Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Khamik - Mod forum

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Khamik - Mod forum Empty
PisanieTemat: Khamik - Mod forum   Khamik - Mod forum Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 1:13 pm

Jako, że nie ma konkretnego wzoru posłużę się podaniem na rangi mechaniczne z lekka przeróbka.

Nick z forum: Khamik
Obecna Funkcja na forum: User
Doświadczenie zawodowe: Bywałem moderatorem jak i administratorem różnych mniejszych bądź większych forum, jednak tyczyły się one głownie gier lub forum klanowych. Trudno jest tutaj określić jakie cechy typują dobrego moderatora, dbanie o porządek jak i czy użytkownicy zbytnio nie przesadzają(tutaj trzeba bardzo delikatnie stąpać - najbardziej pasuje opcja łagodny, acz sprawiedliwy.
Dlaczego akurat takie stanowisko: Rea obecnie nie ma zbytnio czasu, Fean ma za dużo spraw na głowie, a przydałby się ktoś kto pomagał by administratorom w nadzorowaniu tego forum. Rea sama wszystkiego nie zrobi przecież Smile
Przykład umiejętności, jeśli ranga: Jeśli ktoś spamuje w temacie to najlepiej dać słowne upomnienie, potem ostrzeżenie, a jak post jest zbyt nieczysty kasacja go. Mimo wszystko główne zadanie moderatora to zamykanie tematów, które nie są od dawna aktywne.
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Khamik - Mod forum Empty
PisanieTemat: Re: Khamik - Mod forum   Khamik - Mod forum Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 1:34 pm

Mówiłam Ci, że jesteś jedną ze stron, która zwykle bierze udział w kłótniach, przez co średnio widzi mi się pozostawienie moderacji w Twoich rękach. Ponadto jesteś strasznie uparty i lubisz jak jest po Twojemu, nie mam pojęcia w jaki sposób zareagowałbyś na pewne sytuacje. System ostrzeżeń niedługo włączę, o ile taki tutaj faktycznie istnieje. Prawda, nie mam czasu, a raczej pełnego dostępu do komputera. Postanowiłam spędzić tydzień ze znajomymi - nic nie planowałam, wszystko wyszło spontanicznie, dlatego też nie zdążyłam wcześniej nikogo uprzedzić. Ale jakby nie patrzeć, to tylko tydzień, w niedzielę wracam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Khamik - Mod forum Empty
PisanieTemat: Re: Khamik - Mod forum   Khamik - Mod forum Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 1:47 pm

Staram się odcinać od kłótni i sporów wszelakich. Dlatego jest coraz mniej kłótni. jako moderator nie mogę być uparty i stawiać na swoje bo to byłoby nadużywanie.
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Khamik - Mod forum Empty
PisanieTemat: Re: Khamik - Mod forum   Khamik - Mod forum Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 1:53 pm

Poczekam na wypowiedź Feana, jako że jest drugim administratorem forum. Nie wiem czy Lenwe już wrócił, ale jeśli nie, jest nas na razie tylko dwoje. Kham, pewnych cech charakteru nie da się tak po prostu zmienić.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Khamik - Mod forum Empty
PisanieTemat: Re: Khamik - Mod forum   Khamik - Mod forum Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 1:57 pm

Zdaje sobie sprawę, że nie można. Poczucie obowiązku jednak potrafi działać cuda Smile
Powrót do góry Go down
Kojot

Kojot


Nick : Déon
ID : Spoko
Ranga : Rzeźnik z Blaviken
Male Liczba postów : 383
Join date : 28/03/2012
Age : 33
Skąd : Redditch

Khamik - Mod forum Empty
PisanieTemat: Re: Khamik - Mod forum   Khamik - Mod forum Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 3:09 pm

Z tego co widzę, to Reainae radzi sobie dobrze sama. Nie widzę potrzeby, by musiało być więcej niż 1. To forum nie ma dużej ilości userów, a tym bardziej aktywnych, więc chyba to już moje zdanie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Khamik - Mod forum Empty
PisanieTemat: Re: Khamik - Mod forum   Khamik - Mod forum Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 3:17 pm

Rany...W tym temacie wypowiadają się only Admini forum i ja. Na serio jak chcecie pisać uwagi to na prywatne wiadomości. Na serio rozumiem, chcesz wypowiedzieć swe zdanie jednak proszę niech jakieś zasady i porządek będą.

Chyba, że jakiś regulamin na to pozwoli, póki co była umowa przy tworzeniu tego działu.
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Khamik - Mod forum Empty
PisanieTemat: Re: Khamik - Mod forum   Khamik - Mod forum Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 3:25 pm

Kłótnie i sprzeczki, które przebyliśmy nie uchodzą za zaletę Twojego podania, Kham. Wiem, że poza nimi jesteś zupełnie inny, jednak kiedy byłem w "oku cyklonu", podczas spięć wiadomych osób, do ani jednej ze stron nie docierało to co mówię. Powierzenie Tobie tej funkcji wiązałoby mnie w pewnego rodzaju lęku, iż kiedy nie będę online, na forum wybuchnie kolejna utarczka słowna, która może mieć gorsze skutki niźli poprzednie. Reainae, radzi sobie bez zarzutów, bynajmniej nie tylko na tym stanowisku. Dołączyłem do niej jako admin i też będę starał się pomagać. Ciężko wyrazić mi opinię na temat Twojego podania, bowiem gdybym miał zdefiniować Ciebie, wyłączając tematykę kłótni, rzekłbym, iż jesteś rzetelnym, spostrzegawczym i wartym zaufania człowiekiem.

Mam nadzieję, że troszeczkę podpowiedziałem, decyzję podejmuje Rea, ona tu rządzi.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Go??
Gość




Khamik - Mod forum Empty
PisanieTemat: Re: Khamik - Mod forum   Khamik - Mod forum Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 3:27 pm

Czyli czekam na decyzje Smile
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Khamik - Mod forum Empty
PisanieTemat: Re: Khamik - Mod forum   Khamik - Mod forum Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 6:06 pm

Odrzucam podanie, gdyż podzielam obawy Fëandila. Kiedy gracze zaczną uważać, że przestaję sobie radzić, naturalnie otworzymy nabór na moderatorów.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Khamik - Mod forum Empty
PisanieTemat: Re: Khamik - Mod forum   Khamik - Mod forum Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Khamik - Mod forum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kto zniszczył forum?
» Forum - edytor tekstu
» Forum wewnętrzne, a zewnętrzne.
» Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry
» Podania na rangi na forum?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Podania :: Podania :: Odrzucone-
Skocz do: