Forum Shire

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Sesja - Cień Angmaru

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Liktarea

Nick : Liktarea
ID : 134
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 82

PisanieTemat: Re: Sesja - Cień Angmaru   Wto Wrz 25, 2012 1:59 pm

*Nagle w jej umyśle pojawiło się światełko. Otworzyła lekko oczy i wychrypiała.*Mója torba...zielony flakonik...*Być może...Ten eliksir dał jej znajomy alchemik. Spokojnie czekała na reakcję. Ból nieco ustał, by nagle powrócić. Zacisnęła powieki i zagryzła wargę. Wiedziała, że jeśli się pomyli, umrze na pewno. Ta mikstura mogła być wybawieniem od śmierci lub trucizną. Włosy elfki, niegdyś plomienno rude i falujące, teraz na powrót były czarne i proste. Nie bała się śmierci. Nigdy nie obawiała się, że straci życie. Była gotowa na śmierć. Żal jej jednak było Athelosa...ale i on w końcu się z tym pogodzi. Musi. Rany się goją, czasem zostają blizny. Ale do blizn można się przyzwyczaić, czyż nie? Zacisnęła dłoń w pięść. Odwróciła tylko głowę i spojrzała na Athelosa*To mnie może ocalić. Albo zabić. Ale jeśli mam ryzykować, by móc dostać nową szansę, to zaryzykuję. Wiem, ile mam do stracenia... * Mówiła cicho, spokojnie. Nie była smutna, zła, rozgoryczona. Była spokojna. ASpokój jaśniał w jej obsydianowych oczach, już gasnących. *
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fëandil Êlentáriel

Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492

PisanieTemat: Re: Sesja - Cień Angmaru   Pon Lut 25, 2013 4:05 pm

Aby nie pozostawiać tlącego się paleniska postanowiłem zagasić je i podsumować kilkoma słowami. Sesja z wiadomych przyczyn nie zostanie dokończona, tzn. zakończenie gry przez trzech uczestników oraz inny kierunek obrany względem głównej fabuły gry.

Przeczytałem dzisiaj całość rozgrywki i chciałbym zaznaczyć, że objętość, a przede wszystkim jakoś tekstów stała na wysokim poziomie. Mimo mojej wielokrotnej nieobecności oraz opóźnień w odpisach sesja ponad trzy razy była stawiana na nogi, warto to podkreślić.

Chciałbym nagrodzić Eliranda, niegdyś Athelosa Samathela, Deona, w poprzedniej erze odgrywającego Besidrola Serenna oraz Avie Tildomerel za włożony czas, a co najważniejsze inicjatywę rozwoju fabuły. Korzyści będą zarówno fabularne, jak i mechaniczne:
Elirandowi, za wyczerpujące odpisy, rozwagę w działaniu oraz zimną krew przyznaję cechę fabularną - opanowanie oraz 50 000 punktów doświadczenia.
Deonowi, za wytrwałość w walce i spostrzegawczość przyznaję cechę fabularną - czujność oraz 50 000 punktów doświadczenia.
Avie Tildomerel, pomimo krótszego stażu uczestnictwa przydzielam 25 000 punktów doświadczenia za wysoki poziom odpisów.

kresach lasów – ale cień nie padł nigdy na Lórien."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.realmadrid.pl

Sesja - Cień Angmaru
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4