Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zniesienie stylu gry

Go down 
+5
Maravandes
Fëandil Êlentáriel
Mardro
Calen
Żabcia
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Co dalej ze stylem gry?
Zostawiamy tak jak jest (mech, mech-fab, fab).
Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty62%Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
 62% [ 8 ]
Zostawiamy tak jak jest, ale ograniczamy opcje mechaniczne dla graczy fabularnych.
Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty23%Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
 23% [ 3 ]
Kasujemy jeden ze styli, zostawiając podział na mechanicznych i mechaniczno-fabularnych.
Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty8%Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
 8% [ 1 ]
Kasujemy wszystkie style.
Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty7%Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
 7% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 13
 
Poll closed

AutorWiadomość
Go??
Gość




Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimePią Cze 01, 2012 10:33 pm

Ach, o to chodziło.
Wybacz, źle zrozumiałam Twojego posta.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimePią Cze 01, 2012 10:35 pm

Można to łatwo rozwiązać widać to po nabitym poziomie oraz krótkim Off Topie w profilu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimePią Cze 01, 2012 10:43 pm

Korin czemu tak pisałem? Nawet na 1 lvl możesz zarobisz paro-krotność swojego przyrostu energii(nie tylko domkiem). Spokojnie dwukrotność, a nawet trzykrotność. Słyszałem, że niektórzy w ciągu jednego resetu zamiast 10 energii mogli mieć 40.

Teraz rozumiesz?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimePią Cze 01, 2012 10:47 pm

I? To znaczy że se wypracowali - rozwinęli domek oraz stajnie, do tego kawa, łaźnie, bóg wie co jeszcze. Taki urok tej gry. Każdy ma takie same możliwości więc jest to nadal sprawiedliwe. Dodatkowo administracja opisała skąd pobierać energie dodatkową więc nadal nie widzę tu niesprawiedliwości.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimePią Cze 01, 2012 10:51 pm

Czyli musisz zawsze co reset poświecić grze parę minut aby zaliczyć wszystkie dodatki energii. A jak nie możesz jesteś w tyle - niesprawiedliwe dla osób co nie mogą korzystać z kompa w pracy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimePią Cze 01, 2012 10:55 pm

Szukasz igły w stogu siana ponieważ coś Ci nie pasuje. Z tego co widzę Twoje argumentacje są coraz bardziej udziwnione. Po za tym inni też maja szkołę, uczelnie, mało jest no lifów nie chodzących do szkoły, człowiek nie myśli y co godzinę wejść na grę. Twoja argumentacja nie ma podparcia w tej chwili.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimePią Cze 01, 2012 10:57 pm

Ja tylko wykazałem poważna wade silnika Vall, ale ty nadal upierasz się przy swoim. Widac człowiek Cere. Jak widać nic się nie zmieniliście. Kończe, bo nie zrozumiesz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimeSob Cze 02, 2012 10:17 am

Po pierwsze, to nie wada tylko fakt, że to TYLKO GRA, jeśli tego nie rozumiesz to nie mój problem. Każdy ma takie same możliwości, ktoś skorzysta, a ktoś nie. To proste. Jeśli jest zaangażowawszy są wyniki. Tu jest błąd Twojego rozumowanie, wskaże kolejny. Wyciągasz sprawy które powinniśmy omówić na priv, to nie jest rozmowa o wojnie pomiędzy grami tylko o zmianach w silniku i rozważanie czy wyjdą czy też nie - wielu graczy gra na innych grach i chwali sobie ten system ponieważ jest najbardziej sprawiedliwy jak tylko można. I niestety znam ten system ponieważ grałem na Bruinei - sądząc po nicku Administratora i fakcie, że nic się nie zmieniło prócz nazwy gry - gry tych samych twórców. Nie wiesz nie oceniaj, wpierw poszerz wiedzę później dyskutuj.

Padło też hasło - o ile pamiętam Rei o tym wspomniała - że mechaniczni będą mieli problem ponieważ te dziesięć linijek nie jest trudne do napisania, nawet przez ten tydzień o którym była już mowa. To nie jest trudne. Tyle może nawet napisać dziecko bez wyobraźni Wink
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimeSob Cze 02, 2012 10:38 am

Natknęłam się już na kilku graczy, dla których było to problemem. Sklecenie poprawnego zdania, ba, dziesięciu poprawnych zdań wbrew pozorom może stanowić wyzwanie. Nie zdziwi mnie, gdybyś sam tego nie zrozumiał, jednak musimy brać pod uwagę osoby niemające od dawna styczności z pisaniem. Zresztą po co graczowi mechanicznemu profil? Nie będzie nigdy z niego korzystał, a przecież nie przymusimy go do stworzenia czegoś, co nie jest potrzebne. Właśnie dlatego jest obecny podział na style gry.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimeSob Cze 02, 2012 10:59 am

Tu wychodzi to o czym mówiliśmy - podanie o rangę mieszkańca. Niestety jedna zmiana ciągnie za sobą kolejne. Nie da się w takich grach zmienić tylko jednej rzeczy. Tu jest pies pogrzebany.
Powrót do góry Go down
Athelos Samathel




Nick : Liathaniel Miriandill
ID : 41
Ranga : Mieszkaniec
Male Liczba postów : 34
Join date : 01/04/2012
Skąd : Lublin

Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimeSob Cze 02, 2012 12:06 pm

Kłótnie radziłbym przenieść w inne miejsce, jak mi się zdaje miały być tu rozważane zmiany co do stylów gry...

Jak dla mnie nie trzeba zmieniać niczego, trzeba jedynie uświadomić rejestrującym się graczom jaki styl jest dla nich najodpowiedniejszy. Styl gry, przynajmniej dla mnie, jest informacją, mówi mi czego mogę się spodziewać po graczu oraz jak on ma zamiar grac. Identyfikowanie się z jakimś konkretnym stylem powinno wręcz wymuszać coś na graczu.. Jak dla mnie coś więcej niż tylko profil dla fabularnych.. Powinno się wymagać wiele więcej, tak ażeby był porządek, aby każdy obrał sobie jeden kierunek w który to zamierza brnąc. Ja to widzę następująco:

1. Styl mechaniczny - Tu jest najprościej, bo od gracza o takowym stylu nie można oczekiwać praktycznie niczego. Bawi się on grą mechanicznie, a do tego nie wymaga się niczego..
2. Styl gry fabularno-mechaniczny - Taki styl jest przeznaczony dla graczy którzy to albo nie wiedzą jeszcze na co się zdecydować, albo chcą łączyć zabawę fabularną z mechaniczną. Rozumiem to i zostawienie tego stylu uważam za konieczność. Nie można ograniczać gracza do jednego stylu, wymuszać albo mechanicznie albo fabularnie.. Profilu oczywiście taki styl wymaga, tak aby jeśli gracz ma zamiar udzielać się fabularnie było coś o jego postaci wiadomo. Dla tego stylu tylko profil, ewentualnie KP jeśli ma zamiar brać udział w sesjach..
3. Styl fabularny - Z tym stylem uważam iż jest najwięcej kłopotów. Najbardziej zaś irytuje mnie to kiedy widzę u kogoś styl fabularny, a on tylko nabija poziom, a żadnego wejścia do karczmy, żadnej nawet sesji na poczcie. Ten rodzaj rozgrywki, tzn. fabularny uważam za niedopracowany w naszej krainie. Dużo jest graczy fabularnych, a nie wymaga się od nich prawie niczego. Dla osoby która to zamierza grac fabularnie, profil 10 zdań to pestka, za mało.. Uważam że powinno się wprowadzić co najmniej konieczność posiadania KP, ale o tym już na forum wewnętrznym napisałem. Oczywiście pojawia się konieczność stworzenia nowego wzroku KP, chyba każdy wie że obecny jest zły.. Jak dla mnie styl ten powinny wybierać osoby nastawione tylko na fabularną rozgrywkę, osoby mające cele jedynie fabularne. Będę o tym ciągle mówił i dążył, na tyle ile mogę, do tego aby taki styl u graczy w profilu naprawdę świadczył o przeznaczeniu ich postaci.

Ogółem podsumowując uważam że problem nie tkwi w stylu ale w informacji dla gracza, nowi nie wiedzą jaki styl im odpowiada, czego mogą się po nich spodziewać. Trzeba zrobić coś ażeby wiedzieli, zrozumieli o co chodzi w każdym poszczególnym. Trzeba to dobrze rozpisać, dodać konieczność KP dla fabularnych i ludzie będą rozważniej wybierać style. Oczywiście jestem też za pomysłem aby była możliwość zmiany stylu w przeciągu 48h, jak nie więcej.. Naprawdę ciężko podjąć tak ważną decyzje od razu, tym bardziej dla osoby która nie miała jeszcze wcale kontaktu z taką grą..
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimeSob Cze 02, 2012 1:39 pm

Jozin1 napisał:
Najbardziej zaś irytuje mnie to kiedy widzę u kogoś styl fabularny, a on tylko nabija poziom, a żadnego wejścia do karczmy, żadnej nawet sesji na poczcie. Ten rodzaj rozgrywki, tzn. fabularny uważam za niedopracowany w naszej krainie. Dużo jest graczy fabularnych, a nie wymaga się od nich prawie niczego.

Przejrzałam wszystkie profile (omijałam tylko przybyszów). Oto, co udało mi się ustalić: graczy fabularnych 28, w tym 8 nieaktywnych ponad miesiąc i 5 zalogowanych na początku maja. Otrzymujemy piętnastu człowieczków, a gdy odejmiemy osoby logujące się raz na tydzień-dwa, zostanie nam może 10. Nie sprawdziłam pod kątem lvla, ale wydaje mi się, że większość nie grała mechanicznie.

W każdym razie, sama już wcześniej wspomniałam, że pasowałoby zacząć wymagać więcej od osób fabularnych - po coś w końcu ten styl stworzono. Pomysł z obowiązkową kartą postaci również poparłam, a jeśli nie, to popieram teraz. Chyba, że ogólnie zwiększono by wymogi odnośnie profilu.
Powrót do góry Go down
Sirek




Nick : Sirek
ID : 19
Male Liczba postów : 28
Join date : 10/04/2011
Age : 37
Skąd : Łódź

Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimeSob Cze 02, 2012 2:01 pm

Po mojemu, zostawić jak jest. Graczy fabularnych nie przybędzie i tak. Czasy nie te dla Vallheru Wink
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimeSob Cze 02, 2012 7:26 pm

Sirek, nie byłbym taki pewny.

Wprowadziłbym prosty wymóg: gracz wybierający styl fabularny w obowiązku ma:
- posiadać kartę postaci
- posiadać rozbudowany profil
- miesięcznie uzyskiwać 10 pkt klimatu (np. karczma - gdzie punkty nabija komputer)

Mamy kilku graczy z stylem czysto fabularnych - na oczy nie widziałem osobników w gospodzie.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Sirek




Nick : Sirek
ID : 19
Male Liczba postów : 28
Join date : 10/04/2011
Age : 37
Skąd : Łódź

Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimeSob Cze 02, 2012 8:39 pm

Wprowadź wymagania i masę obowiązków na graczy fabularnych, a z pewnością to pomoże. Liczba na pewno wzrośnie Laughing obecnie mamy mało wymagające i mało wysilające się społeczeństwo, także o czym marzysz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimeSob Cze 02, 2012 8:53 pm

Racja jest obustronna. Wymagania dla graczy mających wyłącznie styl Fabularny, zredukowałyby całą masę osób, które się do tego nie stosują, zostawiając tylko najbardziej wartościowe rodzynki. Niesie to ze sobą dodatkowe wyzwanie - życie klimatyczne krainy musiałoby być bardzo ożywione (niestety, nawet obecna sesja "Cień Angmaru" staje, to znów wzbiera i przelewa się jak woda hamowana tamą). Z drugiej strony Sirek słusznie podkreślił, że taki postulat wzbudziłby wśród nowych poczucie zniechęcenia... Aczkolwiek to gracz decyduje o swoim stylu, więc wcale nie musiałby wybierać gry czysto Fabularnej i cierpieć (powiedzmy) z tego powodu.
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimeSob Cze 02, 2012 9:22 pm

Sirek, w mojej gestii nie leży zachęcenie graczy typu: wybiorę styl fabularny, nie wejdę nigdy do karczmy.
Gracze fabularni to osoby, które napędzają klimat i fabułę. Nie mogą być to przypadkowi "przechodnie".

Liczy się jakość, nie ilość.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Athelos Samathel




Nick : Liathaniel Miriandill
ID : 41
Ranga : Mieszkaniec
Male Liczba postów : 34
Join date : 01/04/2012
Skąd : Lublin

Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 03, 2012 10:44 am

Zgadzam się z Feandilem.. Dla takiego stylu gry ważniejsza jest jakość. Jeśli maja ochotę sobie nic nie robić zawsze mogą wybrać mechaniczny i będą mieć spokój.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 03, 2012 12:45 pm

Feandil...Punkty Klimatu mają być jako nagroda, nie jako przymus. PK mają być czymś co zachęci do grania, a zmuszając ich[graczy] do wyrobienia określonej liczby PK, od razu ich zniechęcisz do grania. Fabuła musi być przyjemnością dla gracza, a nie przymusem.

Następnie: jeśli rzucamy obowiązki na fabularnych, to równoważnie i adekwatnie do tego zabieramy mechanicznym dostępu do fabularnych lokacji (tj. karczma). Jednak pozostawiając styl fabularno mechaniczny, gracze chcący nic nie robić, a zaglądać na fabularne lokacje i grać mechanicznie, łatwo ominą ową procedurą. Zataczamy w tym momencie błędne koło.

Ja zrobiłabym tak, mamy ankietę na forum, dobrze, niech będzie- niech techniczny zrobi ankietę na grze i da graczom wybór, napisze się wtedy masówkę. Skoro był wcześniej inny styl, będzie porównanie dla graczy- dajmy im wybór, zostaje jak jest, wprowadzamy z powrotem rangę żebraka/mieszkańca likwidujemy styl fabularno-mechaniczny, skoro nie chcemy łączyć fabuły z mechaniką.

Jak pisałam w innym temacie- zajmę się wzorem KP, umiejętnościami oraz punktacją ile PK trzeba na rozwinięcie umiejętności, ale po egzaminach, więc proszę o cierpliwość.

Poza tym pytanie: mając styl fabularno-mechaniczne jakie wymagania chcecie, by został na owy styl narzucony? Bo wymagania jednego i drugiego stylu będą się negować wzajemnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 03, 2012 6:11 pm

Fean, Twój tok myślenie z PK ma jeden minus. Są gracze fabularni którzy nie wchodzą do karczmy bo jej nie lubią, karczma jest miejscem spotkań dla osób które chcą a nie przymusem. Kolejny przymus z 10 PK jest powalony, a jak ktoś zdobędzie 9? Co będzie wywalicie go? Głupia sytuacja, sesja, zależnie od uczelni masz od tygodnia do miesiąca w pośladkach, ale co tam musisz wejść na Shire i nabijac PK. Twoje rozumowanie ma takie same luki logiczne jak pana Khana.

Prawda jest taka, że styl mechaniczno fabularny nie jest wprowadzany bo tak, tylko dlatego, że jest wygodny. Dlatego też większość gier go stosuje - jak usłyszę od kogoś, że to jest Shire i kropka to wynajmę detektywa i osobiście w łeb przywalę jak odnajdę. - Kontynuując, dzięki temu stylowi gracze zarówno mechaniczni jak i fabularni znajdą coś dla siebie.

Kolejna luka, jeśli narzucisz to i owo fabularnym musisz być sprawiedliwy i narzucić to i owo mechanicznym.

Fean, jeśli zrzucisz klapki z oczu które odrzucają Ci łączenie fabuły i mechaniki. Może zrozumiesz, że ten styl gry jest sprawiedliwy, można ocenić graczy nie tylko dzięki rzutom, ale i dzięki ich pracy w rozwoju własnej postaci, silniejsza postać mechanicznie będzie silniejsza fabularnie. Im większy poziom, tym większe doświadczenie w boju/rzemieślnictwie etc.
Powrót do góry Go down
Maravandes

Maravandes


Nick : Maravandes
ID : 301
Ranga : Mieszkaniec
Liczba postów : 6
Join date : 01/06/2012

Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 03, 2012 6:16 pm

A może, jeśli dałoby się tak zrobić i nie było by zbyt trudne. Zrobić tak iż każdy zaczyna z stylem fab-mech i po jakimś okresie trzeba się zdecydować czy woli się styl mech. czy styl fab. przynależność do grupy byłaby obowiązkowa na przykład po 7 dniach roboczych przy zalogowaniu pojawia się komunikat że miną czas na rozpoznanie gry i trzeba się zadeklarować. Przy rejestrowaniu objaśnić że najpierw jest 7 dni na rozpoznanie tych styli i wytłumaczyć wtedy co należy do obowiązków jednej i drugiej grupy, to samo przytoczyć przy komunikacie wyboru stylu. wiec styl mechaniczny by został na czas (dajmy na to te moje 7 dni) a potem mielibyśmy jasność jeśli chodzi o mechanicznych i fantastów. no i może nie 7 dni roboczych ale 7 dni z kolei w których będą obecni na grze. Coś takiego chyba by rozwiązało spory, oczywiście dla obecnych mech - fab zdecydowanie będzie trudne (wiem to po sobie) poza tym wydaje mi się że przywrócenie rangi żebraka byłoby dobre. Co wy na to ?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 03, 2012 7:11 pm

Marav ciekawa myśl. Samej mi to przeszło przez głowę, ale uznałam to za dość dziwne, ale napisałeś to tak, że stawia ten pomysł w innym świetle. Co do przywrócenia tego co było, pycajcie technicznego o ankietę na grze. Patrz mój post wyżej.



Jednak co do PK, jak mówiłam, te mają być w nagrodę dla graczy, nie jako przymus, bo akurat Korin ma rację- mamy też życie poza grą i nie możemy godzinami przesiadywać na Shire, poza tym, fakt są gracze, którzy grają fabularnie, a nie lubią karczmy.
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 03, 2012 7:36 pm

Gracz fabularny nie lubi wchodzić do karczmy? - To ryba nie lubi wody?

Korin napisał:

Fean, jeśli zrzucisz klapki z oczu które odrzucają Ci łączenie fabuły i mechaniki. Może zrozumiesz, że ten styl gry jest sprawiedliwy (...)

Liczyłem na spokojny, merytoryczny dialog - dlatego na starcie nie odpowiem na Twój post. Szkoda mojego czasu.

Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Go??
Gość




Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 03, 2012 8:23 pm

Fean czasami tak jest. Ja np. na jednej grze, gram tylko fabularnie, nie wejdę Ci za Chiny do karczmy, bo lepiej mi się pisze z graczami na sesjach forumowych i prv. Poza tym, w karczmie, mimo eventów, bynajmniej tam, ciągle robiło się to samo- gadało o dupie Maryni. Chyba, że my postaramy się by było inaczej na naszej karczmie ^ ^
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 03, 2012 8:40 pm

Nie trudno aby było "inaczej" - z pewnością znajdziemy kilka pomysłów.

Tarino, a jak sesje prv przyczyniają się do ogólnego klimatu i przydatności gracza fabularnego Smile ?
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Sponsored content





Zniesienie stylu gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniesienie stylu gry   Zniesienie stylu gry - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zniesienie stylu gry
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sprawy Krainy :: Propozycje :: Zamknięte-
Skocz do: