Forum Shire

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Feandil [350]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Dr. Infected

Nick : Vraen
ID : 415
Ranga : Strażnik
Male Liczba postów : 47

PisanieTemat: Feandil [350]   Wto Sie 14, 2012 9:05 pm

Jak się bawić, to się bawić! Very Happy

Wolałbym co prawda, by wszystkie skargi były w jednym temacie, ale jak już rozbijamy na trzy, do dodam czwarty topic, by było parzyście, a co!

Krótko - Feandil wsadził do lochu Akeelah, choć ta została wyciągnięta przez Lenwe, który jest Thanem, a Than, zgodnie z prawem krainy może:

e) Ma prawo uniewinnić wybranego Gracza na podstawie prawa łaski, w dowolny sposób i od każdej kary, wedle własnego uznania.

I jest impreza! Very Happy

Życzyłbym sobie uważnego przyjrzenia się sprawie, bowiem rozchodzi się nie tylko o sprawę Akeelah - Balgator, ale o to jak tutaj traktuje się władzę zwierzchnią. Mam wrażenie, że PMG, oskarżając wbrew prawa, Thana o przestępstwo, posuwa się za daleko, jakoby uzurpując sobie kompetencje należne adminowi naczelnemu gry, którym jest Lenwe.

AA i proszę, żeby Mard nie śmigał tym razem z cytatami z prawodawstwa naszej, pięknej III RP, bo humor mam i tak nad wyraz dobry Smile (bez urazy, ale to było dosyć zabawne ;d)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fëandil Êlentáriel

Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492

PisanieTemat: Re: Feandil [350]   Wto Sie 14, 2012 9:08 pm

Wypowiem się tylko raz, ponieważ skargę napisała osoba, która widnieje powyżej (powaga sytuacji spada dla mnie do zera).

Wszyscy, którzy brali udział w dyskusji stwierdzili, że Lenwe (nieumyślnie - nie znał sprawy) postąpił źle, w tym Sirek, Twój zwierzchnik i kapitan straży dla przypomnienia.

Dr.Infected napisał:
jakoby uzurpując sobie kompetencje należne adminowi naczelnemu gry

Jak zdrowie? Suspect

Chętnie poczekam na Lenwe, tyle ode mnie Smile

kresach lasów – ale cień nie padł nigdy na Lórien."

Ostatnio zmieniony przez Fëandil Êlentáriel dnia Wto Sie 14, 2012 9:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.realmadrid.pl
Balgator

Nick : Balgator
ID : 5
Ranga : Kapitan Straży
Liczba postów : 108

PisanieTemat: Re: Feandil [350]   Wto Sie 14, 2012 9:16 pm

Wątpię w to, czy Fean ma dostęp do dziennika Ake lub jakiegokolwiek innego sposobu sprawdzenia kto i w jaki sposób wyciągnął ją z lochów. Ciężko więc tu mówić o braku poszanowania dla decyzji Lenwe.

Skarga jak dla mnie całkowicie bezpodstawna, ale udajcie, że nie widzicie tego zdania, bo ta opinia to przejaw kumoterstwa i spisku, by osaczyć Ake. Tiaaaaa....

Dr. Infected

PisanieTemat: Re: Feandil [350]   Wto Sie 14, 2012 9:20 pm

No ba, jeśli Lenwe nie widzi w tym, że się jego decyzje traktuje jako niespecjalnie istotne, nic złego, to i ta skarga nie będzie miała powagi.

Inna rzecz - co mnie interesuje zdanie zwierzchnika, jeśli ktoś złamał w mojej opinii prawo? To dopiero byłby ze mnie wzorowy strażnik, jakbym na polecenie szefa straży olewał takie przypadki. Inna rzecz, że to, czy postąpił źle czy nie, powinno się rozsądzać jak Lenwe się publicznie wypowie, a nie jak go nie ma i sobie urządzacie burzę mózgów nad jego decyzją.

Zresztą - nawet gdyby postąpił źle. Operujemy w ramach prawa krainy, a to nie mówi o "dobrych i złych decyzjach". Są tylko decyzje "ostateczne". Kropka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mardro

Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386

PisanieTemat: Re: Feandil [350]   Wto Sie 14, 2012 9:26 pm

Ja też chętnie poczekam i dowiem się jakie motywy kierowały Lenwe kiedy wpłacał kaucję. Skarga chyba tylko dlatego tu trafiła, że się nudzisz mimo czynnego (aż nazbyt) udziału w trzech pozostałych:

Born into ashes
To lose all the games
With a smiling face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Balgator

PisanieTemat: Re: Feandil [350]   Wto Sie 14, 2012 9:35 pm

Przeczytaj tak ze 20 razy, może w końcu do Ciebie dotrze, o co mi chodzi...

Balgator napisał:
Wątpię w to, czy Fean ma dostęp do dziennika Ake lub jakiegokolwiek innego sposobu sprawdzenia kto i w jaki sposób wyciągnął ją z lochów. Ciężko więc tu mówić o braku poszanowania dla decyzji Lenwe.

Nie można wykazywać braku poszanowania dla decyzji Thana, jeśli się nie wie, że była to decyzja Thana. DOCIERA POMAŁU? Z resztą, co ja Ci będę tłumaczyć... zaraz i tak wymyślicie sobie inną brednię do powtarzania...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Dr. Infected

PisanieTemat: Re: Feandil [350]   Wto Sie 14, 2012 9:35 pm

W życiu przydatne jest ogarnianie ironii, dochodzi do wielu nieporozumień, Mard Smile

Balgator: ale, że chce Ci się to powtarzać? Nie musisz pisać tego w kółko, zwolnię Cię z tej powinności - widzisz, ja doskonale wiem, że wtedy nie wiedzieliście. Ja odnoszę się do wszystkich waszych wypowiedzi PO tym jak okazało się, że to Lenwe, a wy dalej nie stwierdziliście swojej pomyłki, tylko jego Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Balgator

PisanieTemat: Re: Feandil [350]   Wto Sie 14, 2012 9:56 pm

Kolejny raz proszę nie utożsamiać mnie z ogółem rangowców. Jednak pewne rzeczy trzeba Ci najwidoczniej powtarzać, bo nie ogarniasz pewnych sformułowań.

Piszesz skargę na sytuację, która miała miejsce kiedy nie było wiadomo, czyja była to decyzja. Na to, co zrobił Fean, a nie na to, co potem pisali różni gracze na forum i na czacie. Każdemu rangowemu może uciec zapis o prawie łaski dla Thana, stąd cała dyskusja o słuszności decyzji Lenwe. Sprawa decyzji się wyjaśniła, a tej skargi nie można uznać za podstawną.

Dr. Infected

PisanieTemat: Re: Feandil [350]   Wto Sie 14, 2012 10:16 pm

Cytat :
Każdemu rangowemu może uciec zapis o prawie łaski dla Thana

Mam rozumieć, że nieznajomość prawa zwalnia z jego przestrzegania? Pytam, bo mogłaś po prostu źle sformułować, albo ja, w swej niższości, nie zrozumiałem, co tak oświecona istota jak Ty miała na myśli.

Po raz kolejny piszę, bo "pewne rzeczy trzeba Ci najwidoczniej powtarzać, bo nie ogarniasz pewnych sformułowań" - nie interesuje mnie to, co myśleliście sobie przed wrzuceniem Jej w loch po raz 2, a to, że po tym jak dowiedzieliście się, iż wypuścił ją Lenwe, uznaliście jego decyzję za błędną i dalej szliście w zaparte Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Balgator

PisanieTemat: Re: Feandil [350]   Wto Sie 14, 2012 10:44 pm

Masz rozumieć, że cała dyskusja o słuszności decyzji Lenwe wynikła z faktu, że każdemu może uciec jakiś zapis w prawie.

"uznaliście jego decyzję za błędną i dalej szliście w zaparte" -właśnie o tej dyskusji mowa, gdybyś miał wątpliwość.

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Feandil [350]   

Powrót do góry Go down

Feandil [350]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1