Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Jedyny techniczny, który udzielił wywiadu.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Jedyny techniczny, który udzielił wywiadu. Empty
PisanieTemat: Jedyny techniczny, który udzielił wywiadu.   Jedyny techniczny, który udzielił wywiadu. Icon_minitimeWto Paź 02, 2012 11:13 pm

Witam, witam!
W związku z początkiem roku akademickiego muszę ogłosić częściową nieobecność w grze. Będę zaglądał bardzo rzadko, a ze zgłaszanych błędów zajmę się tylko naprawdę istotnymi (czyli na tym polu niewiele się zmieni). Z prac nad Nową Erą nie rezygnuję, ale będą szły wolniej. Sytuacja taka może się utrzymać przez min. 2 tygodnie.

P.S. Avie - wrzuć jakąś propozycję nowego ładu dla miasta Shire Smile
Powrót do góry Go down
Miły Pan

Miły Pan


Nick : Avie Tildomerel
ID : 153
Ranga : Mieszkaniec
Female Liczba postów : 139
Join date : 08/07/2012
Age : 31
Skąd : Nibylandia

Jedyny techniczny, który udzielił wywiadu. Empty
PisanieTemat: Re: Jedyny techniczny, który udzielił wywiadu.   Jedyny techniczny, który udzielił wywiadu. Icon_minitimeSro Paź 03, 2012 6:29 am

Mam nadzieję, że uda się mi zmobilizować w weekend, by Ci go przedstawić. Smile Tymczasem, podobnie do Ciebie, żywo zajmują mnie sprawy studiów.

P.S. Chwalipięta. Razz
Powrót do góry Go down
http://niedokonczony-utwor.blogspot.com/
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Jedyny techniczny, który udzielił wywiadu. Empty
PisanieTemat: Re: Jedyny techniczny, który udzielił wywiadu.   Jedyny techniczny, który udzielił wywiadu. Icon_minitimeSro Paź 03, 2012 9:20 pm

Miły Pan napisał:
Mam nadzieję, że uda się mi zmobilizować w weekend, by Ci go przedstawić. Smile Tymczasem, podobnie do Ciebie, żywo zajmują mnie sprawy studiów.
Ok. To bardzo dobry czas na takie rzeczy Very Happy

Miły Pan napisał:
P.S. Chwalipięta. Razz
Wcale nie Razz Teraz będę nalegał, byś namówiła Aroda do wywiadu, jak zacznie się zjawiać. Albo lepiej - Feana Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jedyny techniczny, który udzielił wywiadu. Empty
PisanieTemat: Re: Jedyny techniczny, który udzielił wywiadu.   Jedyny techniczny, który udzielił wywiadu. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jedyny techniczny, który udzielił wywiadu.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Hydepark :: Kosz-
Skocz do: