka, a stare idą w kąt.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 5:08 pm

Po pierwsze mam wielką prośbę. Piszesz Ogólnikowo ale wygląda to jakbyś była jedyna z MG(takie odniosłem wrażenie czytając twój post). Nie wiem czy jest to robione specjalnie czy nie ale zaczyna to powoli nie być dla mnie czymś co można zignorować dlatego proszę spocznij.

Nie wiem gdzie ty widzisz brak współpracy miedzy rangowcami. Jedyny brak takiej współpracy widzę w naszym przypadku. Od razu mowie nie grałem w Smoczą Doline. Z każdym innym rangowcem nie mam takiej różnicy zdań(mam na myśli Fogella i Feana, bo tylko z nimi współpracuje). Reszta rangowców jakoś jest chętna do współpracy, więć nie rozumiem twojego postu

Po za tym jak pisałem wyżej nie każdy musi ze sobą współpracować. Po to jest więcej osób na jakiś stanowiskach by różnice zdań nie wpływały na gre.

Btw faktycznie Tysiąc projektów, mało który doprowadzony do końca.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 5:14 pm

Jak może cokolwiek zostać zamknięte/skończone jak RESZTA RANGOWYCH w ogóle się nie wypowiada? Pomyśl trochę...nie można robić czegoś za plecami innych, a ja nie mam zamiaru wysyłać do każdego z osobna wiadomości z prośbą o udzielanie się na forum.
Rea wysłała masówkę na ten temat i było zero odzewu. Każdy biorący się wypowiedział, a reszta? Mówiłam już, bez pozostałych rangowych nic nie ruszy na grze, a Wy dwaj chcecie zostawić wszystko jak jest, bez podań, bez wymogów luz samopas...no tak to gra na pewno daleko zajdzie....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 5:20 pm

Zgodnie z zasadami demokracji. Ignorują to niech potem się nie dziwią się tym co zostało zmienione Smile Jeśli nie słowa to czyny zmuszą ich do odzewu ;]

Jak dawno wspominałem. Za dobrymi pomysłami zawsze będę za, a za złymi nie Smile

po za tym Dokończ i dopracuj te pomysłu za które obiecałaś się wziąć. I Nie śpiesz się z nowymi. Pracoholizm i pośpiech nigdy nie czynią dobrze Smile
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 5:22 pm

Nie wiem czy wiesz, ale jak ktoś się nie udziela, to jego strata. Może sobie jęczeć potem, że o czymś nie wiedział, ale jak się nie interesował sam, to jego problem.

A teraz wybierz sobie 3 sprawy, załóż w nich sondy i jak dojdziemy do ostatecznego rozwiązania, to chętnie coś wprowadzę. A póki co mamy tonę pomysłów, z których żaden nie jest dokończony. Nikt tu nie mówi, że ma nie być w ogóle podań, ale nie wciskajmy ich gdzie się da, a na tym etapie nie wstawiajmy minimalnego wieku dla rangowych. Nie wnikam, kto i na jakich zasadach dostał ostatnio rangi, ale ja mogę co najwyżej polecić kogoś Lenwemu.

Współpraca między rangowymi? A znasz takiego co by każdemu dogodził? Ja też nie, więc opanuj ambicje i zajmij się czymś pożytecznym zamiast spamować na forum.

A teraz dzieci kończymy offtop, bo nas stąd wymiotą.

Co do właściwego tematu: tak jak już pisałem wyżej: kiedyś możemy taki limit wiekowy wprowadzić, ale to jak gra się rozrośnie. Teraz kiedy mamy bardzo mało graczy i nie wielu ich przybywa ustawianie takiego ograniczenia byłoby strzałem we własną stopę.
Powrót do góry Go down
Shogon

Shogon


Nick : Nerdan
Ranga : Żyd
Male Liczba postów : 54
Join date : 04/04/2011

Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 5:28 pm

Wiek nie powinien dotyczyć wyłącznie rang fabularnych, jak twierdzi "nieomylny" Khamus, ale mechanicznych także. I nieważne, że o tym kto zostanie przyjęty na stanowisko strażnika, czy MG decydują DG i GMG. Nieraz zdarzało się, że jakiś gość dostał rangę MG/strażnika po jednym dniu gry, bo napisał super-duper wyrąbiste podanie, a co zrobił następnego dnia? Rozniósł pół gry i próbował zwalić winę na graczy, tłumacząc, że "łamali prawo", "nie chcieli współpracować", "są idiotami". Dlatego nieważne na jaką rangę chciałoby się kandydować - ograniczenie wiekowe musi być. TRZEBA wiedzieć, jak się dana osoba zachowuje, by uniknąć późniejszych niepotrzebnych komplikacji. A 40 dni to w miarę rozsądne ograniczenie.

A co do zastoju fabularnego - jeśli ktoś będzie chciał naprawdę coś zrobić dla krainy, to nie odstraszy go to, wytrwa. Osobom chcącym mieć rangę tylko dla ikonki przy nicku i kolorku na czacie nie chciałoby się czekać tyle czasu. Ograniczenie wiekowe doprowadziłoby do wyeliminowania sporej części osób nie chcących zrobić nic pożytecznego dla krainy. Można tu mówić o czymś w stylu naturalnej selekcji.

EDIT:
Khamus, pogrążasz się we własnych zeznaniach. Najpierw mówisz o braku współpracy wśród rangowych tylko między Tobą i Tariną, a następnie piszesz, że współpracujesz tylko z Feanem i Fogellem. Chyba coś tu nie pasuje, nie?

Mardro, biorąc pod uwagę, iż gra stoi już przeszło rok, to czekać na rozrost nim wprowadzi się jakieś ograniczenia jest totalnym idiotyzmem. Gram niemal od powstania Shire i powiem tyle - gra cierpi najbardziej przez rozdawanie rang wszystkim, którzy mają "dobre" chęci.
Powrót do góry Go down
http://szynk.blogspot.com
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 5:36 pm

Brawo Erdan! Świetnie to ująłeś!
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Go??
Gość




Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 5:41 pm

No i pan wszechwidzący moją nieomylność się wypowiedział. Szkoda, że nie czyta ze zrozumieniem. Prostować tego nie będę, bo i tak dla niego jestem idiota. Nie ważne co zrobię zawsze będzie źle. To i nic nie zrobię. Ech szkoda, a mogła by się nawiązać ciekawa dyskusja gdyby nie szykanowanie.


Edit: Wysłałem ci powód na pocztę dlaczego nie dyskutuje z tobą na forum publicznym.


Ostatnio zmieniony przez Khamik dnia Pon Cze 18, 2012 5:49 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Shogon

Shogon


Nick : Nerdan
Ranga : Żyd
Male Liczba postów : 54
Join date : 04/04/2011

Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 5:43 pm

Khamusie, a może byś tak napisał, co pominąłem, czego nie rozumiem? Czy po prostu narzekasz dla narzekania i nie masz sensownych argumentów?
Powrót do góry Go down
http://szynk.blogspot.com
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 5:45 pm

Shogon napisał:
Rozniósł pół gry i próbował zwalić winę na graczy, tłumacząc, że "łamali prawo", "nie chcieli współpracować", "są idiotami". Dlatego nieważne na jaką rangę chciałoby się kandydować - ograniczenie wiekowe musi być.

Piszesz odnośnie wieku w grze czy rzeczywistego? Bo dla mnie to spora różnica.

Shogon napisał:
A co do zastoju fabularnego - jeśli ktoś będzie chciał naprawdę coś zrobić dla krainy, to nie odstraszy go to, wytrwa.

Wytrwa? Gracz Mechaniczny może tak, ale fabularny nie. Brak znaczących sesji to jednak coś co szybko zmęczy. A odkąd ja tu jestem nie pamiętam żadnej, bo zmiany w systemie fabularnym.

Shogon napisał:
Khamus, pogrążasz się we własnych zeznaniach. Najpierw mówisz o braku współpracy wśród rangowych tylko między Tobą i Tariną, a następnie piszesz, że współpracujesz tylko z Feanem i Fogellem. Chyba coś tu nie pasuje, nie?

A musi współpracować ze mną, np? Jest namiestnikiem, kieruje się do tych, do których powinien. Może kierowałby się do Tariny, która jest ostatnio częściej niż Fean (i jest też MG), ale nie układa im się taka współpraca.

Shogon napisał:
Mardro, biorąc pod uwagę, iż gra stoi już przeszło rok, to czekać na rozrost nim wprowadzi się jakieś ograniczenia jest totalnym idiotyzmem. Gram niemal od powstania Shire i powiem tyle - gra cierpi najbardziej przez rozdawanie rang wszystkim, którzy mają "dobre" chęci.

Tarina też ma dobre chęci i spamuje forum tymi dobrymi chęciami, z których żadna do mnie nie trafiła w wersji ostatecznej, więc mamy spam na forum i brak efektów, ale mimo to nie odbieram jej prawa do pełnienia funkcji, którą, jak sama przyznała, dostała wcześnie.
Ponad to oprócz tych, którzy mają "dobre chęci" mamy masę ludzi, którzy sobie nic nie robią z tego że jest nabór/temat o propozycji zmian na forum... Z kogo chcesz wybierać? Na razie musimy znaleźć w tej masie g***a chociaż kilka bryłek złota, a resztę wyrzucić, bo inaczej możemy sobie darować cokolwiek.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitimePon Cze 18, 2012 5:53 pm

Mardro ode mnie to się odczep już. Ja nie boje się powiedzieć, że dostałam rangę wcześniej, co z jednej strony sprawia mi kłopot, bo nie obeznana jestem ze wszystkim, ale nadrobię to.

Nie uważaj zalążków projektów za spam, bo jest nas mało i nie moja to wina, że tematy stają się nagle martwe- powód jest prosty- bo jest za mało KOMPETENTNYCH ludzi, którzy by się wypowiadali, a nie marudzili, że bo to mi nie pasuje, bo tamto mi nie pasuje i w ogóle mi nie pasuje, że ktoś coś próbuje zrobić.

Tak to odbieram i tak to widzę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Większy wiek rangowych Empty
PisanieTemat: Re: Większy wiek rangowych   Większy wiek rangowych Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Większy wiek rangowych
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Problem rangowych.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sprawy Krainy :: Propozycje :: Zamknięte-
Skocz do: