Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wasze wymarzone podróże

Go down 
+3
Żabcia
Lenwe
Beziele
7 posters
AutorWiadomość
Beziele

Beziele


Nick : Rise
ID : 226
Ranga : Wilczek
Male Liczba postów : 11
Join date : 09/05/2012
Age : 27

Wasze wymarzone podróże  Empty
PisanieTemat: Wasze wymarzone podróże    Wasze wymarzone podróże  Icon_minitimePią Maj 18, 2012 5:45 pm

Więc dokąd chcielibyście udać ?

Ja bym chciał udać się do Czarnobyla(wiem że to chore)
Poszwendać się w tamtych obszarach, poszukać czegoś co jeszcze nikt nie znalazł/zobaczył
Nie wiadomo co tam może być więc przydała się broń, a co do tego idzie potrzebna jest na nią licencja...plus duże promieniowanie więc jest również bardzo duże ryzyko, Ale jak to mówią jest ryzyko jest zabawa Wink Od dawna interesuję się Czarnoblem więc z oto mój chory pomysł.

Czekam na wasze opinię/wasze wymarzone podróże Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Beziele dnia Nie Maj 20, 2012 12:36 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Lenwe




Nick : Lenwe Tinethele
ID : 1
Ranga : Than
Male Liczba postów : 122
Join date : 03/04/2011

Wasze wymarzone podróże  Empty
PisanieTemat: Re: Wasze wymarzone podróże    Wasze wymarzone podróże  Icon_minitimeSob Maj 19, 2012 8:31 pm

wszystkie miejsca gdzie sa góry wyższe niz 2,5 tys mnpm Wink aktualnie zdobywam tatry słowackie za rok bułgaria;)
Powrót do góry Go down
http://www.foto-koscian.pl
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Wasze wymarzone podróże  Empty
PisanieTemat: Re: Wasze wymarzone podróże    Wasze wymarzone podróże  Icon_minitimeSob Maj 19, 2012 9:55 pm

Anglia, Londyn docelowo, na stałe. Pozwiedzać chciałabym Japonię, Chiny (budowle <3) i sporą część Ameryki. Może jeszcze Holandię, Norwegię i Danię. I Portugalię, Francję, Włochy, Szwecję (...). Wszędzie chciałabym pojechać, zwiedzenie całego świata można uznać za moje największe marzenie.

A tak naprawdę piszę tylko po to, by oznajmić założycielowi tematu, że jak nie poprawi wszystkich ortografów to go zagryzę.
Powrót do góry Go down
Beziele

Beziele


Nick : Rise
ID : 226
Ranga : Wilczek
Male Liczba postów : 11
Join date : 09/05/2012
Age : 27

Wasze wymarzone podróże  Empty
PisanieTemat: Re: Wasze wymarzone podróże    Wasze wymarzone podróże  Icon_minitimeNie Maj 20, 2012 7:35 am

Dobra...dobra poprawiłem
PS:Trzy nocki z rzędu spałem po 2-3 godzinki Razz
Powrót do góry Go down
Kojot

Kojot


Nick : Déon
ID : Spoko
Ranga : Rzeźnik z Blaviken
Male Liczba postów : 383
Join date : 28/03/2012
Age : 33
Skąd : Redditch

Wasze wymarzone podróże  Empty
PisanieTemat: Re: Wasze wymarzone podróże    Wasze wymarzone podróże  Icon_minitimeNie Maj 20, 2012 7:38 am

Byłem w górach, byłem nad morzem, za granicą też byłem, a jeżeli potrzebuję czegoś ciekawego, to w niedużej odległości od miejsca zamieszkania mam wiele jezior i lasów. Więc nie potrzebuję jakichś specjalnych podróży, gdy mam pod ręką to co lubię.
Powrót do góry Go down
Shogon

Shogon


Nick : Nerdan
Ranga : Żyd
Male Liczba postów : 54
Join date : 04/04/2011

Wasze wymarzone podróże  Empty
PisanieTemat: Re: Wasze wymarzone podróże    Wasze wymarzone podróże  Icon_minitimeNie Maj 20, 2012 12:18 pm

"Dokąt" poprawiłeś. Ale ze "z tąd" zrobiłeś coś gorszego niż wcześniej. Aż mnie oczy pieką jak na to patrzę.
Powrót do góry Go down
http://szynk.blogspot.com
Beziele

Beziele


Nick : Rise
ID : 226
Ranga : Wilczek
Male Liczba postów : 11
Join date : 09/05/2012
Age : 27

Wasze wymarzone podróże  Empty
PisanieTemat: Re: Wasze wymarzone podróże    Wasze wymarzone podróże  Icon_minitimeNie Maj 20, 2012 12:32 pm

o.O Word mi źle poprawił xD
Powrót do góry Go down
Calen

Calen


Nick : Calendila
ID : 230
Ranga : Obywatelka Lothlorien
Female Liczba postów : 71
Join date : 07/05/2012

Wasze wymarzone podróże  Empty
PisanieTemat: Re: Wasze wymarzone podróże    Wasze wymarzone podróże  Icon_minitimePon Maj 21, 2012 11:43 am

Ja stopniowo spełniam swoje marzenia. Wpierw obieram cel, potem dążę do jego realizacji. Wiem tylko, że nie ciągnie mnie na północ, do krajów skandynawskich, w Londynie moja skromna osoba się nie znajdzie. Jest wiele powodów, Może dlatego, że połowa mojego bloku, nie osiedla ale Bloku! Wyjechała do Anglii, taki standard. A może dlatego, że miałam kontakt z młodzieżą z Norwegii i w naszym kraju, zachowywali się jak dzicz, tatuaże, kolczyki, alkohol...jakie to tam prawo? Poniżej 21 nie sprzedają oprocentowanych napoi? A do tego...ich uroda, zupełnie nie w moim guście.

Pierw chcę wyjechać do Petersburga, ale w planach najbliższych, mam wypad do Drezna (Zwinger, Opera...ech) w przyszłe wakacje - Portugalia. Jak się uporam z finansami, magistrami, będzie objazdówka po Rosji, bo jeszcze Moskwę obowiązkowo muszę zwiedzić. Indie będą kolejnym przystankiem w moim życiu. Japonia...cóż, mam znajomego, który się tam wyprowadził, ale... przestało mnie tam ciągnąć. Ameryka też, jak dla mnie, nie ma nic do zaoferowania, aczkolwiek Meksyk, tak, tam ponoć jest co zwiedzać, a nurkowanie to istna przyjemność!

A! Istambuł, świątynia mądrości bożej!

PS. To, że program nie podkreślił, nie znaczy, że możesz na niego zrzucić winę. I nie, nie broń się dysortografią, bo nawet na maturze masz ograniczoną możliwość sadzenia byków.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wasze wymarzone podróże  Empty
PisanieTemat: Re: Wasze wymarzone podróże    Wasze wymarzone podróże  Icon_minitimeWto Maj 22, 2012 10:32 am

Tak, Rosja! Petersburg z obowiązkowymi odwiedzinami Teatru Mariańskiego oraz Konserwatorium Petersburskiego i wszystkie, wszystkie miejsca gdzie przebywał Dymitr Szostakowicz. A dalej Moskwa, pierwsze kroki ku ulicy Sadowej (nie z powodu Bułhakowa), następnie Konserwatorium Moskiewskie i wspaniała Wielka Sala im. Piotra Czajkowskiego, później Koleją Transsyberyjską w głąb kraju. Zobaczyć się z Mozartem w Wiedniu i przejrzeć zbiory w Österreichische Nationalbibliothek, spotkać Bacha w Turyngii, posłuchać polifonii w Notre-Dame, polichóralności w San Marco (Wenecja), Dufay'ego we Florencji, Ferrara, Mantua dla samego renesansu... Delfy dla kolumny z hymnem ku czci Apollina, Kair dla papirusu Zenona, Rzym dla Felliniego, Stany Zjednoczone, by zobaczyć Yellowstone National Park, Aden, żeby podziwiać naturę ohydy. Najbardziej chciałabym zobaczyć Arktykę i Alaskę. Smile Dopiero teraz uświadomiłam sobie, że świat nigdy się mi nie znudzi.
Powrót do góry Go down
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Wasze wymarzone podróże  Empty
PisanieTemat: Re: Wasze wymarzone podróże    Wasze wymarzone podróże  Icon_minitimeSob Cze 01, 2013 11:55 am

Chciałbym się wybrać kiedyś do Gniezna.
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Sponsored content





Wasze wymarzone podróże  Empty
PisanieTemat: Re: Wasze wymarzone podróże    Wasze wymarzone podróże  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wasze wymarzone podróże
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Hydepark :: Non Clima-
Skocz do: