Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wiedźmin

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Kojot

Kojot


Nick : Déon
ID : Spoko
Ranga : Rzeźnik z Blaviken
Male Liczba postów : 383
Join date : 28/03/2012
Age : 33
Skąd : Redditch

Wiedźmin Empty
PisanieTemat: Wiedźmin   Wiedźmin Icon_minitimeNie Cze 23, 2013 12:04 am

Zacznę normalnie, dziękuję wszystkim zza wspólną grę, bo po informacjach na facebook'u i tym, że gra nie działa już chyba oczywiste jest, że słabo widoczna jest kiedyś kontynuacja tego dzieła, tzn. tej gry. Nie zapomnę nigdy osób, które sesjowały ze mną i prowadziły długie rozmowy na czacie, na rozmowie i dziękuję jeszcze raz za sesje karczmienne, farumowe i te prywatne pocztowe. Jeżeli kiedyś, ktoś ze stałej i mi znanej ekipy Shire spróbuję odbudować grę, to nie mam nic przeciwko i kontakt w profilu mym jest wskazany na numer gg.
Wracając do tematu posta, to chodzi mi o to, że jeżeli by ktoś chciał coś rozkręcić w klimatach sagi o wiedźminie Sapkowskiego Andrzeja, to ja byłbym rad do pomocy, a nawet do uczestniczenia w takim przedsięwzięciu. Znam i lubię tą sagę, oczywiście nie chcę, by ktoś tu coś reklamował w tym temacie linkami, tylko równie z powyższym zrozumiał, że wystarczy ze mną się skontaktować za pomocą tzw. gg. Jeszcze raz wszystkim dziękuję, nigdy nie zapomnę graczy o imionach: Fogell, Lenwe, Szagar i Erdan, Reainae, Feandill, Khamus, Liktarea, Tarina, Nitaela, Athelos, Avie, Alera i pozostałych graczy, których z imion postaci nie pamiętam, bądź nie było mi dane poznać. Jeszcze raz dziękuję, trzymajcie się i przepraszam, jeżeli popełniłem w którymś z imion błąd, w sumie kilka ich zapamiętałem, no i powodzenia Smile
Wasz Déon, czy też jak wolicie Besidrol Serenn.
Powrót do góry Go down
Miły Pan

Miły Pan


Nick : Avie Tildomerel
ID : 153
Ranga : Mieszkaniec
Female Liczba postów : 139
Join date : 08/07/2012
Age : 31
Skąd : Nibylandia

Wiedźmin Empty
PisanieTemat: Re: Wiedźmin   Wiedźmin Icon_minitimeNie Cze 23, 2013 6:48 pm

Z tego miejsca, prócz podziękowań za wspólną grę, pragnę również zaznaczyć swoją dyspozycyjność, gdyby kiedykolwiek gra miała ruszyć ponownie. (W końcu po tak długim stażu w Shire głupio byłoby odmówić.) :)Najprościej znaleźć mnie będzie można przez stronę FB Shire, lub za pośrednictwem Anariona oraz Feandila.

P.S. Jeśli ktoś przebywa w innej grze i poszukuje wsparcia mechanicznego, bądź po prostu dawnego towarzystwa - proszę dać mi znać!
Powrót do góry Go down
http://niedokonczony-utwor.blogspot.com/
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Wiedźmin Empty
PisanieTemat: Re: Wiedźmin   Wiedźmin Icon_minitimePon Cze 24, 2013 4:43 pm

Również dziękuję. 

Ja w sumie aktualnie już nigdzie nie gram, ale jeśli ktoś by chciał skorzystać z mych usług niszczenia/trollowania/chamstwa gdzie indziej, to za drobną opłatą da radę coś takiego zorganizować.
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Wiedźmin Empty
PisanieTemat: Re: Wiedźmin   Wiedźmin Icon_minitimeWto Cze 25, 2013 8:20 pm

Dziękuję Besiu za wymienienie mnie, chociaż marny był ostatnio (w sumie od bardzo dawna) ze mnie gracz. Również nigdzie już nie gram, ale swój numer GG zostawiam na profilu.
Powrót do góry Go down
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Wiedźmin Empty
PisanieTemat: Re: Wiedźmin   Wiedźmin Icon_minitimeSro Cze 26, 2013 3:35 pm

Będę pisał wieczorami!
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Wiedźmin Empty
PisanieTemat: Re: Wiedźmin   Wiedźmin Icon_minitimeSro Lip 03, 2013 12:40 pm

Dzięki za grę, już tęsknie Smile
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Sponsored content





Wiedźmin Empty
PisanieTemat: Re: Wiedźmin   Wiedźmin Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wiedźmin
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Witcher czy Wiedźmin?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Hydepark :: Non Clima-
Skocz do: