Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Nowa szata graficzna gry

Go down 
+8
Isengrim
Lenwe
Mardro
Szagar
Fëandil Êlentáriel
Beziele
Żabcia
Calen
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Kugba




Nick : Morrim
ID : 151
Ranga : Mieszkaniec
Liczba postów : 93
Join date : 23/06/2012

Nowa szata graficzna gry - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa szata graficzna gry   Nowa szata graficzna gry - Page 4 Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 3:55 pm

A co za problem dać możliwość graczom wybór starego laya? Problem będzie tylko z brakiem grafik lokacji (Dwa rózne zestawy zabiorą niepotrzebnie miejsce na serwerze)
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Nowa szata graficzna gry - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa szata graficzna gry   Nowa szata graficzna gry - Page 4 Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 4:01 pm

Trzy. Obecny lay to jakaś dziwna, archaiczna wersja webdesignerstwa z użyciem tabelek zamiast sekcji
Razz Mam z nią trochę problemów. Cięcie obrazków też jest laickie Razz

Zrobienie nowego laya będzie krokiem ku szybciej działającej grze z lepszą czytelnością!
Proponuję natomiast możliwość wyboru layoutu bez dużej ilości grafik Smile
Powrót do góry Go down
Lenwe




Nick : Lenwe Tinethele
ID : 1
Ranga : Than
Male Liczba postów : 122
Join date : 03/04/2011

Nowa szata graficzna gry - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa szata graficzna gry   Nowa szata graficzna gry - Page 4 Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 6:09 pm

a bedzie wchodził ten lay?? Bo twórca chciał zapłaty a nas szczerze na to niestac bo na erwer nie stac prawie
Powrót do góry Go down
http://www.foto-koscian.pl
Go??
Gość




Nowa szata graficzna gry - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa szata graficzna gry   Nowa szata graficzna gry - Page 4 Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 7:12 pm

Nie wiem Lenwe...może spróbuję go ubłagać, by dał za darmo...ale nic nie obiecuję...
Powrót do góry Go down
Kugba




Nick : Morrim
ID : 151
Ranga : Mieszkaniec
Liczba postów : 93
Join date : 23/06/2012

Nowa szata graficzna gry - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa szata graficzna gry   Nowa szata graficzna gry - Page 4 Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 8:06 pm

Wybaczcie, ale nic z tego. Mam dla Ciebie propozycję Lenwe. Jeżeli Twój odnośnik do portfiolio widniejący tutaj w podpisie na forum jest prawdziwy to możemy się umówić tak że zrobię Ci też lay w tej sprawie. Już bez dopłaty bo to będzie prawdopodobnie szybka, szablonowa robótka. Uznasz obie rzeczy jako inwestycję w swój biznes i zbierzesz od graczy ile będziesz w stanie. Lub możemy spisać umowę o dzieło. I będziesz spłacał ratalnie. Jeżeli chcesz, weź mój numer GG od Tari. Możemy się dogadać odnośnie tego prywatnie. (Uwierz mi że to naprawdę duże ustępstwo. Wiem że rodzina i problemy finansowe idą w prze oraz wiem że gra to duży problem, niemniej jednak to powinno sprawić że rozumiesz fakt iż każdy potrzebuje funduszu a praca za darmo istnieje tylko u amatorów których umiejętności są tak śmieszne że inaczej niż za darmo nic nie będą w stanie zrobić.)
Powrót do góry Go down
Lenwe




Nick : Lenwe Tinethele
ID : 1
Ranga : Than
Male Liczba postów : 122
Join date : 03/04/2011

Nowa szata graficzna gry - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa szata graficzna gry   Nowa szata graficzna gry - Page 4 Icon_minitimeSro Lip 18, 2012 10:06 am

do portfolio to za chwile bede miał strone ostateczna zostały mi ostatnie poprawki, ta jest tylko po to by sie juz domena pozycjonowała.
Powrót do góry Go down
http://www.foto-koscian.pl
Go??
Gość




Nowa szata graficzna gry - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa szata graficzna gry   Nowa szata graficzna gry - Page 4 Icon_minitimeSro Lip 18, 2012 10:27 am

A ja mam pomysł, żeby to rozwiązać w miarę: pisałam Wam jak zdobyć licencję- poprośmy o patronat kogoś z licencją na Tolkiena, że to chcemy jako reklama jego dzieła, za poznać ludzi z jego światem w taki sposób itd. Potem zróbmy, na stronie głównej reklamy jakiś stron, żeby nam płacili za reklamy...innego wyjścia nie widzę w tej chwili, bo inaczej Shire padnie, chyba, że jest opcja opłacenia serwera z góry, a potem kombinować skąd wziąć kasę.

Kugba, ja bym wolała na raty, by to było spłacane, ale to już jak Ty i Lenwe się dogadacie będzie.
Powrót do góry Go down
Lenwe




Nick : Lenwe Tinethele
ID : 1
Ranga : Than
Male Liczba postów : 122
Join date : 03/04/2011

Nowa szata graficzna gry - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa szata graficzna gry   Nowa szata graficzna gry - Page 4 Icon_minitimeSro Lip 18, 2012 5:00 pm

a wogole ile za nia chcesz?? ale tak realnie :/
Powrót do góry Go down
http://www.foto-koscian.pl
Kugba




Nick : Morrim
ID : 151
Ranga : Mieszkaniec
Liczba postów : 93
Join date : 23/06/2012

Nowa szata graficzna gry - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa szata graficzna gry   Nowa szata graficzna gry - Page 4 Icon_minitimeSro Lip 18, 2012 5:17 pm

150 za całość layoutu. Włącznie z ikonkami i dodatkami. Bądź co bądź to łącznie parę dni pracy więc jest to po przeliczeniu normalna stawka godzinowa jak dla każdego pracującego człowieka. Plus za 50 mogę zrobić mapę by nikt się nie przyczepił do praw autorskich. (To w bonusie bo za prawdopodobnie ponad 20 godzin pracy mógłbym zażądać więcej.)

Możemy to rozbić na jakieś raty. Bo doskonale rozumiem sytuację w jakiej Cię stawiam, niemniej jednak każdy dobrze wie że jeść i ubrać się trzeba. A to nawet przy maksymalnej racjonalizacji wydatków i tak kosztuje.
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Nowa szata graficzna gry - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa szata graficzna gry   Nowa szata graficzna gry - Page 4 Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 11:31 am

A więc jaki będzie nasz drugi krok? Składka? Trzeba już coś ruszyć w tym temacie - są wakacje, w roku szkolnym etc. będzie ciężej podjąć decyzje w tym temacie.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Go??
Gość




Nowa szata graficzna gry - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa szata graficzna gry   Nowa szata graficzna gry - Page 4 Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 11:33 am

Z tego co wiem Lenwe się tym ponoć zajmuje- już poszła masówka odnośnie składki na lay, jest ankieta na grze...

Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Nowa szata graficzna gry - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa szata graficzna gry   Nowa szata graficzna gry - Page 4 Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 3:58 pm

Masówka nic nie da. Sam o niej zapomniałem, dopóki nie przeczytałem Twojej odpowiedzi. Proponuję założyć temat, gdzie każdy zainteresowany zamieści post o zdolności finansowej nt. wsparcia serwera/grafiki.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Go??
Gość




Nowa szata graficzna gry - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa szata graficzna gry   Nowa szata graficzna gry - Page 4 Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 6:31 pm

No to lepiej nie przypominaj, że zapominasz o takich ważnych rzeczach >P

Uważasz, że Ci się ludzie będą spowiadać ile kto zarabia i ile może dać? Prędzej stówę znajdę za 5 minut pod poduszką...

Temat o podobnej tematyce już jest- założył go Enars i chyba nawet jest wytłuszczony i pojawia się wszędzie- bodajże jako ogłoszenie główne, czy jakoś tak.

Nie możemy zmuszać graczy, bo to nic nie da. Ja Wam mówiłam już, co można zrobić, by zarobić- znajdźmy kogoś, kto da nam licencję, darmową- jako patronat i promowanie świata Tolkiena, a być może pozbędziemy się kłopotu. Podpytałam admina z Cyro i mniej więcej tak zrobili i nie zbierają już kasy na serwer z tego co mi mówił.

Poza tym, ludzie boją się płacić, bo wiedzą doskonale, że nie mamy licencji i w razie problemów, oni też mogą oberwać...
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Nowa szata graficzna gry - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa szata graficzna gry   Nowa szata graficzna gry - Page 4 Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 8:14 pm

Tarino, wiem, że ten temat istnieje, ponieważ umieściłem tam swoją odpowiedź.

Nie mam na myśli tematu o podobnej tematyce, mam na myśli temat czysto traktujący o składkach. Nie chcę wiedzieć kto ile zarabia, chcę wiedzieć kto jest w stanie poświęcić, powiedzmy raz na 2 miesiące 5zł. Proszę, nie dodawaj do moich wypowiedzi słów, których nie użyłem.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Miły Pan

Miły Pan


Nick : Avie Tildomerel
ID : 153
Ranga : Mieszkaniec
Female Liczba postów : 139
Join date : 08/07/2012
Age : 31
Skąd : Nibylandia

Nowa szata graficzna gry - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa szata graficzna gry   Nowa szata graficzna gry - Page 4 Icon_minitimePon Lip 23, 2012 10:53 am

Słuchajcie, przenosimy ten temat do Pieniążki na serwer gry (https://shire.forumpl.net/t181-pieniazki-na-serwer-gry). To nie jest miejsce na dyskusje o opłatach.
Powrót do góry Go down
http://niedokonczony-utwor.blogspot.com/
Sponsored content





Nowa szata graficzna gry - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa szata graficzna gry   Nowa szata graficzna gry - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nowa szata graficzna gry
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sprawy Krainy :: Propozycje :: Wasze Propozycje-
Skocz do: