Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Król Rohanu

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Isengrim




Nick : Arôd
ID : 484
Ranga : Doradca
Male Liczba postów : 42
Join date : 17/06/2012
Age : 31
Skąd : Kraków

Król Rohanu Empty
PisanieTemat: Król Rohanu   Król Rohanu Icon_minitimeWto Sie 14, 2012 5:53 pm

Id w grze: 484
Stanowisko: Król Rohanu. Ranga będzie prawie wyłącznie fabularna. Jej mechaniczny aspekt będzie objawiał się jedynie w nadawaniu obywatelstw Rohanu graczom, którzy tego zechcą.
Charakterystyka:(na czym polegać będzie owa ranga) Wraz z objęciem funkcji pragnę aby moja postać sprawowała władzę na całym terytorium Marchii. W niedalekiej przyszłości pragnę opisać najważniejsze rzeczy związane z Rohanem: jego główną charakterystykę (geografia, ważniejsze ośrodki, ludność i jej kulturę, politykę, podział militarny, historię). Kolejny techniczny aspekt to przebudowa stolicy - Edoras. Mam już przygotowany szkielet nowego miasta, brakuje mi jedynie opisów. Pragnę ponadto w pewien sposób przekonać graczy do tego, aby spróbowali gry Rohirrimami poprzez zaangażowanie Marchii w fabułę Śródziemia.
Doświadczenie, jeśli takowe jest: Nie ma zbytnio, byłem władcą Rohanu w Bruinenie przez dość krótki okres czasu. Mogę jednak dodać, że mam dużo informacji na temat Marchii i Eorlingów, zarówno z książek Tolkiena, jak i wielu forów Internetowych. Ten naród i kraj zawsze pozostawał numerem jeden jak dla mnie.
Dlaczego akurat takie stanowisko: Ponieważ nie chciałbym, aby kraj o takim potencjale fabularnym się marnował. Dodam, że funkcję chciałbym pełnić od początku nowej ery. Teraz mógłbym nie pogodzić spraw doradcy z rangą, o jaką się ubiegam, natomiast gdy już większość błędów będzie naprawiona i gra będzie w normalny sposób działać - wtedy się uda.
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Król Rohanu Empty
PisanieTemat: Re: Król Rohanu   Król Rohanu Icon_minitimeCzw Sie 16, 2012 5:00 pm

Edoras pilnie potrzebuje przebudowy, zaś Rohan władcy. Przedstawiłeś świetny kanon Rohirrimów, dlatego podanie akceptuję z przyjemnością.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Miły Pan

Miły Pan


Nick : Avie Tildomerel
ID : 153
Ranga : Mieszkaniec
Female Liczba postów : 139
Join date : 08/07/2012
Age : 31
Skąd : Nibylandia

Król Rohanu Empty
PisanieTemat: Re: Król Rohanu   Król Rohanu Icon_minitimePią Sie 17, 2012 11:40 am

Zaangażowaniem, cierpliwością oraz przyjaznym stosunkiem do graczy, zasłużył na tę rangę. Niechaj jego łagodna mądrość Króluje na Złotym Dworze przez 100 lat!
Powrót do góry Go down
http://niedokonczony-utwor.blogspot.com/
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Król Rohanu Empty
PisanieTemat: Re: Król Rohanu   Król Rohanu Icon_minitimePią Sie 17, 2012 7:25 pm

Zamykam.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Sponsored content





Król Rohanu Empty
PisanieTemat: Re: Król Rohanu   Król Rohanu Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Król Rohanu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Podania :: Podania :: Zaakceptowane-
Skocz do: