Forum Shire

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Ikonki tylko dla rang mechanicznych

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Mardro

Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Wto Lip 17, 2012 3:49 pm

Odpowiednio dobrana kolorystyka i wszystko będzie ok Smile

Born into ashes
To lose all the games
With a smiling face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Wto Lip 17, 2012 4:03 pm

Zobaczymy, tylko potem nie chcę słyszeć, że gracze się skarżą na brak czytelności- a wtedy to ja Wam tak dam popalić i wielkimi literami napiszę- a nie mówiłam? Razz
Powrót do góry Go down
Mardro

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Wto Lip 17, 2012 4:06 pm

Dlatego mówię, że kolory powinny być dobrze dobrane Razz Całość dodatkowo pogrubiona (normalne nicki graczy mogą być czarne, ale też pogrubione, przybysze nawet bez pogrubienia Razz)

Born into ashes
To lose all the games
With a smiling face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kugba

Nick : Morrim
ID : 151
Ranga : Mieszkaniec
Liczba postów : 93

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Wto Lip 17, 2012 4:10 pm

Problem z tym że na obecnym tle będzie bardzo niski kontrast przy innych kolorach. I tutaj przydałby się kodowany cień... Inaczej zmiany kolorów doprowadzą de tego że całość będzie kompletnie nieczytelna.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mardro

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Wto Lip 17, 2012 4:11 pm

Jak ktoś będzie używał przestarzałych przeglądarek, to będzie jego problem Razz Cień mogę dodać Smile

Born into ashes
To lose all the games
With a smiling face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kugba

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Wto Lip 17, 2012 4:16 pm

Byleby nie pod produkt microsoftu. Błagam Cię. Zaklinam wręcz. Explorer to zło. Ostatnia na liście jednostka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mardro

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Wto Lip 17, 2012 4:31 pm

Jak mówiłem... Kto używa przestarzałych przeglądarek, ten sam sobie jest winien. Cień będzie działał na IE (niestety) od v10. Firefoxy, Opery i inne Chromy jeśli są regularnie aktualizowane nie będą miały problemów Smile

Born into ashes
To lose all the games
With a smiling face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kugba

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Wto Lip 17, 2012 4:40 pm

No to mam przerąbane. Nie chcę przechodzić na najnowsze, całkowicie niestabine KDE. A co za tym idzie nie moę aktualizować przeglądarki bo chce mi skurczybyk wymienić cały system. A to doprowadzi do całkowitej katastrofy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mardro

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Wto Lip 17, 2012 4:42 pm

Kugba, ty siedzisz na Ognistym Lisie? Mogę zaraz sprawdzić, czy Ci zadziałają cienie Very Happy

Born into ashes
To lose all the games
With a smiling face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kugba

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Wto Lip 17, 2012 4:43 pm

Teoretycznie na FF. Praktycznie na Debianie nazwane to jest "Iceweasel" Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mardro

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Wto Lip 17, 2012 4:47 pm

To zaraz sprawdzimy Razz

Tak w ogóle, to polecam środowisko XFCE Very Happy

Born into ashes
To lose all the games
With a smiling face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mardro

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Wto Lip 17, 2012 4:53 pm

Celowe multi: Kugba, sprawdź jak wygląda u Ciebie lista graczy w grze. Jeśli masz czerwoną obwódkę wokół nicków, to jest git Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kugba

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Wto Lip 17, 2012 4:57 pm

Są tylko podkreślenia pod rangowymi. Ale bądźmy szczerzy. Aktualizowałem dawno temu. Sprawdzę później pod windowsem.

EDIT: Na tym nieszczęsnym win8 działa i hula idealnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fëandil Êlentáriel

Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Nie Lip 22, 2012 11:35 am

Obecny wygląd - ikonki dla obu gałęzi rang - wydaje się odpowiedni.

kresach lasów – ale cień nie padł nigdy na Lórien."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.realmadrid.pl
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Nie Lip 22, 2012 11:37 am

Jak chcecie, ale najpierw trzymać się mamy tego, do czego gracze są przyzwyczajeni, a teraz wymyślamy coś nowego ><

To jak? Trzymamy się standardów, do których gracze są przyzwyczajeni czy odbijamy od tego w pewnym stopniu?
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Nie Lip 22, 2012 12:00 pm

Moją wypowiedź można ujrzeć powyżej. Ikonki dla obu rang + uporządkowanie ID (Tarino, przedstawiłem Tobie zamysł w którymś z tematów).

Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Nie Lip 22, 2012 1:45 pm

Jakbyś nie zauważył: lista graczy już jest poukładana chronologicznie według numerków 1, 2, 3 itd.

Niestety, po rozmowie z Mardro, musimy czekać do głównego resetu, pewno mu chodziło o NE, abyśmy mogli wprowadzić zmiany z numerkami ID dla rangowych. Tłumaczył mi co i jak, może tutaj mógłby to opisać, bo mogę coś przekręcić.

Powrót do góry Go down
Mardro

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Nie Lip 22, 2012 2:07 pm

Oczywiście, że mogę to przedstawić jeszcze raz:

Chwilowo mamy sytuację jak następuje: Feandil i Tarina mają swoje profile, awatary, pewnie posiadłości i Varda wie co jeszcze. O ile awatar ma swoją komórkę przypisaną w tabeli, to istnieje ryzyko, że za chwilę pojawi się gracz o waszych poprzednich id (oczywiście mówię co by było gdybym was już teraz przeniósł na nowe id) i będzie chciał wstawić sobie awatar co za tym idzie podmieni te, które mają wasz numerek (awatary zapisywane są w postaci ID_GRACZA.jpg) i będziecie mieli jego awatar wyświetlany w swoim profilu (a on zapewne wasze wcześniej Razz). Dodatkowo - profile musiałbym przenosić osobno, posiadłości osobno, ekwipunek i czary tak samo... Więc roboty za dużo.
Po resecie (NE) połowa tych danych przestanie istnieć, więc będzie to możliwe do przeprowadzenia sprawniej.

Born into ashes
To lose all the games
With a smiling face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Nie Lip 22, 2012 2:10 pm

Dziękować Ci ^ ^

Czyli dobrze myślałam, że chodzi tutaj o NE
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Nie Lip 22, 2012 4:20 pm

Tarina napisał:
Jakbyś nie zauważył: lista graczy już jest poukładana chronologicznie według numerków 1, 2, 3 itd.

Jak to wtrącenie ma się do mojej wypowiedzi, w której mówiłem o wzorze kolejności ID..? Chronologia jest to uporządkowanie w czasie, obecna lista polega na podziale numerowym (nr. ID).

Piernik - wiatrak.

EDIT: Rozumiem Mard, a więc poczekamy.

Powrót do góry Go down
Fogell

Nick : Fogell
ID : 28
Ranga : Władca
Male Liczba postów : 47

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Czw Lip 26, 2012 11:52 am

Zrobie ankiete na Shire, zobaczymy co powiedza ludzie, ktorzy nie sa zarejestrowani na forum, czyli 90% graczy ma szanse cos powiedziec.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Isengrim

Nick : Arôd
ID : 484
Ranga : Doradca
Male Liczba postów : 41

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Sro Sie 01, 2012 1:22 pm

Wpadłem na taki pomysł, aby trochę odmienić i odświeżyć ikonki wyświetlane na liście mieszkańców u osób pełniących jakieś ważniejsze funkcje.
Pochodzą one z mojego poprzedniego projektu gry via www . ;-)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ithienne Aethis

Nick : Ithienne Aethis
ID : 150
Ranga : Karczmarka
Female Liczba postów : 55

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Sro Sie 01, 2012 1:27 pm

Czemu nie, ale to "piórko" raczej do redaktora... Very Happy no i chyba kilku rang by zabrakło, jeśli się nie mylę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Isengrim

Nick : Arôd
ID : 484
Ranga : Doradca
Male Liczba postów : 41

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Sro Sie 01, 2012 1:29 pm

Co się tyczy władców pozostałych krain, to można ich zaliczyć do tych "kropli", co Władców Rivendell i Lothlórien, a jedynie pozmieniać kolory na bardziej adekwatne.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   Sro Sie 01, 2012 1:33 pm

Z tego co mi wiadomo ikonki dla rangowych miał robić Kugba.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ikonki tylko dla rang mechanicznych   

Powrót do góry Go down

Ikonki tylko dla rang mechanicznych
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next