Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ikonki tylko dla rang mechanicznych

Go down 
+7
Fëandil Êlentáriel
Kugba
Fogell
Szagar
Mardro
Żabcia
Balgator
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Isengrim




Nick : Arôd
ID : 484
Ranga : Doradca
Male Liczba postów : 42
Join date : 17/06/2012
Age : 31
Skąd : Kraków

Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 1:37 pm

Być może, ale jeśli mają leżeć u mnie na dysku i się kurzyć to pomyślałem, że tutaj się lepiej przydadzą.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 1:38 pm

Ale muszę przyznać, że są ładne ^ ^

ps. jak je robisz? Bo mnie zawsze to ciekawiło.
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 2:15 pm

Prześwietne. Nie mogę oderwać oczu od liścia Mallornu!
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 3:01 pm

100x lepsze od tych co są teraz!
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Weyr




Nick : Weyr
ID : 407
Ranga : Strażnik
Liczba postów : 15
Join date : 16/07/2012

Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 5:42 pm

Mi również się podobają ;-)
Do tego cześć idzie skojarzyć na pierwszy rzut oka co symbolizują
Powrót do góry Go down
Balgator

Balgator


Nick : Balgator
ID : 5
Ranga : Kapitan Straży
Liczba postów : 108
Join date : 20/02/2012
Age : 35

Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 7:57 pm

Fajna to jest ta ikonka dla Władcy Mordoru Razz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 8:19 pm

A no ^ ^
A ja mam pytanko, czy MG będą mieć jednak piórka czy jednak coś innego?
Powrót do góry Go down
Ithienne Aethis

Ithienne Aethis


Nick : Ithienne Aethis
ID : 150
Ranga : Karczmarka
Female Liczba postów : 55
Join date : 30/07/2012
Age : 31
Skąd : Rybnik

Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 8:26 pm

Jeżeli będą jednak zmieniane, to ja może podrzucę pomysł kości do gry. Bo mimo wszystko - piórka zawsze będą kojarzyły mi się z rangą redaktora, tym bardziej, że nadal jest to ranga istniejąca Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 8:31 pm

Kostka do gry, chyba jest najpopularniejsza, ale pamiętam, kilka lat wstecz, jak na jednej grze jacyś rangowi mieli aureolki xD

Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 8:33 pm

Jeżeli chodzi o mnie - możemy ostać przy piórkach, wyglądają dobrze.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 10:30 pm

Jeśli MG chcą piórka to co dostanie redaktor? Very Happy

Ponad to: A czym się będzie różnił Władca Lothlórien od Władcy Calentaur (Wielkiej Zielonej Puszczy)? Ja bym ujednolicił ikony namiestników do, np. srebrnej korony.

Chcę też zrobić z Namiestników Rangę Fabularną, a wtedy musimy się zastanowić co z ich ikonami. Pozostaje też kwestia kolorowych nicków (neonów, żarówek i jak to tam jeszcze nazywaliście).
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 10:34 pm

A więc tak:

Pewniki:
- segregacja ID
- ikony dla rang mechanicznych

Zapytania:
- ikony dla fabularnych?
- kolorowe "neony"

Moim zdaniem obecna reguła ikon mogłaby zostać zachowana, dwie obok siebie, czy pojedyncza namiestnicza, nie wprowadzają wielkiego bałaganu.
Co do neonów mam mieszane uczucia - nie będzie zbyt dużo bałaganu? A zaznaczam, że także wizualnie się świetnie prezentują.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 11:04 pm

Calendila narzeka, że neony są niezbyt ładne. Była bardziej zadowolona z koloru tekstu, ale większość kolorów uczyniłaby nick nieczytelnym. To spory problem.

Wiem, że Tarina optowałaby za zostawieniem ikon tylko dla rang mechanicznych, ale mi również wydaje się, że już lepiej by były dwie, niż gdyby poszukiwanie namiestnika miało być utrudnione.

Isengrim obecnie ma spory zapał do roboty (patrząc po forum), więc zapytajmy go czy nie ma pomysłu jak ładnie skomponować ze sobą 2 ikony w sposób różny od obecnego Smile (W zasadzie Fëan dostał jedną ikonkę o rozmiarze dwóch Razz)
Powrót do góry Go down
Calen

Calen


Nick : Calendila
ID : 230
Ranga : Obywatelka Lothlorien
Female Liczba postów : 71
Join date : 07/05/2012

Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 11:23 pm

Oj Mardro, lochy mnie czegoś nauczyły Wink

To prawda, dla mnie neony są straszne, mam wrażenie jakby się rozmywały imiona, a nie świeciły. Ale skoro tylko ja mam takie odczucia, pozostawię to już bez komentarza Wink

Namiestnicy - to dość istotna rola, nie można ich pozostawić "gołych".
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 11:33 pm

Nieprawda. Znaczek przy nicku starczy. Nie chce być żarową czy mieć kolorek na czacie Smile
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeSro Sie 01, 2012 11:39 pm

I tak nie dostałeś ani jednego, ani drugiego, więc po co ten krzyk? Kolory już wcześniej miały być tylko dal mechanicznych. I jeszcze jedno:

Fëan, ale segregacja ID... Opisz mi to gdziekolwiek jak dokładnie chcesz to przeprowadzić, bo muszę wtedy coś z Tobą ustalić...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 7:20 am

Co do segregacji ID to pewnie chodziło mu, o to, aby najważniejsi mechaniczni rangowi byli na początku listy graczy, ale to i tak, z tego co pamiętam, to Mardro mówił, że to dopiero po dużym resecie(po NE).

Mi się neony podobają, to sprawia, że mamy coś czego nie ma na innych grach. ^ ^

A może, jak są zdania podzielone, odnośnie ikonek, bo w sumie, ankieta zrobiona przez Fogella dotyczyła, z tego co ja wywnioskowałam, ogólnego zapisu na liście graczy, zrobić ankietę?

Ja tylko zasugerowałam, że tylko mechaniczni powinni mieć ikonki, bo do takiego schematu przyzwyczajeni są gracze.

Namiestnicy no tak, są istotną rolą, ale na wielu grach, namiestnik to jest jakby taka prawa ręka głównego admina, nie będzie to się myliło graczom?
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 10:42 am

Tarina napisał:
Namiestnicy no tak, są istotną rolą, ale na wielu grach, namiestnik to jest jakby taka prawa ręka głównego admina, nie będzie to się myliło graczom?

"Namiestnicy" to jedynie nazwa robocza - Władcy Krain, tak będą tytułowani w poprawionym wzorze hierarchii.

Mardro, już gdzieś ten podział wrzucałem, podrzucę Tobie.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Go??
Gość




Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 11:09 am

Fean, no to np. Khamus jest Namiestnikiem tak? Czemu ma więc Władca?

No to jeśli to tylko nazwa robocza, to ja już nie wiem, jaki sens jest dawać im ikonki xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 11:14 am

Bo tak został stworzony Panel. Władca, namiestnik to to samo. Fabularnie mogę nazywać się jak chce.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 11:15 am

No nie wiem czy to samo. Dla mnie np. Władca/Król to ktoś kto rządzi daną krainą, a namiestnik to tylko wysłannik wybrany przez Króla/Władcę.

Fean, dobrze myślę, czy nie?
Powrót do góry Go down
Ithienne Aethis

Ithienne Aethis


Nick : Ithienne Aethis
ID : 150
Ranga : Karczmarka
Female Liczba postów : 55
Join date : 30/07/2012
Age : 31
Skąd : Rybnik

Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 11:21 am

Namiestnik to ktoś, kto włada daną krainą, gdy nie ma króla, Tarino. W ten sam sposób namiestnik, tak jak i król = władca.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 11:24 am

Widać przespałam lekcję historii xD

No dobra, pod nieobecność króla czyli że co...namiestnicy krain są, bo dana kraina nie ma aktualnie króla? Dobrze rozumiem?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 11:26 am

Nie nie. Namiestnik to będzie ranga porządkowa dla bazy danych czyli sprawy czysto mechanicznej. Fabularnie to będą Władcy/Królowe/czy Wielcy Szamani Razz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 02, 2012 11:26 am

Czekaj...A mi Lenwe pisał, że Namiestnik to ranga czysto fabularna oO

To jak to w końcu jest? Bo każdy mówi co innego xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Ikonki tylko dla rang mechanicznych - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ikonki tylko dla rang mechanicznych
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nauka w szkole tylko za energię

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sprawy Krainy :: Propozycje :: Wasze Propozycje-
Skocz do: