Forum Shire

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Kojot

Nick : Déon
ID : Spoko
Ranga : Rzeźnik z Blaviken
Male Liczba postów : 379

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Pon Sie 20, 2012 11:50 am

Dobrze, zaczekamy i zobaczymy jak to wyjdzie w działaniu. Fean, ja nie narzekam, tylko stwierdzam fakty, a narzekać będą gracze w przyszłości.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mardro

Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Pon Sie 20, 2012 11:51 am

Dobra... Pozwolimy graczom na dużą swobodę w odgrywaniu postaci, ale niech taki gracz się liczy z tym, że będzie mógł brać udział tylko w sesjach przez pocztę z innymi graczami, bo szybko straciłbym szacunek do MG, który dopuści kogoś grającego wbrew kanonowi do sesji mającej wpływ na fabułę gry. A przy rasach i szczepach prestiżowych, jak pisał Isengrim, nie odpuścimy zupełnie.

Gry RPG, w tym vallherówki, to gry, gdzie trzeba wcielić się w konkretną rolę. Jest się aktorem. Kiepski to aktor, który nie zna roli i charakterystyki swojego bohatera. Tu i tak może go kreować w znacznej mierze sam, ale ma i tak określone ramy w jakich powinien się mieścić.

Born into ashes
To lose all the games
With a smiling face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fëandil Êlentáriel

Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Pon Sie 20, 2012 11:51 am

Kojot napisał:
Fean, ja nie narzekam, tylko stwierdzam fakty, a narzekać będą gracze w przyszłości.

Nie miałem takiej przyjemności, zazwyczaj kipią zadowoleniem realności i oddania danego świata, choć niemało zaskoczyły mnie Twe zdolności jasnowidzenia!

kresach lasów – ale cień nie padł nigdy na Lórien."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.realmadrid.pl
Mardro

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Pon Sie 20, 2012 12:03 pm

Powiem tylko jedno. Nie jesteśmy pierwszą grą, gdzie będą kanony. Kanonów odgrywania postaci nie było na Vallheru, bo to nie jest gra klimatyczna. Shire (czy nawet M.) jest taką grą i trzeba się z kanonami liczyć. Kiedy tworzyłem konto na M. przeczytałem kanon każdej rasy, każdego pochodzenia i na tej podstawie wybrałem jedno i drugie. Potem wielokrotnie wracałem do tych kanonów spisując profil postaci. Efekt? Stworzyłem postać pasującą do realiów gry i zajęło mi to góra 8 godzin, gdzie najwięcej zajęło pisanie profilu. Jeśli dla was to za długo, a czytanie kanonu jest zbyt męczące, diagnoza może być tylko jedna: nie nadajecie się do gry fabularnej, a przynajmniej tracicie prawa do wpływu na fabułę świata.

Born into ashes
To lose all the games
With a smiling face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kojot

Nick : Déon
ID : Spoko
Ranga : Rzeźnik z Blaviken
Male Liczba postów : 379

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Pon Sie 20, 2012 12:16 pm

Mardro, czytaj ze zrozumieniem. Dla mnie problemu nie ma i sobie poprawię profil kiedy będzie to konieczne. Mi chodzi bardziej o graczy, którzy szukają rozrywki i zajęcia czasu na nią, a nie na czytanie i wyszukiwanie, a następnie sprawdzanie czy wszystko ok, czy też muszą jeszcze coś zmienić, bo to nie pasuje. Zgromadźcie to wszystko w jedno miejsce, w grze, by gracz mógł zajrzeć, sprawdzić i upewnić się, bo ludzie są leniwi, [ja nie odbiegam od tej cechy] i nie chce im się nawet rejestrować na forum. Nie mam do nikogo żalu, ale trzeba to zrobić jak najlepiej [o kanony mi chodzi], by gracz miał wszystko pod ręką.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fëandil Êlentáriel

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Pon Sie 20, 2012 12:19 pm

Besidrolu - kanony będą wklejone przy wyborze postaci (zapewne skrócone, aby przyspieszyć adaptację z rasą/szczepem) oraz w stosownym miejscu (biblioteki miast, lub coś z tej dziedziny).

Powrót do góry Go down
Mardro

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Pon Sie 20, 2012 12:58 pm

Również widzę to tak jak Fëan. W każdym mieście posiadającym bibliotekę, to tam będą kanony w pełnej wersji, takiej jak dziś na forum. W kreatorze postaci pojawią się skrócone wersje, które będą miały bardziej ułatwić wybór niż kierować kreowaniem postaci. Jednocześnie chciałbym wprowadzić coś, czego dziś nie ma, a i w innych grach nie widziałem: odnośniki do kanonów w podglądzie profilu. Czyli jak mamy, np. "Szczep: Haradrimowie", to gracz może owe "Haradrimowie" kliknąć i zostanie przeniesiony do kanonu Haradrimów (to samo dla ras, a dodatkowo w kanonie szczepu będzie nagłówek zaznaczający szczepem jakiej rasy jest ten właśnie oglądany i to też w postaci linku). Co wy na to?

Born into ashes
To lose all the games
With a smiling face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan B

Nick : Bandiel Sferien
ID : 352
Ranga : Mieszkaniec
Liczba postów : 17

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Pon Sie 20, 2012 1:59 pm

Tutaj zgodzę się z Besidrolem, a co do gier, ja przyszedłem do Was z gry znanej pod skrótem SD.
Tam opisy ras był tak długie, fakt dokładnie, bo ledwo dwa z nich przeczytałem, bo reszty mi się po prostu nie chciało. Wyłapałem z nich tylko to co najważniejsze.

Długie opisy tylko zniechęcą graczy, nie rozumiem tylko, dlaczego nie pozwalacie graczom tworzyć opisów ras? Dzięki takiemu pisaniu, z pomocą MG, czy innego rangowego, mającego pojęcie o Tolkienie, owy gracz szybciej by się nauczył o danej rasie i mógłby uczyć innych- taki łańcuszek.

I mam jeszcze inne pytanie: Widzę, że nie macie środków na grę(sugeruję się opisem po prawej stronie), kto opłaca serwer gry? Administrator czy Wy z kieszeni własnych czy może robicie jakieś zrzuty idące od graczy? Jeśli to drugiej, to w takim razie, radziłbym bardziej zadbać o graczy, dzieląc się obowiązkami, bo inaczej na tym bardzo stracicie- mogę przytoczyć znane stwierdzenie "Płacę to wymagam".

Nadmienię z góry, iż z mojej strony, na pewno, póki nie spłacę do końca kredytu, nie wpłacę nawet złotówki na opłatę za serwer, bo dla mnie nawet ta złotówka jest teraz cenna, tak dla informacji, jeśli to gracze zrzucają się na składki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mardro

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Pon Sie 20, 2012 2:08 pm

To zabawne Panie B... Przed chwilą była mowa, że w kreatorze będą skrócone opisy ras. Pełne będą dostępne z poziomu gry dla tych, którym zależy na tym żeby pasować do świata, a nie grać na chybił trafił. Ale może ja źle czytam teraz wypowiedź moją i Fëana.

I nie offtopujmy tu składkami, bo to nie jest związane z klimatem obowiązującym w grze.

Born into ashes
To lose all the games
With a smiling face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan B

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Pon Sie 20, 2012 2:15 pm

Wybaczcie, ale jestem zabiegany dzisiaj i być może to dlatego, nie doczytałem dokładnie.

Rzeczywiście, napisaliście o tych opisach skróconych, ale jeśli chcecie mocno trzymać się kanonów, to skrócony odpis, z mojego doświadczenia, po prostu odpada.

Pragnę zauważyć, że gracze, chcący grać fabularnie, na ogół biorą udział w sesjach na poczcie. Czy tam też, będziecie ich kontrolować, czytać co piszą, aby odgrywali postać jak należy?

Cytat :
Pełne będą dostępne z poziomu gry dla tych, którym zależy na tym żeby pasować do świata, a nie grać na chybił trafił.

Czyli mam rozumieć, że będzie selekcja graczy tak? Z mojego punktu widzenia, szarego gracza, nie znającego świata Tolkiena, nie powinienem grać na Waszej grze tak?
Mnie zależy na sesjach, gdzie moja postać będzie miała mieć jakiś wpływ na krainę, ale jak rozumiem nie będzie to możliwe, gdyż nie wiem do jakiej grupy się zakwalifikuję.

Czy tak, mam rozumieć Twoje słowa Mardro?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mardro

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Pon Sie 20, 2012 2:26 pm

A czy ja tak napisałem? Masz wyraźne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Może tu grać. Spoko. Niech się bawi. Ale niech nie liczy na to, że postać mocno odbiegająca od kanonu będzie miała znaczny wpływ na fabułę gry.

Skrócona wersja kanonu umożliwi graczowi właściwy wybór i zbudowanie szkieletu postaci. Jeśli to zrobi odpowiednio, to w zasadzie będzie miał prawo uczestnictwa w sesjach globalnych, bo w tym "skrócie" będą takie rzeczy jak: ogólny wygląd, główne cechy charakteru, miejsca skąd może pochodzić i dlaczego. Wszystko możliwie zwięźle. Jeśli z tych informacji dobrze zbuduje postać, nie ma problemów z sesjami globalnymi. Jeśli nie, może się dokształcać w bibliotekach, ale nadal ma prawo prowadzić sesje z innymi graczami, którzy sami będą go oceniać i może oni mu przekażą wskazówki odnośnie gry.

Długie kanony będą dostępne właśnie w bibliotece i będą umożliwiałby poznanie świata. Rozważam też danie możliwości przejrzenia tylko skrótowego opisu, jeśli ktoś będzie potrzebował bardzo ogólnych informacji, np. o szczepie innego gracza. Budując postać w oparciu o pełen kanon gracz zwiększa swe szanse na udział w fabule gry.

Jeszcze coś niejasnego?

Born into ashes
To lose all the games
With a smiling face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan B

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Pon Sie 20, 2012 2:52 pm

Dlaczego w bibliotece? Ja do biblioteki, np. nie zaglądam.

Poza tym, nie chcę być niemiły i uszczypliwy, ale zainteresowanie grą, chociażby tym tematem, jest znikome. Dlaczego? Co jest tego powodem?
Jak na razie wypowiedziało się tutaj dwóch zwykłych graczy nie mających rangi, ja i pan Numen. Mam nadzieję, że wypowie się ich więcej, bo z gry, z której pochodzę, gracze potrafili wcisnąć swoje pięć groszy, nawet tam, gdzie nie musieli/nie powinni.

Sugerowałbym, porządnie się zastanowić co jest przyczyną, ignorancji ze strony graczy, w stosunku do Was, Waszej pracy, skoro omawiany jest tutaj, moim zdaniem, ważny temat, a jedynie, kto się wypowiada to rangowi...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Pon Sie 20, 2012 3:12 pm

A ty dlaczego szukasz dziury w całym, dać ci młot pneumatyczny? Jeśli chcesz pomóc w zrobieniu ci to chwała ci, jednak obecne posty to tylko czepianie się. Było ci pisane coś odnośnie graczy i forum. Krótka pamięć? I nas nie interesuje gra z której pochodzisz. THIS IS SHIRE.

I to mój jedyny post. Z taką osobą jak ty dyskutować nie warto.

#Edit. Są lepsze sposoby na wyrażenia swojego innego zdania niż wiecznie czepianie się. Taka forma jest najmniej skuteczna. Z tego powodu ja napisałem, że nie będę dyskutował w tym temacie. I zdania nie zmienię, ani słów.

#Edit2. Rea mogę być szczery i bezpośredni lub miły i niebezpośredni. Wybór jest dla mnie oczywisty Smile

Ostatnio zmieniony przez Khamik dnia Pon Sie 20, 2012 3:27 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Numen
Admin

Nick : Numen
ID : 397
Male Liczba postów : 34

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Pon Sie 20, 2012 3:20 pm

A czemu nie warto? Dlatego, że ma odmienny pogląd na grę? Smile Że próbuje przekazać Wam coś, co on uznaje za słuszne i robi to tylko w dobrej wierze?

Bez takich tekstów prosimy, bo zazwyczaj to prowadzi do flame war'a a nie rozwiązania problemu Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://shire.forumpl.net
Żabcia

Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 217

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Pon Sie 20, 2012 3:20 pm

Pan B napisał:
Poza tym, nie chcę być niemiły i uszczypliwy, ale zainteresowanie grą, chociażby tym tematem, jest znikome. Dlaczego? Co jest tego powodem?
Zapewne (podobnie jak mnie) graczy męczy samo czytanie ciągnących się bez końca postów o niczym (ew. w kółko o tym samym). Kanon musi być, muszą być opisy i dobrze, że są sprawnie tworzone. Nie wiem czemu rozmawialiście wcześniej o tym, że gracze nie zapoznają się z opisami, bo szkoda im będzie na to czasu - ja nie wyobrażam sobie grania na danej grze bez wcześniejszego przeczytania informacji na jej temat.

Khamusie, proszę trochę delikatniej, to jednak forum publiczne, gdzie powinniśmy zwracać się do siebie w miarę życzliwie. Poza tym masz częściową rację, z ciągłego czepiania się nic dobrego nie wyniknie.

Edycja.
Kham, możesz być szczery, ale bardziej uprzejmy. Nie będzie tak, że ze swoją szczerością zaczniesz obrażać graczy. Tę samą treść możemy przekazać odbiorcy na kilka różnych sposobów.

Ostatnio zmieniony przez Żabcia dnia Pon Sie 20, 2012 3:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mardro

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Pon Sie 20, 2012 3:22 pm

Ja się chyba gubię, ale temat był odnośnie świata gry i jego wpływu na rozgrywkę, a co chwilę Pan B porusza zupełnie inne tematy.

Zatem odpowiem na jedyne pytanie na temat: Bo nie na Arenie Walk. Biblioteka jest od tego i jak już pisałem będą odnośniki z profilu do odpowiedniego kanonu. Czytanie ze zrozumieniem po raz drugi. Dodatkowo mogę dorzucić odnośnik z edycji profilu do kanonu rasy i szczepu gracza. Coś jeszcze w tym temacie?

Born into ashes
To lose all the games
With a smiling face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fëandil Êlentáriel

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Pon Sie 20, 2012 3:45 pm

Panie B, masz albo problemy emocjonalne, albo nie wiesz czym się zająć, bo zamiast konkretnych argumentów i celu Twoich wypowiedzi, widzę niezrozumiały bełkot. Tłumaczenie Tobie czegokolwiek wygląda mniej więcej tak:

"- Przepraszam co to?
- To są góry.
- A co jest tam w oddali, wysoko?
- Góry.
- Piękne. A co to, o tam?
- To są góry..!"

"Dlaczego w bibliotece? Ja np. do biblioteki nie zaglądam." - na Eru, człowieku! Mamy Tobie to podstawić na tacy, czy wkleić po avatarem na głównej stronie?

Na większość wątków już Tobie odpowiadałem, ale powiększę, i napiszę kolejny raz(!), żebyś nie mówił, że znów coś jest niezrozumiałe.

1. Kanony postaci są obowiązkowym schematem postaci i obowiązkiem jest ich przeczytanie. Jest tam opisany wygląd i osobowość postaci. (każda osoba może mieć autentyczne, charakterystyczne cechy, lecz w zarysie ras jest ukazana granica, aby ułatwić graczom kreację).
2. Po to piszemy kanony, aby graczom było łatwiej!
3. Sprawy finansowe gry zostaw na boku, nie powinieneś, ani nie masz kompetencji, aby o to pytać.
4. Jeżeli gracze czują się ignorowani, to zrób ankietę, albo zbierz podpisy, bo jak na razie, to otrzymuję wiadomości o Tobie - czy "Pan B" z forum urządza sobie Prima Aprillis, czy to wynajęty podjudzacz.

I tyle. Pod te cztery podpunkty chciałbym już nie widzieć pytań, bo taka jest decyzja i takie są zasady. Proste.

Powrót do góry Go down
Pan B

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Pon Sie 20, 2012 3:52 pm

Ja tylko próbuję Wam przekazać, że gra nie będzie dobrze prosperować bez graczy. Na cóż Wam opisy, trud Waszej pracy, jak nikt nie będzie chciał grać?

Świat gry, to także gracze, ja jestem, chcąc nie chcąc, także, bo JESTEM GRACZEM, drogi Mardro.
Naprawdę, przez przypadek trafiłem na Waszą grę. I nie, nie z Top Listy.

Dlaczego akurat biblioteka? Biblioteka, z mojego doświadczenia, kojarzy się ludziom z miejscem, gdzie gracze umieszczają swoje prace, wiersze, opowiadania itd. Dlaczego chcecie odbiegać od czegoś, do czego gracze są przyzwyczajeni?

Droga Rei, może z tego powodu wynikają niejasności i powtarzające się wywody, gdyż to co zostało przedyskutowane, z tego co zaobserwowałem, nie jest nigdzie napisane, a taki gracz jak ja, nie jest świadom wielu rzeczy, a pisząc moją opinię(nie znalazłem na forum działu opinie, toteż umieściłem ją w skargach, może to był błąd, trzeba było poprosić o stworzenie takiego działu), poczułem się zaatakowanym, a potem posty innych graczy, nagle zostały skasowane, jesteśmy dorośli i chyba nie powinno dochodzić do takich sytuacji, gdzie ktoś nagle kasuje swojego posta lub ten post jest kasowany(nie znam powodów likwidacji postów). Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, a może po prostu, ktoś tutaj, z tej gry, nie obrażając nikogo, boi się stracić rangę, bo żyje grą, a w życiu realnym jest niedostrzegany i chce zabłysnąć na grze?

Ja, powtarzam po raz kolejny raz, jestem nowy graczem, mającym dużo pytań i to chyba nic złego, w tym, że zadaje tyle pytań.

Mardro, czy Twoje pytanie odnosiło się do mnie? Chciałbym przypomnieć, że po rejestracji, źle wybrałem szczep rasy (co nawet potwierdziła mi panna Avie, że kolor skóry postaci nie pasuje do szczepu)dodam też, że robiłem w tym celu reset, aby odgrywać, postać Bandiela, zaproponowano mi bym za szczep wybrał Gondorczyka, który pasuje pod Banda. Więc nadal coś z moją postacią jest nie tak? Jeśli tak, czemu, sami zasugerowaliście mi taki wybór, twierdząc, że ta rasa jest najbardziej neutralna?

Feanie, dlaczego nie mam prawa o to pytać? Przecież gram tutaj na tej grze, mogę chyba wiedzieć, czy ta gra ma szanse na przetrwanie, to jest normalne pytanie gracza, który przyszedł na grę.

Nie, nie jestem żadnym podjudzaczem, ale jeśli uważasz, za podjudzanie, zadawanie pytań, to może ja w ogóle powinienem nie udzielać się na forum, ani w grze, w fabularnym jej rozwoju, tylko będę zajmować się swoimi sesjami na poczcie i czasem od czasu, do czasu wejdę na karczmę?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Pon Sie 20, 2012 4:00 pm

A może przestaniesz kłamać? To nie my zasugerowaliśmy tylko ja. A ja nie jestem w liczbie mnogiej.

I do choroby zwanej cholerą. Kto kiedykolwiek tu na forum czepiał się twojej postaci? Skąd czerpiesz te wszystkie dopowiedzenia?

Ostatnio zmieniony przez Khamik dnia Pon Sie 20, 2012 4:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Pon Sie 20, 2012 4:01 pm

Pan B napisał:
poczułem się zaatakowanym, a potem posty innych graczy, nagle zostały skasowane, jesteśmy dorośli i chyba nie powinno dochodzić do takich sytuacji, gdzie ktoś nagle kasuje swojego posta lub ten post jest kasowany(nie znam powodów likwidacji postów).

Posty graczy zostały skasowane na ich prośbę. Nie chcieli z Tobą dyskutować, bowiem stwierdzili, że to nie ma sensu, i szkoda czasu na dysputę o tak niskich standardach (słowa Liktarei: "gówniarz", "cham", "na łeb Ci padło").
Powinno dać to Tobie do myślenia.

Pan B napisał:
Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, a może po prostu, ktoś tutaj, z tej gry, nie obrażając nikogo, boi się stracić rangę, bo żyje grą, a w życiu realnym jest niedostrzegany i chce zabłysnąć na grze?

Osobliwa groteska - pisząc to zdanie, mimo braku rangi, świetnie opisałeś swoją osobowość. Właśnie tak Ciebie odbieramy.

Pan B napisał:
Feanie, dlaczego nie mam prawa o to pytać? Przecież gram tutaj na tej grze, mogę chyba wiedzieć, czy ta gra ma szanse na przetrwanie, to jest normalne pytanie gracza, który przyszedł na grę.

A więc odpowiadam: gra trwa, trwać będzie, szanse ma ogromne. Mam nadzieję, że dotrzymasz swoich słów i pytać nie będziesz.

Powrót do góry Go down
Miły Pan

Nick : Avie Tildomerel
ID : 153
Female Liczba postów : 139

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Pon Sie 20, 2012 6:02 pm

Fëandil Êlentáriel napisał:
Osobliwa groteska - pisząc to zdanie, mimo braku rangi, świetnie opisałeś swoją osobowość. Właśnie tak Ciebie odbieramy.

jocolor
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://niedokonczony-utwor.blogspot.com/
Mardro

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   Wto Sie 21, 2012 12:24 pm

Po raz kolejny zrobił się offtop. Czy ja muszę to napisać tak jak teraz to zrobię, żebyście trzymali się tematu?

Przyjmuję tylko pytania odnośnie Świata gry i jego wpływu na rozgrywkę, w tym tworzenie profili, rozgrywanie sesji, klimatyczność wypowiedzi, relacje między rasami i szczepami. Nie chcę widzieć w tym temacie pytań o: szanse gry na przetrwanie, kwestie finansowe, postępy nad pracami.

Born into ashes
To lose all the games
With a smiling face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę   

Powrót do góry Go down

Świat gry i jego wpływ na rozgrywkę
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics