Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Podania na rangi na forum?

Go down 
+5
Miły Pan
Fëandil Êlentáriel
Akeelah
Weyr
Żabcia
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next

Czy podania na rangi powinny znajdować się na forum?
Tak
Podania na rangi na forum? Empty53%Podania na rangi na forum? Empty
 53% [ 8 ]
Nie. Lepiej było, kiedy były wysyłane na pocztę bezpośrednio do wyznaczonej osoby.
Podania na rangi na forum? Empty47%Podania na rangi na forum? Empty
 47% [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 15
 
Poll closed

AutorWiadomość
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimeSob Lip 21, 2012 2:13 pm

Lecimy więc z kolejną ankietą, bo widzę, że w ten sposób prędzej można dojść do porozumienia. Głosy oczywiście są anonimowe, więc nie bójcie się, że ktoś was zje za to, że macie inne zdanie. Proszę tylko, by dokładnie przemyśleć swoją decyzję.
Tym razem zaczęłam się zastanawiać czy gracze w ogóle chcą, by podania na rangi były składane na forum, czy wolą raczej, by wybory odbywały się tak jak dotychczas - poprzez wysłanie podania bezpośrednio do odpowiedniej osoby. Pewne kroki zostały już podjęte, ale odnoszę dziwne wrażenie, że niewiele osób miało szansę skomentować ten pomysł, dlatego tutaj możecie to zrobić.
Podałabym link do tematu wyjaśniającego szerzej o co mi chodzi, ale niestety większość z nich to kłótnia na kłótni, więc sobie daruję. Liczę, że w miarę dokładnie przedstawiłam problem.

Ja osobiście uważam, że podania składane na forum tak, by każdy jeden gracz mógłby zaznajomić się z ich treścią, byłyby dobrym rozwiązaniem. Wtedy nikt nie będzie miał pretensji, że coś zostało przed nim ukryte. Poza tym wiadomo, że wszyscy bardziej się starają, gdy mają świadomość tego, że grono odbiorców będą mieli znacznie większe. Kolejnym plusem jest możliwość stworzenia archiwum - czasem coś takiego okazuje się przydatne.

Kwestię KTO będzie rozpatrywał dane podania omówimy innym razem, tutaj zastanawiamy się jedynie czy chcemy, by znajdowały się one na forum.


Edycja w związku z wypowiedzią Weyra!
W tematach z podaniami prawdopodobnie nie będzie mógł wypowiadać się nikt poza osobami sprawdzającymi kandydatury, więc nie wprowadzi to chaosu. Zawsze dla komentarzy można stworzyć oddzielny temat, ale to tylko taka ewentualność.


Ostatnio zmieniony przez Żabcia dnia Pią Lip 27, 2012 6:53 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Weyr




Nick : Weyr
ID : 407
Ranga : Strażnik
Liczba postów : 15
Join date : 16/07/2012

Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimeSob Lip 21, 2012 2:27 pm

Ok, pomysł dobry.
Ale z drugiej strony, czy nie lepiej zamiast zamieszczać na forum wszystkich podań, po prostu zamieszczać te zwycięskie ( najlepszego, który wygrał).
W ten sposób gracze mogli by ocenić, czy to był słuszny wybór, a przy okazji nie było by aż takiego chaosu na forum. Szczególnie, jakby ludzie chcieli coś komentować.
Chyba, że idziemy krok w dalej i w ankiecie będziemy głosować na najlepszą wersje.

Edit:

Jeżeli będzie ktoś, kto będzie pilnował, aby nie było tam chaosu ( zbędnych wypowiedzi) to wszystko było by ok.
Pozostaje tylko kwestia, aby kto inny ( konkurent do rangi) nie zainspirował się np naszym opisem ;-)
Ale z 2 strony podobne prace na pewno nie były by wysoko oceniane


Ostatnio zmieniony przez Weyr dnia Sob Lip 21, 2012 8:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimeSob Lip 21, 2012 2:34 pm

Ale wtedy to:
Cytat :
Poza tym wiadomo, że wszyscy bardziej się starają, gdy mają świadomość tego, że grono odbiorców będą mieli znacznie większe.
zostanie skasowane.
Jeśli już upubliczniamy, to upubliczniamy wszystko. Jeśli chcemy, by wciąż było prywatne, niech zostanie tak jak było. Kwestia do przedyskutowania.
Podań wbrew pozorom ogólnie powinno być niewiele, więc ani nie zabierze to dużo miejsca ani nic, a będzie można przeanalizować wszystkie kandydatury i sprawdzić jakie ma się szanse z konkurencją.

[plus edycja w pierwszym poście]
Powrót do góry Go down
Akeelah




Nick : Akeelah
ID : 170
Ranga : Karczmarz
Liczba postów : 47
Join date : 15/07/2012

Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimeSob Lip 21, 2012 7:18 pm

Podania winny być składane do opiekuna rangi tylko i wyłącznie.
Wszelakie zażalenia, do MG w przypadku Karczmarzy, redaktorów, a w przypadku strażników do włądcy.
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 10:40 am

Nie ma potrzeby ujawniania treści podań. W zupełności wystarczy jeżeli będzie ono do wglądu przez osobę prowadzącą rekrutację.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Go??
Gość




Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 11:29 am

A wtedy jak ktoś kogoś zna, to jaką będziemy mieć pewność, że go sprawdził należycie?
Po to, podania mają być na forum, żeby uniknąć kolesiostwa- chyba, że chcecie mieć drugą Smoczą Dolinę, proszę bardzo. Ja wiem, jak to jest jak nie ma do stepu do podań.

Na Smoczej Dolinie, Władca dał rangę namiestnika, bez pytania o to graczy i zrobił się bunt graczy. Koleś robił dużo dla gry, ale czasami chciał robić wszystko pod siebie.

Dwa, mieliśmy GMG, który także robił dobrze, a jak wyszło, że na realu zastraszał jedną graczkę, bo ta nie chciała już być jego kochanicą w grze, tylko moją to już nie zrobiło się za ciekawie i każdy go bronił mimo mocnych dowodów. W końcu jednak koleś wyleciał, jak wygadał się Władcy, podczas X z rzędu konfrontacji.

Jeśli ktoś kogoś zna, to wolałabym wiedzieć co zmajstrował na danej grze i potem ocenić czy to prawda czy nie.

Sama wiem po sobie, że ludzie kojarzą mnie, po sytuacji ze Smoczej Doliny, że jestem pyskada, wredna, podła ubliżam ludziom i przede wszystkim nie liczę się z ich zdaniem, bo broniłam swojego projektu bardzo zajadle(kazali pisać, a potem coś się im odwidziało, że Avariele za słodkie itd. mimo kilku poprawek)Oczywiście są jeszcze inne gorsze opinie na mój temat-nie zamierzam ich tu wypisywać, ale jak ktoś mnie lepiej pozna, wie, że nie wszystko jest prawdą. Owszem, czasem przesadzam ze stawianiu na swoim, niekiedy mam cięty język, ale jak przychodzi co do czego i trzeba się wycofać, próbuję porozumieć się z ludźmi i znaleźć konsensus.

Dlatego, ja uważam, że podania powinny być jawne, niech gracze widzą, kto i co zamierza robić dla gry.
Powrót do góry Go down
Miły Pan

Miły Pan


Nick : Avie Tildomerel
ID : 153
Ranga : Mieszkaniec
Female Liczba postów : 139
Join date : 08/07/2012
Age : 31
Skąd : Nibylandia

Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 12:29 pm

A ja mam dla was trzeci wariant: najpierw kandydat wysyła swoje podanie do osoby rekrutującej, później osoba rekrutująca po przyjęciu podania, umieszcza je z komentarzem do podglądu dla innych rangowych na Forum Zewnętrznym i zostaje poddana głosowaniu, które decyduje ostatecznie o przyjęciu lub nie (tak było kiedyś w klanie Zakon Lisa, nota bene działającym w Shire - sprawdzało się to bez problemu).
Czwartym wariantem jest ta sama droga, z tą tylko różnicą, że osoba rekrutująca, która rozpatrzy podanie pozytywnie, nadaje kandydatowi rangę na okres próbny, podczas którego nadzoruję jej prace, a na koniec umieszcza referencje na Forum Zewnętrznym, gdzie rangowi mogą złożyć swoją opinię (bez głosowania, czyli rekrutujący podejmuje ostateczną decyzję, a sama referencja stanowi tylko dowód).
Powrót do góry Go down
http://niedokonczony-utwor.blogspot.com/
Go??
Gość




Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 12:45 pm

Niektórzy nie chcą by ich wypociny były publiczne.
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 1:50 pm

Jeśli chodzi o MG i Karczmarzy, Khamusie, to nie mają wyboru. Ich wypociny prędzej czy później będą oglądane przez wielu. Nie widzę powodu dla którego mieliby się też inni nie dostosować i pisać na forum. Zresztą te podania zazwyczaj nie mają w sobie zazwyczaj nic co usprawiedliwiałoby wolę zatajenia treści przed szerszym gronem oglądających.

Krótko: jestem za podaniami na forum. Dalszy proces rekrutacji powinien być dobrany przez każdego prowadzącego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 2:16 pm

Na każdej grze, jakiej grałam podania lecą na forum, aby każdy zobaczył jak to wygląda- chociażby dla nowych graczy, którzy, dajmy na to, pierwszy raz graja w vallheru- mogą służyć im jako wzór, a już na pewno te, które są zaakceptowane, zaś będą wiedzieć jak ich nie pisać widząc podania odrzucone.
Powrót do góry Go down
Sirek




Nick : Sirek
ID : 19
Male Liczba postów : 28
Join date : 10/04/2011
Age : 37
Skąd : Łódź

Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 2:37 pm

Wzór ? Każdy opiekun ma swoje wytyczne, jak powinna wyglądać praca i wykonywanie obowiązków poprzez jego podwładnych.
Przykład:
Wybiorę strażnika i spełnia moim zdaniem wszystkie wymagania i jest dobrze. MG się wtrąca, bo według jego wytycznych nie nadaje się i mamy impas...

Każda ranga musiałaby mieć osobny wzór podania i inny klucz.

Edit: Czemu wszyscy porównujecie Shire do innych gier. Bez przerwy tylko " tutaj było tak", "tutaj było podobnie", "Tutaj było inaczej". Znaczy te same osoby mają te same rangi we wszystkich grach ?
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 3:51 pm

Sirek napisał:
Wybiorę strażnika i spełnia moim zdaniem wszystkie wymagania i jest
dobrze. MG się wtrąca, bo według jego wytycznych nie nadaje się i mamy
impas...

Wypowiedziałem się już na ten temat - przy wyborze strażników MG się nie wtrąca. Decyzyjność posiada wyłącznie Dowódca Gwardii, bowiem będzie z nimi współpracować, jak i będzie za nich odpowiedzialny.

Sirek napisał:
Edit: Czemu wszyscy porównujecie Shire do innych gier. Bez przerwy tylko
" tutaj było tak", "tutaj było podobnie", "Tutaj było inaczej". Znaczy
te same osoby mają te same rangi we wszystkich grach ?

Także daje się mnie to we znaki. Robimy własną, oryginalną grę, nie widzę powodu, aby nie wprowadzać któregoś z pomysłów "bo na Bru, Cyr, Sryl takiego czegoś nie było/nie sprawdziło się".
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Go??
Gość




Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 6:26 pm

Chyba lepiej wprowadzić coś co jest sprawdzone niż potem robić wszystko od nowa, to jest logiczne, dlatego wiele gier jest do siebie w niektórych kwestiach podobna.

Skoro jest coś co się sprawdza, gracze są do tego przyzwyczajeni, to nie przeginajmy i przy okazji, sami nie utrudniajmy sobie życia. Nie zapominajmy, że gry nie robimy pod siebie, tylko pod graczy- im ma być dobrze, a nie nam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 7:09 pm

Tarina pragne zauważyć, że przy takich rzeczach jak to ty określasz sprawdzonych powinny być ankiety takie jak robi Rea. Wtedy widać czy gracze chcą tych sprawdzonych metod czy warto zrobić coś innowacyjnego. W przypadku podań na forum sporo graczy chce to, a druga połowa nie chce.
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 7:51 pm

Wszystko w razie większego sporu będzie poddane głosowaniu. Tak jest sprawiedliwie.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Akeelah




Nick : Akeelah
ID : 170
Ranga : Karczmarz
Liczba postów : 47
Join date : 15/07/2012

Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimePon Lip 23, 2012 8:48 am

Ja tylko prosze strażników, by nie robili tu drugiego Gothica, bo w Gothicu władzę w grze nad rangowymi itp. mieli strażnicy. Wiem do czego zmierza jedna z ankiet Rei z tegoż powodu, iż ktoś z Gothica właśnie mi o tym wczoraj powiedział.

Po drugie, pomysł Miłęgo Pana (Enarsa) jest też dobry.
Opiekun rangi zaakceptowane przez Niego podanie wkleja na forum do działu rangowych, no i załóżmy reszta doradza czy zostawić czy odpuścić.
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimePon Lip 23, 2012 10:36 am

Akeelah napisał:
Ja tylko prosze strażników, by nie robili tu drugiego Gothica, bo w Gothicu władzę w grze nad rangowymi itp. mieli strażnicy. Wiem do czego zmierza jedna z ankiet Rei z tegoż powodu, iż ktoś z Gothica właśnie mi o tym wczoraj powiedział.

Błędnie to odczytałaś. Dowódca Straży i Strażnicy to osobny organizm. Nie będą mieszać się w inne rewiry, chyba, że dla dobra wspólnego, wraz z MG, karczmarzami itp., w zależności jakiej sprawy by to dotyczyło.

Akeelah napisał:
Po drugie, pomysł Miłęgo Pana (Enarsa) jest też dobry.
Opiekun rangi zaakceptowane przez Niego podanie wkleja na forum do działu rangowych, no i załóżmy reszta doradza czy zostawić czy odpuścić.

Tak, to rozwiązanie daje swoisty kompromis.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimePon Lip 23, 2012 11:49 am

Ja jestem za całkowitym wglądem w podania, bo zawsze moża potem sprawdzać jakie podania nie przeszły zanim napisze się własne. Oczywiście, jesli to nie przejdzie, zgodzę się też z kompromisowym rozwiązaniem zaproponowanym przez Enarsa Smile
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimePon Lip 23, 2012 4:21 pm

Cytat :
Ja tylko prosze strażników, by nie robili tu drugiego Gothica, bo w Gothicu władzę w grze nad rangowymi itp. mieli strażnicy. Wiem do czego zmierza jedna z ankiet Rei z tegoż powodu, iż ktoś z Gothica właśnie mi o tym wczoraj powiedział.
Nie wiem skąd tak... dziwna interpretacja sytuacji mającej miejsce w innej grze. W Gothicu władzę miał admin, później stworzono chyba rangę kanclerza, to też tam czasem dorzucał swoje pięć groszy. Strażnik był zawsze na równi z innymi, z tym, że miał całą masę obowiązków i często nie wyrabiał. Moje ankiety (zwłaszcza ta poprzednia, odnośnie wyboru strażników) nie powstają z mojej własnej inicjatywy. Po prostu kiedy widzę, że gracze wyraźnie przeciwko czemuś protestują, wtedy taką ankietę tworzę. By nikt nie czuł się pokrzywdzony.

Przepraszam za spam, poczułam, że wyjaśnienie tej sprawy leży w moim obowiązku.

Cytat :
Ja jestem za całkowitym wglądem w podania, bo zawsze moża potem sprawdzać jakie podania nie przeszły zanim napisze się własne. Oczywiście, jesli to nie przejdzie, zgodzę się też z kompromisowym rozwiązaniem zaproponowanym przez Enarsa
Tak, jeśli to nie przejdzie, stworzymy kolejną ankietę, wprowadzając pomysł Enarsa. Wszystko po kolei, wielowątkowość nie jest wskazana.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimePon Lip 23, 2012 4:31 pm

To od razu to zróbmy
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimePon Lip 23, 2012 4:57 pm

Nie mogę dodać opcji do tej ankiety, bo wtedy obecne wyniki musiałabym cofnąć. Nie możemy też teraz zrobić nowej, bowiem tutaj niczego jeszcze nie przesądzono. Chyba, że bardzo chcecie, choć ja nadal stoję murem za upublicznieniem wszystkich podań.
Powrót do góry Go down
Akeelah




Nick : Akeelah
ID : 170
Ranga : Karczmarz
Liczba postów : 47
Join date : 15/07/2012

Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimePon Lip 23, 2012 7:42 pm

Rei, nie mam nic przeciwko ankiecie, to dobry pomysł. Tylko doszły mnie słuchy, że tam władze trzymała straż, w której byłaś, stąd moja dygresja na ten temat Smile
Nadal potwierdzam iż pomysł Enarsa jest najlepszym pomysłem tak czy inaczej i właśnie taką ankiete dobrze by stworzyć
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimePon Lip 23, 2012 8:13 pm

Niezależnie od tego która opcja teraz wygra zróbmy drugą ankietę z opcją, która wygra obecną i pomysłem Enarsa. Taki "duel of fates" Very Happy Jak wygra drugi raz ta sama opcja, to bierzemy ją, jak nie to wprowadzamy pomysł Enarsa Smile Proste Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimePią Lip 27, 2012 3:56 pm

Dobra to co robimy z tym fantem?
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitimePią Lip 27, 2012 4:05 pm

Skoro jest remis, zmieniam swój głos - wszystkie podania będą wklejane do wglądu publicznego.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Sponsored content





Podania na rangi na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Podania na rangi na forum?   Podania na rangi na forum? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podania na rangi na forum?
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Rezygnacja z rangi
» Akcpetowanie podań przez MG na rangi
» Khamik - Mod forum
» Kto zniszczył forum?
» Nowe powołanie dla forum wewnętrznego i zewnętrznego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sprawy Krainy :: Propozycje :: Zamknięte-
Skocz do: