Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Avatary i imiona postaci

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Avatary i imiona postaci Empty
PisanieTemat: Avatary i imiona postaci   Avatary i imiona postaci Icon_minitimeNie Cze 17, 2012 11:55 am

Temat długi jak rzeka i chyba poruszany na każdej vallheru.

Chodzi o to, żeby dokładnie określić jakie obrazki są dozwolone na avatar. Jak zauważyłam, mieliście już jeden problem tego typu.

Dodatkowo, siedzę w rysunku dość sporo i wiem, że niektóre rysunki są brane za mangowe mimo, że mangą nie są. (co dla mnie jest smutne, bo dowiedziałam się, że Mucha jest zaliczany do artystów mangowych, nie wiem na jakiej podstawie).

Chciałabym też, abyśmy zrobili na forum taki dział z galeria rysunków na avatary, żeby gracze mogli łatwiej znaleźć coś dla siebie.

Niekiedy też, na niektórych vallheru, spotykam się, z takim dość mocnym, zawężeniem stylu rysunków na avatar, jak choćby dopuszczanie tylko rysunków w stylu digital- co dla mnie jest lekką przesadą, gdyż niektóre rysunki robione tradycyjnie są lepsze niż digital.

Druga kwestia- z którą często się spotykam na vallheru- to usuwanie graczom avatarów, bo nie podobają się one Strażnikom, mimo, że pasują pod klimat. Fajnie by było, gdyby u nas na Shire nie było czegoś takiego- avatar nie podoba się strażnikowi, ale pasuje pod kanon, dlaczego ma być usuwany?


Zgoda na avatar- może być, ale w formie pisanej jako podanie, acz krótko i na temat. Niekiedy, sama taka sytuację miałam, że wynalazłam na necie rysek elfki(tam akurat na grze można było mieć mangowe avatary, bez zgody władzy, ale nie mogły być z gier), gdzie nie wiedziałam iż owa elfka pochodzi z gry Shining Tears. Musiałam w trybie natychmiastowym usunąć rysunki jakie z nią miałam i jeszcze dostałam upomnienie, że celowo wprowadzałam Strażników w błąd- co było błędem, bo serio, nie miałam pojęcia, że to laska z gry, byłam pewna, że jest z mangi o takim tytule. Myślę, że każdy może mieć prawo do pisania takiego podanka.

Postacie z gier na avatarach i przerabianie tych postaci- uważam, że nie powinno tak być. Może i ktoś się na męczy, żeby zmienić kolor włosów itd. ale jednak to ciągle postać z gry, ale o innym kolorze oczu i włosów. Lepiej poszukać rysunku postaci, która nie pochodzi z gry lub jest tak narysowana, że tego nie widać.

Następna sprawa- zdjęcia- rysunki zdjęcia czy foto manipulacje też nie powinny być brane jako avatary.

Co może być na avatarze co nie? Skoro trzymamy się Tolkiena i jego świata, to tak jak Fean chciał- ma być jak w Tolkienie- żadnych katan(mimo, że sama za nimi przepadam), wielkich mieczy w stylu FF czy Naruto jak posiadał Kisame(kto zna to wie, jak nie pokażę).

Next: imiona i nazwiska

Jak tutaj się sprawy mają? Na ile pozwalamy graczom z imionami?
Uważam, że nie powinno być imion nieklimatycznych, ale to standard i imion łudząco przypominających do tych z reala- chyba, że ktoś nie wiedział, że istnieje taki ktoś/rzecz/ itd. Zmienianie imion już istniejących, które są poprzez dodanie literki- też nie powinno tak być.

Pozwolenie na imię? Najlepiej podanie-chcesz coś mieć pokaż czemu chcesz to mieć.

Imię postaci z gry, ale w klimacie fantasy? Czemu nie, pod warunkiem, że nie ma nic wspólnego z tą postacią.


Jak się powtórzyłam gdzieś, przepraszam, temacik robiony na szybko, w przerwie między nauką.
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Avatary i imiona postaci Empty
PisanieTemat: Re: Avatary i imiona postaci   Avatary i imiona postaci Icon_minitimeNie Cze 17, 2012 12:10 pm

Podstawowe pytanie, Tar. Czytałaś regulamin? xD
Cytat :
§2. Zabronione jest używanie jako avatarów:
a) Obrazów powszechnie uważanych za obraźliwe (obrażające uczucia religijne, przekonania bądź orientacje, szerzące faszyzm, nazizm i nurty filozoficzno-poglądowe hańbiące wszelkie zasady etyczne i moralne).
b) Obrazów epatujących wulgarną erotyką.
c) Obrazów w żaden sposób niepowiązanych z klimatem fantasy, np. zdjęć realnej osoby, emblematów klubowych itp.
d) Obrazków z mangi i anime. (Ponieważ psują klimat)
e) Kadrów i innych obrazów z filmów i gier, skanów obrazków z książki, itp.
f) Zdjęć, portretów i innych obrazów przedstawiających postaci filmowe, bohaterów gier, sławne osoby, itp.

Czyli generalnie nie wolno niczego, o czym wspomniałaś. Wszystko inne jest dopuszczalne. A gust strażnika nie ma nic do rzeczy, ani przy ocenie prawidłowości avatara, ani przy ocenie imienia. Jeśli jest zgodny z regulaminem, nie mamy prawa prosić o zmianę. Natomiast opcji kasacji avatara nie mamy wcale. Ponadto myślę, że potrafię rozpoznać rysunek mangowy, zresztą i tak za każdym razem pytam danego gracza czy mam rację.

Imiona:
Cytat :
§4. Zabronione jest:
a) używanie cyfr i znaków specjalnych, np. - * ^ !
b) dodawanie przedrostków typu: Lord, Sir, Książę, itp.
c) używanie imion ze świata realistycznego, np. Wojtek, Magda, Ania, itp.
d) Używanie angielskich imion i nazw, np. Jack, Brian, Goldenaxe, itp.
e) Używanie wulgaryzmów w imionach i nazwiskach.
f) Używanie jako imion lub nazwisk przydomków, np. Wielki, Piękny, Głupi, Czarny, itp.
g) Używanie idiotycznych lub nieczytelnych imion i nazwisk, np. Kapusta, Twoja Stara, Djcasbuhasdihcsdgyasd, itp.
h) Zapożyczanie imion, nazwisk lub ksywek od postaci z gier, filmów, książek i innych źródeł.
i) Zapożyczanie imion, nazwisk lub ksywek od osób ze świata rzeczywistego, np. Michael Jackson, Jozin z Bazin, itd.

Odnośnie używania imion z jakichkolwiek gier/filmów/książek jestem na nie, nawet, jeśli postać gracza różni się od postaci przedstawionej w danej grze/filmie/książce. Wymyślenie nicku nie jest trudne, bądźmy kreatywni.


Galeria avatarów? Sama nie wiem. Zdarzyło mi się znaleźć avatary kilku osobom, ale niewiele spotkałam potrzebujących.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Avatary i imiona postaci Empty
PisanieTemat: Re: Avatary i imiona postaci   Avatary i imiona postaci Icon_minitimeNie Cze 17, 2012 12:25 pm

Tarino wtopa xD MG nie znający regulaminu ^^

Po pierwsze jestem na wielkim NIE dla przesadyzmu w podaniach. Na wszystko podania. Niedługo na oddychanie będzie potrzebne podanie. Avatary i imiona - kłopot strażnika i to on ustala z graczem o zgodności. MG nie powinien się do tego mieszać.

A co do mieczy.Najważniejsza sprawa.Każdy rodzaj miecza może być dostępny. Od japońskich katan po francuskie dwuręczne. Nazwa określa jego kształt i wymiary. Jako,że akcja tolkena to średniowiecze to każdy rodzaj miecza jest dostępny Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Avatary i imiona postaci Empty
PisanieTemat: Re: Avatary i imiona postaci   Avatary i imiona postaci Icon_minitimeNie Cze 17, 2012 12:35 pm

Czytałam, ale coś mi ktoś mówił, że ponoć ma być w całości zmieniany czy coś.

Czemu nie macie takiej opcji? Powinniście mieć jako Strażnicy. To dziwne.
Wiesz, jednak takie przypadki, gdzie gust Strażnika ma znaczenie się spotkałam i sama miałam z tym styczność. Znasz autorkę rysunków Heise? Ja miałam jej rysek na avku i musiałam go "zdjąć" zaś druga osoba, też miała jej rysunek, z tą samą osobą, żeby było ciekawiej i mogła go mieć. Odpowiedź jaką dostałam była w stylu, bo on mi się nie podoba, za zniewieściały jest...przepraszam, mając profesje aktora mam na avatarze mieć jakiegoś przysłowiowego maczo? xD

No nie jest, sama używam słowotwórstwa przy wymyślaniu imion.

Rea, czyli jednym słowem trochę się powtórzyłam co? btw. Nie pytaj graczy, czy robisz słuszność, że zmieniasz im imię czy karzesz zmienić avatar, mogą to odebrać tak, że jesteś niekompetentna, a po co mają tak uważać, skoro to nie prawda?

No, a co myślicie o takiej galerii avatarów, żeby zrobić?

Kamik, ale to Fean powiedział sam, że chce mieć tośka w tośkie jak u Tolkiena. Jeśli on się zgodzi ze mną co wtedy?
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Avatary i imiona postaci Empty
PisanieTemat: Re: Avatary i imiona postaci   Avatary i imiona postaci Icon_minitimeNie Cze 17, 2012 12:52 pm

Wersja regulaminu jest ostateczna, stary jeszcze wisi w Gmachu Sądu, bo jakieś problemy wystąpiły z edycją, ale nowy też tam jest.

E tam, skasować czy poprosić o edycję - tak czy siak efektem będzie zmiana. Idąc dalej, ja osobiście jestem zdania, że każdy strażnik, który będzie kierował się swoim widzi mi się przy sprawdzaniu czegokolwiek, powinien zostać natychmiastowo pozbawiony stanowiska. Jeśli coś jest zgodne z prawem, nie wolno nam w to ingerować i tyle.

Tar, chyba źle mnie zrozumiałaś, albo i ja źle napisałam. Nieprawidłowość imion stwierdzam bez wahania, bo to akurat ciężkie nie jest, natomiast kiedy chodzi o avatar, pozwalam się wybronić. Nie jestem nie wiadomo jak obeznana w dziedzinie rysunku, więc mogę nie mieć racji, a nie chciałabym nikogo bezpodstawnie oskarżać. Dlatego pytam, czy słusznie uznaję, iż dany obrazek jest narysowany, przykładowo, stylem mangowym. Nie będę tego zaprzestawać, nawet, gdy jakieś grono graczy zwątpiłoby w moją kompetentność. Poza tym niewiele jest nieprawidłowych avatarów, by nie rzecz, że póki co nie ma ich wcale.

Kham, podanie na sprzeczny z regulaminem nick czy avatar powinno być wymagane, oczywiście z jak najlepszą argumentacją. Tego akurat nie sposób uniknąć. Tzn, nieregulaminowych imion ogólnie bym zabroniła, nawet przy napisaniu podania.

Ewentualnie mogę stworzyć tutaj dział z avatarami, ale muszę poczekać na poparcie propozycji przez większą liczbę osób.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Avatary i imiona postaci Empty
PisanieTemat: Re: Avatary i imiona postaci   Avatary i imiona postaci Icon_minitimeNie Cze 17, 2012 1:43 pm

Też jestem za tym, by taki ktoś leciał od razu.

Ach, o to chodzi, to źle Cię zrozumiałam. No, avatarów nie ma wcale. Ewentualnie, możesz się poradzić mnie albo kogoś bardziej obeznanego, bo żeby gracz tego nie wykorzystał przeciwko Tobie ;P Wiesz, jacy bywają gracze cwani.

Imiona, racja, na pierwszy rzut oka widać, że jest do zmiany.

W sumie, można by jednak im pozwolić na takie coś, ale ktoś musiałby dać, naprawdę super argumenty, bo zdarzają się tacy co potrafią dać popalić, jak dasz im tylko wpis z regulaminu i powiedzą, że co z tego, że regulamin? Regulamin można ominąć, a tak dzięki podaniu albo udowodni, że mu zależy, a nawet może sprawić, że mu się odechce, bo komu by się chciało pisać podanie o avatar i imię, jak chciałby go mieć o tak, bo ma takie widzi mi się. To z jednej strony dobry sposób, by zniechęcić tych, co lubią robić po swojemu. Razz

Ale to moje zdanie.
Powrót do góry Go down
Balgator

Balgator


Nick : Balgator
ID : 5
Ranga : Kapitan Straży
Liczba postów : 108
Join date : 20/02/2012
Age : 35

Avatary i imiona postaci Empty
PisanieTemat: Re: Avatary i imiona postaci   Avatary i imiona postaci Icon_minitimeNie Cze 17, 2012 5:29 pm

Gust strażnika nie powinien mieć nic do rzeczy i nie przypominam sobie, żeby w Shire ktoś miał z tym problem.

"Co z tego że regulamin" może skutkować lochami i Przybyszem. Już był taki jeden za mojej strażniczej kadencji, co nie chciał zmienić nieprawidłowego avka i imienia. Pewno dalej siedzi w lochu jako jedyny więzień Wink

Ogólnie jestem na absolutne NIE jeśli chodzi o nieregulaminowe imiona. Nie ważne jak komu zależy, prawo to prawo i nie należy robić wyjątków dla co bardziej upartych. Jeśli strażnik nie umie sobie poradzić z upartym delikwentem, to nie powinien być strażnikiem.

Nie widzę sensu na robienie galerii avatarów, bądźmy szczerzy- ile osób zakładających konto w grze najpierw sprawdza forum zewnętrzne? Jeśli ktoś będzie miał z tym problem, strażnik proszący o zmianę zawsze może pomóc, zasugerować coś. W przypadku galerii avków trzeba by było kontrolować cały czas kto sobie jaki avatar ustawia i czy się nie powtarzają, edytować tą galerię, kasować, dodawać, itd...

A Tarinę odsyłamy do działu z przepisami :3 Ostatnia zakładka to jest to nowe, całkiem zmienione prawo o którym zapewne słyszałaś.

P.S. Imię Tarina jest nielegalne, bo to Karina tylko z T na przedzie, jakby się kto chciał czepiać... Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Avatary i imiona postaci Empty
PisanieTemat: Re: Avatary i imiona postaci   Avatary i imiona postaci Icon_minitimeNie Cze 17, 2012 8:33 pm

To imię, elficke- wzięłam ze stronki z imionami elfów, więc można polemizować Wink A nawet nie wiedziałam, że jest imię Karina. Z jakiego to języka, angielski?

Poczytam, poczytam jeszcze raz Wink

Ale i tak musimy kontrolować, czy dany rysunek nie powtarza się, więc na to samo wychodzi.

To Strażnicy powinni mieć możliwość zmiany imienia i avatarku, tak jak to mówiła Rea, że nie mają zmiany avataru. Powinni mieć.
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Avatary i imiona postaci Empty
PisanieTemat: Re: Avatary i imiona postaci   Avatary i imiona postaci Icon_minitimePon Cze 18, 2012 2:54 pm

Aż zabiorę głos Smile
-Jeśli chodzi o imiona:
Od kilku lat wszędzie widzę ten sam zapis, że imię nie może się powtarzać... Skoro tak to zablokujmy to w systemie (tu akurat chyba jest zablokowane, ale nie mam pewności), ale jak dla mnie to nonsens, bo zgodnie z powiedzeniem: "Nie jednemu psu Burek". Tak samo nie zabraniałbym używania imion z prozy Tolkiena, Sapkowskiego, czy kogo jeszcze podsuniecie. Niech będą dostępne, ale pod warunkiem całkowicie autonomicznej historii, charakteru i innych cech postaci. Nie chcę się tu już totalnie doczepić braku logiki w prawie, ale nawet Tolkien pozwalał sobie na używanie kilka razy tego samego imienia (np. Boromir - jeden człowiek o tym imieniu był ojcem Berena, który poślubił Luthien, czyli żył gdzieś w Drugiej Erze Śródziemia, był też drugi Boromir, którego każdy kojarzy z "Władcy Pierścieni").
Dodatkowo mógłbym się doczepić imienia Aen Seidhe, co w "Sadze o Wiedźminie" oznacza "Lód Wzgórz", tak nazywały same siebie elfy z tamtego świata. W czym to imię jest lepsze od, np. Gandalfa? Bo jest mniej znane?
(Jakby komuś przykład z Boromirem nie wystarczył, to odsyłam do końcówki "Powrotu Króla" w celu zapoznania się z proponowanymi przez Froda imionami dla przyszłych dzieci Sama Razz)
- Awatary:
Teraz, póki jest mało graczy, to może nie być aż tak trudne, ale co kiedy graczy będzie bardzo dużo? Sprawdzanie około tysiąca awatarów? Ja bym podziękował na miejscu strażnika. Albo zrobimy do tego osobny program (wątpię czy zabawa w PHP i innych dostępnych, za wyjątkiem może Javy, będzie korzystna), albo musimy się pogodzić, że kiedyś ktoś będzie miał podobne awatary.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Avatary i imiona postaci Empty
PisanieTemat: Re: Avatary i imiona postaci   Avatary i imiona postaci Icon_minitimePon Cze 18, 2012 3:08 pm

Mardro, nie przesadzaj- gram na wielu grach, gdzie ilość graczy dochodzi nawet do 1500 i więcej i nie widziałam, by avatary się powtarzały!
Temu jest powołanych więcej Strażników i mają rewiry, żeby był porządek. Jest to jak najbardziej wykonalne, liczą się chęci i praca Strażników, a jak mu się nie chce sprawdzać avatarów i profili(gdzie, za przeproszeniem, jest to jego zasrany obowiązek) to znaczy, że się na Strażnika/Gwardzistę nie nadaje.
Ranga Strażnika jest po to, by nie dopuścić to takich sytuacji i po coś są powoływani czyż nie? Mają pilnować czy profil i avatar jest zgodny z krainą czy nie.

I co z tego, że niejednemu psu Burek na imię? Po to się gra na vallheru, żeby gracze byli oryginalni tak jak powiedziała Rea.
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Avatary i imiona postaci Empty
PisanieTemat: Re: Avatary i imiona postaci   Avatary i imiona postaci Icon_minitimePon Cze 18, 2012 6:37 pm

Cytat :
Od kilku lat wszędzie widzę ten sam zapis, że imię nie może się powtarzać... Skoro tak to zablokujmy to w systemie (tu akurat chyba jest zablokowane, ale nie mam pewności), ale jak dla mnie to nonsens, bo zgodnie z powiedzeniem: "Nie jednemu psu Burek". Tak samo nie zabraniałbym używania imion z prozy Tolkiena, Sapkowskiego, czy kogo jeszcze podsuniecie.
Ale po co pozwalać kilku graczom na używanie tego samego imienia? Po co zezwalać na zapożyczanie imion z książek? Jak pisałam wyżej, wymyślenie nicku nie jest rzeczą skomplikowaną, zwłaszcza, że na internecie dostępnych jest wiele generatorów. Tak już są skonstruowane vallherówki i nie pamiętam, by ktoś szczególnie na ten system narzekał.

Cytat :
Dodatkowo mógłbym się doczepić imienia Aen Seidhe
Wiem, mój błąd, przepraszam. Już od tygodni do niego piszę z zapytaniem o nick, a jeszcze nie napisałam.

Cytat :
Teraz, póki jest mało graczy, to może nie być aż tak trudne, ale co kiedy graczy będzie bardzo dużo? Sprawdzanie około tysiąca awatarów? Ja bym podziękował na miejscu strażnika.
Miałam posadę na grze, gdzie po kilku miesiącach liczba graczy osiągnęła ponad trzy tysiące (i osiągała co erę). Pisząc podanie trzeba było bodajże wyłapać takie same avatary w przedziale 1 - 1000. Zajmuje to sporo czasu, ale jest wykonalne. Osobiście przyjmę każde zadanie, nawet to najbardziej czasochłonne, i ogólnie jestem zdania, że każdy strażnik na wstępie wie na co się pisze.

Cytat :
Temu jest powołanych więcej Strażników i mają rewiry, żeby był porządek.
Dla mnie rewir jest uwiązaniem, nie porządkiem, ale mogą to być wyłącznie moje prywatne uczucia. Zawsze chcę sprawdzić tak wiele ile mogę, a najlepiej całość, lecz rewir mi na to nie pozwala - nie powinno się ingerować w sprawy innych strażników. Jedynym plusem jest to, że od razu widać kto co robi, a raczej czego nie robi. Poza tym tutaj na Shire, biorąc pod uwagę częstą kasację kont i ciągłe zakładanie nowych, podział na rewiry byłby bezcelowy. Dobra, koniec, bo odbiegam od tematu, tej części najlepiej nie komentujcie. :d


Edit.
Tar, wiem, wiem. Ale, że miałam okazję dorzucić swoje przemyślenia przy komentowaniu tekstu powiązanego z tematem, dorzuciłam je.


Ostatnio zmieniony przez Rei dnia Pon Cze 18, 2012 6:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Avatary i imiona postaci Empty
PisanieTemat: Re: Avatary i imiona postaci   Avatary i imiona postaci Icon_minitimePon Cze 18, 2012 6:43 pm

Ja tylko podałam przykład, z tymi rewirami, bo nie wszędzie zdadzą egzamin, ale tak szybko można wyłapać co kto nie robi.

Dla chcącego nic trudnego, tak w wielkim skrócie.
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Avatary i imiona postaci Empty
PisanieTemat: Re: Avatary i imiona postaci   Avatary i imiona postaci Icon_minitimePon Cze 18, 2012 7:41 pm

Dobra... Może to moje wrodzone lenistwo zaważyło na ocenie braku powtarzalności Awatarów. Jestem też w mniejszości co do imion, więc dam sobie spokój Smile
Sprawdzę na dniach, czy imiona są zablokowane (tak żeby automatycznie blokowało jak ktoś wpisze powtarzające się). Co do awatarów. Tu nie jestem w żaden sposób pomóc. No chyba, że zrobić plik, który wyświetli wszystkie awatary i pod spodem nick i odnośnik do profilu gracza.

Jakieś inne sugestie?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Avatary i imiona postaci Empty
PisanieTemat: Re: Avatary i imiona postaci   Avatary i imiona postaci Icon_minitimePon Cze 18, 2012 8:02 pm

Jak nie zabije serwera to niech strażnicy mają takie coś w panelu, jestem za tym
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Avatary i imiona postaci Empty
PisanieTemat: Re: Avatary i imiona postaci   Avatary i imiona postaci Icon_minitimePon Cze 18, 2012 8:08 pm

Nie powinno. No może trochę obciąży to transfer. Obrazek w końcu trzeba wyświetlić. Ale na razie nie mamy na tyle dużo graczy żeby te wartości były znaczące.
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Avatary i imiona postaci Empty
PisanieTemat: Re: Avatary i imiona postaci   Avatary i imiona postaci Icon_minitimePon Cze 18, 2012 8:20 pm

Jeśli nie miałoby to wielkiego negatywnego wpływu na działanie gry, nie widzę powodów, dla których mielibyśmy nie wprowadzić takiego dogodnego ułatwienia. Na razie graczy jest niewiele, więc każdy avatar idzie zapamiętać i od razu widać czy się powtarza czy nie, ale przy większej liczbie zarejestrowanych użytkowników pamięć może zacząć płatać figle.
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Avatary i imiona postaci Empty
PisanieTemat: Re: Avatary i imiona postaci   Avatary i imiona postaci Icon_minitimeWto Cze 19, 2012 3:02 pm

Ok. To niedługo powinno się to pojawić w panelu strażnika.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Avatary i imiona postaci Empty
PisanieTemat: Re: Avatary i imiona postaci   Avatary i imiona postaci Icon_minitimeWto Cze 19, 2012 3:27 pm

Rea to zamknij temat, jak możesz.

prośba także taka, by jeszcze raz zerknąć na tematy, które nagle ucichły.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Avatary i imiona postaci Empty
PisanieTemat: Re: Avatary i imiona postaci   Avatary i imiona postaci Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Avatary i imiona postaci
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek
» Tworzenie postaci
» Karta Postaci
» Długość życia postaci
» Wzór Karty Postaci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sprawy Krainy :: Propozycje :: Zamknięte-
Skocz do: