Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Bunt hobbitów

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Numen
Admin



Nick : Numen
ID : 397
Male Liczba postów : 34
Join date : 03/04/2011
Skąd : Świdnica

Bunt hobbitów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bunt hobbitów   Bunt hobbitów - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 17, 2011 6:32 pm

Nie musi być to nawet bunt, a niezaakceptowanie pólelfa i chęć wyboru innego hobbita. Akcja potem sama się rozwija Smile
Powrót do góry Go down
https://shire.forumpl.net
Go??
Gość




Bunt hobbitów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bunt hobbitów   Bunt hobbitów - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 17, 2011 8:06 pm

Fajnie, że próbujecie coś zrobić i coś się dzieje. Ale ten bunt dalej jakoś do mnie nie przemawia ;x Nie traktujmy graczy jako pobocznych bohaterów dla npc. Bo w buncie hobbitów raczej główną rolę odgrywają hobbici (czyli niestety npc).
Powrót do góry Go down
Numen
Admin



Nick : Numen
ID : 397
Male Liczba postów : 34
Join date : 03/04/2011
Skąd : Świdnica

Bunt hobbitów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bunt hobbitów   Bunt hobbitów - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 17, 2011 8:36 pm

A kto mówi, że my mamy ten bunt wywoływać? Tu nie chodzi o to, że mamy być pobocznymi bohaterami w jakimś scenariuszu.
Poprostu bunt jest tłem dla tego, co robimy.

Dam przykład z filmów: Załóżmy, że akcja filmu to trzęsienie ziemi, pełno spanikowanych ludzi, rozwalonych budynków. A między nimi główni bohaterowie właśnie uprawiają buraki.

Gracze mają być w tym wypadku "Głównymi bohaterami jakichś akcji, które dzieją się na tle większego wydarzenia.
To chyba nie jest trudne do zrozumienia?
Powrót do góry Go down
https://shire.forumpl.net
Go??
Gość




Bunt hobbitów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bunt hobbitów   Bunt hobbitów - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 17, 2011 8:43 pm

Nie jest. Aczkolwiek nie widzę w tym pomysłu na fabułę (w której mielibyśmy uczestniczyć w takim razie bezpośrednio) bo tego nie podałeś. Więc co mi oceniać? Tło akcji, które bardzo pośrednio ma mnie dotyczyć?
Powrót do góry Go down
Numen
Admin



Nick : Numen
ID : 397
Male Liczba postów : 34
Join date : 03/04/2011
Skąd : Świdnica

Bunt hobbitów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bunt hobbitów   Bunt hobbitów - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 17, 2011 8:52 pm

Po pierwsze: Nie chcesz, nie musisz brać w niczym udziału.

Po drugie: Tak właśnie, zaproponowałem tło. A na tym tle naprawdę dużo można wymyślić, tylko że inni (tacy jak Ty) muszą przynajmniej mieć trochę chęci i optymizmu ...
Powrót do góry Go down
https://shire.forumpl.net
Sponsored content





Bunt hobbitów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bunt hobbitów   Bunt hobbitów - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bunt hobbitów
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Hydepark :: Kosz-
Skocz do: