Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Podanie: Ñoldorowie.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Nitaela

Nitaela


Nick : Nitaela Havaria
ID : 15
Ranga : Karczmarka
Female Liczba postów : 51
Join date : 07/08/2012
Age : 34
Skąd : wziąć na piwo?

Podanie: Ñoldorowie. Empty
PisanieTemat: Podanie: Ñoldorowie.   Podanie: Ñoldorowie. Icon_minitimeSob Sty 26, 2013 4:03 pm




ID w grze: 15
Miano postaci: Nitaela Havaria
Opis postaci: Elfka, choć wiotka, może się pochwalić gibkością i zwinnością ruchów, godną najlepszych z szermierzy. Po swych znamienitych przodkach odziedziczyła nieprzeciętną urodę: gładką, szlachetnie bladą cerę, wąskie, subtelne, karminowe usta oraz drobny, lekko zadarty nos. Niepokojąco zielone, migdałowego kształtu oczy, okolone uwodzicielską firanką rzęs, przyciągają i hipnotyzują. Finezyjnie upięta burza miedzianych włosów, to jej znak rozpoznawczy. Dłonie przyozdabia biżuterią swojego autorstwa, najchętniej szmaragdami. Ciało skrapia olejkami żywicznymi, które przywodzą na myśl zapach lasu tuż po deszczu.

Historia
: Nazywamy się Gwaith-i-Mírdain i jesteśmy Kowalami Klejnotów. Mistrzowie z Ost-in-Edhil, tak o nas mówiono. Sztuki wykuwania uczyłam się od samego Celebrimbora, w zamierzchłych latach Drugiej Ery. Jak pewnie się domyślasz, nie zostało nas już wielu.
Z naszej niestrudzonej pracy zrodziło się szesnaście wielkich pierścieni ludzi i krasnoludów. Nie przeczę, byliśmy dumni z dzieła naszych dłoni, zbyt pyszni by pozostać ostrożnymi… Jednak dopiero pierścienie Elfów, których bezpieczeństwa Celebrimbor tak niezłomnie bronił, otworzyły mi oczy na piękno tego rzemiosła. Nigdy przedtem, ani potem nie widziałam nic równie doskonałego. Wiem o co zapytasz: nie, nie byłam przy wykuciu Jedynego Pierścienia i ta historia także nie będzie o nim.
Co się stało później? To Miasto Elfów upadło. Jeżeli kiedykolwiek zapuścisz się w tamte ostępy, przystań na moment tam, gdzie wody Sirannonu spotykają się Glanduinem. Może dostrzeżesz gdzieś pośród ruin dawny splendor i przepych tego miejsca, tak bliskiego memu sercu. A gdy już otrząśniesz się z zadumy i ruszysz w swoją stronę, weź na drogę tą radę: ceną wielkości jest odpowiedzialność za to, co się stworzyło.

Dodatkowe informacje
: Dostateczna widza o szczepie i rasie, ponad półroczne doświadczenie w odgrywaniu Ñoldora z przedniej ery, charakterystyczne dla Ñoldorów zacięcie rzemieślnicze.
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Podanie: Ñoldorowie. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Ñoldorowie.   Podanie: Ñoldorowie. Icon_minitimeSob Sty 26, 2013 8:19 pm

Podanie rozpatrzone pozytywnie. Test przebiegł bez problemów. Akceptuję podanie.
Powrót do góry Go down
 
Podanie: Ñoldorowie.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
»  Podanie: Ñoldorowie.
» Podanie o NPC
» Podanie o NPC
» Podanie: PMG
» Podanie: Galadhrim

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Podania :: Podania :: Zaakceptowane-
Skocz do: