Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Umiejętności itp. itd. etc.

Go down 
AutorWiadomość
Cree

Cree


Nick : Cree
ID : 89
Ranga : Mieszkaniec
Male Liczba postów : 34
Join date : 07/04/2011

Umiejętności itp. itd. etc. Empty
PisanieTemat: Umiejętności itp. itd. etc.   Umiejętności itp. itd. etc. Icon_minitimeCzw Kwi 28, 2011 7:16 am

Wpadłem na pomysł, nie codzienny jak mi się zdaje, aczkolwiek chyba możliwy do zrealizowania. Polegał by on na dodaniu każdej postaci drzewka/drzewek umiejętności. Po zwiększeniu siły przeciwników na arenie, coś takiego mogłoby być przydatne.


Drzewka miałyby wyglądać mniej więcej tak. (Wybaczcie, nie miałem jak tego przedstawić xD)


S K I L L 1
/ \
SKILL 2 SKILL 3
/ \ / \
SKILL 4 SKILL 5 SKILL 6 SKILL 7
(I tak Dalej, w zależności od tego, ile będzie skili.)


Trzeba będzie ustalić maksymalny poziom umiejętności. Oczywiście aby dać punkt np. w SKILL 2 trzeba go najpierw odblokować, czyli dać 1 pkt w SKILL 1.

Np. Mamy dwa drzewka. Jedno to umiejętności pasywne, takie jak : Unik, parowanie, blok itp. (Zależne od klasy postaci)

Czyli np. Blok- Zwiększa twoje szanse na zablokowanie ciosu wroga (W nawiasie pokazany byłby procent, czyli szansa na zablokowanie ciosu wroga. Oczywiście, jeżeli damy 1 pkt, to szansa ta wynosić będzie jakieś 4%. Jednak stopniowo dodając punkty można by dojść do, załóżmy 25%)

Czyli: (Po najechaniu na ikonkę umiejętności wyświetlało by się coś takiego)

Blok (PZM UM) - Zwiększa twoje szanse na zablokowanie ciosu wroga (%)

Drugie drzewko z umiejętnościami, które możemy wykorzystać w walce z potworem. Tutaj już jest większy manewr. Np. Dla łucznika może być to strzał seryjny. Jego działanie polegałoby na zaatakowaniu wroga podwójnie, czy nawet potrójnie, albo gdy walczymy z dwoma wrogami, każdego po razie. (Też zależne od klasy postaci)

Jeśli znalazłby się ktoś zaciekawiony pomysłem, to mogę opisać umiejętności dla wszystkich klas.

Powrót do góry Go down
 
Umiejętności itp. itd. etc.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Hydepark :: Kosz-
Skocz do: