Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek

Go down 
+2
Mardro
Balgator
6 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Empty
PisanieTemat: Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek   Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Icon_minitimeSob Cze 16, 2012 8:11 pm

Rozmawiałam z Lenwe, jakiś czas temu i powiedział, że da radę zwiększyć wartość ładowanych avatarów- wiecie chodzi o to, żeby avki był bardziej widoczne, bo im mniejsze, tym gorzej widać co na nich jest.

Obrazki w profilu- co myślicie, by była możliwość wrzucania obrazków?
Powiem szczerze, że linki w obrazkach wyglądają brzydko.


No i wygląd zakładek, dałoby radę, żeby wyglądały podobnie jak tutaj:
https://2img.net/h/i610.photobucket.com/albums/tt182/Diablicka/zakadki.jpg

btw. co w końcu z szatą graficzną gry?
Powrót do góry Go down
Balgator

Balgator


Nick : Balgator
ID : 5
Ranga : Kapitan Straży
Liczba postów : 108
Join date : 20/02/2012
Age : 35

Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Empty
PisanieTemat: Re: Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek   Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Icon_minitimeNie Cze 17, 2012 5:05 pm

Mi się podoba taki wygląd zakładek jak teraz, bo można im nadać bb code Razz dzięki temu jak mamy coś ważnego do przekazania, to dajemy na czerwono tytuł zakładki i jest git Smile

Obrazki w profilu to jest to, czego mi tu bardzo, bardzo, bardzo (itd.) brakuje. Jestem jak najbardziej za taką możliwością.

Wielkość avatarów- też super pomysł, bo to denerwujące tak trochę, że trzeba obcinać i pomniejszać, a av dalej za duży...
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Empty
PisanieTemat: Re: Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek   Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Icon_minitimeNie Cze 17, 2012 8:17 pm

Avatary: Spoko. Jeśli Lenwe wyraża zgodę, to mogę nawet teraz to zrobić chyba że sam to zmieni.

Co do obrazków - ok, ale jak mi ktoś rzuci pomysłem, żeby można je było wrzucać na serwer gry, to zabijam na miejscu Razz (tj. uśmiercam postać delikwenta przeprowadzając jej reset Razz)

Wygląd zakładek: nie widzę problemu, żeby był i BBCode, i zaproponowany przez Tarinę wygląd Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Empty
PisanieTemat: Re: Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek   Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Icon_minitimeNie Cze 17, 2012 8:47 pm

Żeby obrazki nie były na serwerze gry, tylko po wpisaniu kodu html [img][/img] wstawiać link do obrazka i tylko, żeby go wyświetlał. ^ ^

Ale trzeba jeszcze mu przypomnieć, żeby nie było.

Jak można no to gites, mogę spróbować w gimpie taki bajer zrobić ewentualnie poszukam corela i w wektorówce zrobię takie pierdusie.
Powrót do góry Go down
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Empty
PisanieTemat: Re: Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek   Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Icon_minitimeNie Cze 17, 2012 9:47 pm

Proponuję by obrazki były trzymane na serwerze gry, a w razie gdyby miejsca brakło to zrezygnować z kilku funkcjonalności gry, np karczmy i poczty. Ewentualnie usunąć kilku graczy. Ładne obrazki w profilach są tego warte.

Pomysł dobry!
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Go??
Gość




Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Empty
PisanieTemat: Re: Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek   Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Icon_minitimeNie Cze 17, 2012 10:06 pm

Ja uważam, by nie były na serwerze gry, przynajmniej póki nie zmienimy serwera.

Gracze i tak, nieaktywni idą do wywalenia chyba nie?

Owszem są, poza tym, można też, co do avków, to jak będą więcej ważyć i będą większe, owszem zajmie to trochę miejsca, acz ułatwi pracę Strażnikom.
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Empty
PisanieTemat: Re: Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek   Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Icon_minitimePon Cze 18, 2012 9:46 am

Mardro napisał:
Wygląd zakładek: nie widzę problemu, żeby był i BBCode, i zaproponowany przez Tarinę wygląd Smile

Tu upatruje najefektywniejszego i najefektowniejszego rozwiązania.

Avatary jak najbardziej do zwiększenia. Na ich podstawie każdy wyobraża sobie naszą fabularną osobę.

Nie znam się na mechanice, a więc pytanie do Mardro: jeżeli nie wrzucać na serwer główny, to where?
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Go??
Gość




Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Empty
PisanieTemat: Re: Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek   Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Icon_minitimePon Cze 18, 2012 11:22 am

Podejrzewam, że mu chodziło o to, by był link do rysunku, przekierowujący na stronę z obrazkiem czy jakoś tak..coś tam mi w głowie świta, ale jak pochrzaniłam, to przepraszam xP
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Empty
PisanieTemat: Re: Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek   Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Icon_minitimePon Cze 18, 2012 11:27 am

Fëandil Êlentáriel napisał:

Nie znam się na mechanice, a więc pytanie do Mardro: jeżeli nie wrzucać na serwer główny, to where?
Proszę a to odpowiedz Smile
Tari napisał:

Żeby obrazki nie były na serwerze gry, tylko po wpisaniu kodu html [img][/img] wstawiać link do obrazka i tylko, żeby go wyświetlał.

Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Empty
PisanieTemat: Re: Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek   Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Icon_minitimePon Cze 18, 2012 11:28 am

Tak? Trafiłam z odpowiedzią? Ojej xD
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Empty
PisanieTemat: Re: Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek   Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Icon_minitimePią Cze 22, 2012 6:25 pm

Podsumowując: powiększamy rozmiar avatarów (do ilu kb?), zmieniamy wygląd zakładek, których nazwy będzie można edytować używając BBCode i umożliwiamy wklejanie do profilu obrazków za pomocą kodu [img][/img]? Nie widziałam póki co żadnych sprzeciwów. Oczywiście poza ironiczną wypowiedzią Szagara, ale to był akurat protest w sprawie trzymania tych obrazków na serwerze.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Empty
PisanieTemat: Re: Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek   Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Icon_minitimePią Cze 22, 2012 8:07 pm

ja też, nie widzę sprzeciwów, jeno niech techniczny jeszcze się wypowie i zobaczymy. Musze wiedzieć, czy robić te zakładki czy nie w grafice.
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Empty
PisanieTemat: Re: Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek   Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Icon_minitimeSob Cze 23, 2012 12:13 pm

Możesz robić. Nie wiem co Lenwe sądzi o nowym wyglądzie zakładek, tym bardziej, że wypowiedział się ostatnio w temacie o nowej szacie graficznej dla gry. Wydaje mi się, że lepiej z wyglądem zakładek poczekać, aż ten nowy wygląd będzie wprowadzony.

Jeśli chodzi o nowy tag BBCode z obrazkami do profilu i zwiększenie rozmiarów avatara, to mogę zrobić, ale muszę wiedzieć na jak duży ten avatar mam ustawić Smile I mam na myśli zarówno rozdzielczość, jak i wagę obrazka Smile
Powrót do góry Go down
Lenwe




Nick : Lenwe Tinethele
ID : 1
Ranga : Than
Male Liczba postów : 122
Join date : 03/04/2011

Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Empty
PisanieTemat: Re: Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek   Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Icon_minitimeSob Cze 23, 2012 12:19 pm

wyglad zakładek mozna zmienic ale poczekał bym z tym do wprowadzenia nowego wygladu szaty graficznej bo bedzie trzeba potem i to zmieniac (podwojna robota sie stworzy) czyli moja propozycja nowy wyglad grfaficzny z uwzglednieniem od razu tych zakładek

avatary mozna powiekszyc i tutaj moja rowniez sugestia - co do kb to madro jak uwazasz a co do pikselowej wielkosci to byle nie przekraczał wielkosci okienka srodekowego.
Powrót do góry Go down
http://www.foto-koscian.pl
Go??
Gość




Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Empty
PisanieTemat: Re: Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek   Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Icon_minitimeSob Cze 23, 2012 4:18 pm

Jak pisałam wcześniej, grafik, którego znam się zgodził, więc z nim to trzeba będzie przedyskutować. Ma głowę od pomysłów, więc coś wymyśli ^ ^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Empty
PisanieTemat: Re: Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek   Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Większe avatary i 3 obrazki w profilu wygląd zakładek
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Avatary i imiona postaci
» Wygląd i opisy.
» wygląd prawa
» Nowy wygląd dla podglądu postaci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sprawy Krainy :: Propozycje :: Zamknięte-
Skocz do: