Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Opcja Zablokuj na karczmę i I nC

Go down 
+2
Żabcia
Szagar
6 posters
Idź do strony : 1, 2  Next

Wprowadzamy możliwość ukrycia wiadomości danego gracza na NC? (polecam przeczytać temat, opcja blokady nie dotyczy osób funkcyjnych)
Tak
Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty63%Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
 63% [ 5 ]
Nie
Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty25%Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
 25% [ 2 ]
Nie mam zdania
Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty12%Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
 12% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 8
 

AutorWiadomość
Go??
Gość




Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeSro Lip 04, 2012 10:13 am

Krótka piłka. Są osoby z którymi wybitnie nie chce się rozmawiać, a samo ignorowanie ich postów nie wystarczy bo i tak to człowiek mimochodem przeczyta. Takie coś ułatwi wielu życie i oszczędzi nerwy.
Dlatego wnioskuje o taka opcje również na NC i Karczme.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeSro Lip 04, 2012 10:23 am

Zgadzam się, ale tylko na wprowadzenie takiej opcji w obrębie NC lub Poczty. Karczma jest miejscem, gdzie działanie osoby, której nie lubimy, albo z którą nie chcemy rozmawiać, może wypłynąć na ogólne działanie grupy (tak, w karczmie trzeba się liczyć z grupą, a nie samym sobą).
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeSro Lip 04, 2012 10:27 am

Poczta Posiada taka opcje Avi Smile
Powrót do góry Go down
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeSro Lip 04, 2012 11:21 am

Hoho, to bym se wszystkich zablokował Twisted Evil
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeSro Lip 04, 2012 12:09 pm

Ogólnie pomysł jest dobry, ale w sprawie blokowanych miejsc popieram Avie. Karczmę sobie odpuśćmy, inaczej wynikną z tego same problemy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeSro Lip 04, 2012 9:03 pm

A nie lepiej zablokować pocztę i rozmowy prywatne? NOC jest dla wszystkich, każdy może się tam wypowiadać, a jak jest ktoś kogo nie lubimy- nie wchodzimy albo ignorujemy delikwenta.
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeSro Lip 04, 2012 10:16 pm

Ale tutaj chodzi chyba o blokowanie wiadomości danego gracza, a nie o blokowanie pisania. W sensie tak, by Ci ich nie wyświetlało. Ktoś chce sobie pisać, niech pisze, a Ty nie będziesz tego widziała, co równa się ulepszonemu technicznie ignorowaniu.
Powrót do góry Go down
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeCzw Lip 05, 2012 9:31 am

Pan Ignorowany: *Opowiada żart*
Pan który nie zignorował Pana Ignorowanego: hehe
Pan Ignorowany: *Opowiada następny żart*
Pan który nie zignorował Pana Ignorowanego: heh
Pan Ignorowany: *I kolejny*
Pan który nie zignorował Pana Ignorowanego: hłehehe
Pan Ignorowany: *Ostatni*
Pan który nie zignorował Pana Ignorowanego: hahaahha
Strażnik ignorujący Pana Ignorowanego: Słupek! Ban na karczmę i ip!

Bo przecież strażnik nie będzie widział tych wypowiedzi jeśli zignoruje gościa.


Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeCzw Lip 05, 2012 11:34 am

Strażnik nie może pozwolić sobie na zablokowanie czyichś wiadomości, Szagarku. (: Taka już praca.
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 34
Skąd : Olkusz

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeCzw Lip 05, 2012 3:33 pm

Szagar szuka dziury w całym jak widzę Very Happy Oczywiście, że strażnicy i inni odpowiedzialni za porządek w karczmie nie mogą blokować i taka funkcja dla nich będzie bezużyteczna Razz Ale ignorowanie dałbym tylko do NC, bo zablokowanie w Karczmie podczas sesji klimatycznej może być nadużywane i powodować problemy w rozgrywce.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeCzw Lip 05, 2012 4:26 pm

W karczmie w ogóle nie powinno być blokowania.
Dla mnie to trochę bez sensu, bo jakby taki delikwent, zablokowany przez osobę X, zacznie ubliżać lub coś innego pisać na temat, tego kto go ignoruje, to ta osoba nie będzie miała możliwości tak fajnej opcji jak naskarżenie na tego kogoś, poza tym, jeśli będą jakieś niesnaski na NC(bo się tak zdarza niekiedy), spór do rozstrzygnięcia, to nie będą mogli się bronić, bo się poignorują nawzajem.

Może i opcja przydatna, ale serio- zajmijmy się czymś ważniejszym, a nie takimi, no cóż, błahymi rzeczami.

Mardro, podpytaj Lenwe co z technicznych, ważniejszych rzeczy trzeba porobić.
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeCzw Lip 05, 2012 4:36 pm

To wcale nie jest błaha sprawa, zważając chociażby na ostatnie okoliczności. Jeśli ktoś zacznie pisać coś niewłaściwego pod adresem osoby, która nie widzi jego wiadomości, to lepiej, że ta osoba o tym nie wie. Chyba, że ze stoickim spokojem przyjmuje podobne informacje, ale zazwyczaj rodzą one złość. Niektórzy nie potrafią czegoś zignorować, kiedy widzą treść, nawet jeśli jest to najlepsze wyjście z sytuacji. Kiedy zaś nie będą owej treści widzieć, w żaden sposób to w nich nie ugodzi. A donieść na danego delikwenta może każdy, nie tylko poszkodowany. Zresztą mówimy przecież o wyjątkowych przypadkach, ubliżanie innym nie jest u nas na porządku dziennym. I naprawdę nie sądzę, że nagle połowa graczy zablokuje siebie nawzajem, więc nie powinno to zakłócać dyskusji.
Powrót do góry Go down
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeCzw Lip 05, 2012 4:46 pm

Mi się i tak wydaje, że to większego syfu narobi. Potem będą sytuacje typu:
-Heeej z czego tak się śmiejecie?
-Gość którego zignorowałeś świetny żart opowiedział. pig

Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Go??
Gość




Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeCzw Lip 05, 2012 4:51 pm

No właśnie o to też mi się rozchodzi, że ignorując jednego gracza, może się okazać, że ten coś powiedział, a ktoś nie wie o co chodzi.

Poza tym, może byście poprzeglądali krainy, sprawdzili co jest do poprawy z opisów huh?
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 34
Skąd : Olkusz

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeNie Lip 08, 2012 8:29 pm

Wszystko? Razz Sporo opisów jest na 9 erę i dalej Razz My mamy 4 erę Smile Ale, to chyba nie ten temat Razz Jeśli chodzi o blokadę. Opcja jej zdjęcia powinna być dostępna i nie widzę w tym problemu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeNie Lip 08, 2012 9:23 pm

Ja uważam, że na razie należy wstrzymać ten pomysł, ponieważ są inne rzeczy do poprawy.
Powrót do góry Go down
Fogell




Nick : Fogell
ID : 28
Ranga : Władca
Male Liczba postów : 47
Join date : 17/07/2012

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 10:29 am

Funkcja ma byc uzyteczna nie dla rangowych, ale dla graczy. Mnie wkurzaja niektore trolle ale je po prostu ignoruje.
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 34
Skąd : Olkusz

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 2:57 pm

Jak już było napisane: Rangowi (MG, Strażnicy, Karczmarze) nie będą mieli możliwości zablokowania kogokolwiek. Gracze tak, ale tylko w NC.

Nie każdy potrafi ignorować trolla wystarczająco długo, więc można im trochę pomóc.
Powrót do góry Go down
Fogell




Nick : Fogell
ID : 28
Ranga : Władca
Male Liczba postów : 47
Join date : 17/07/2012

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 3:51 pm

Tak jak pisze Mardro jest wg mnie slusznie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 3:53 pm

Fogell bo Ty tak często na NC siedzisz xD Raz czy dwa razy Cię widziałam.

To od tego są Strażnicy i MG, by owemu delikwentowi zakneblować gębę.
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 34
Skąd : Olkusz

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 3:57 pm

Tak? To zabawne. Auren trolował przez bitą godzinę. Czemu nie został zakneblowany, albo lepiej. Czemu nie dostał bana? Za notoryczne przewinienia oczywiście Razz
Powrót do góry Go down
Fogell




Nick : Fogell
ID : 28
Ranga : Władca
Male Liczba postów : 47
Join date : 17/07/2012

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 3:58 pm

Akurat ostatnio nie siedzialem (z osobistych powodow), ale pare tygodni temu uczestniczylem w czacie codziennie. Za krotko tu grasz Tarina ; )
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 4:10 pm

Mardro- pisz do Feana i Rei w tej sprawie, pytałam czy mogę m udać bana, to było albo nie poczekaj chwilę, bo to i tak na niego nic nie podziała, bo on to robi specjalnie ><

Fogell, ja już u gram od maja i ile kroć byłam, ani razu Cię nie widziałam, więc parę tygodni temu to się określ dokładnie ile ;P Chyba, że jestem aż tak ślepa xD
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 34
Skąd : Olkusz

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 4:12 pm

Ja kiedyś sam wyciągnę konsekwencje Razz

Jesteś tak ślepa, bo ja Fogella często widziałem w NCi to w czerwcu Razz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 4:23 pm

To może jak miałam sesję ;P
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Opcja Zablokuj na karczmę i I nC
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sprawy Krainy :: Propozycje :: Do realizacji-
Skocz do: