Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Nowy layout

Go down 
+8
Abhor
Fëandil Êlentáriel
Miły Pan
Isengrim
Sirek
Szagar
Kojot
Mardro
12 posters
Idź do strony : 1, 2  Next

Jak podoba Ci się nowy layout gry?
Bardzo!
Nowy layout Empty33%Nowy layout Empty
 33% [ 5 ]
Przeciętnie.
Nowy layout Empty27%Nowy layout Empty
 27% [ 4 ]
Wcale.
Nowy layout Empty40%Nowy layout Empty
 40% [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 15
 

AutorWiadomość
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimeNie Sie 12, 2012 12:58 am

Wielu już pewnie oswoiło się z myślą o tym, że będziemy mieli layout od Kugby. Miałem co do niego trochę obiekcji, ale milczałem, bo większość była zadowolona projektami. Sęk w tym, że teraz w końcu wyliczę wszystkie błędy, które popełnialiśmy (ja również) omawiając zarys laya.

Tło: Jakkolwiek możemy być na razie dumni, że mamy oryginalne, papirusowe tło pod tekstem, tak nasze oczy wołają o pomstę do Eru. Jasne tła szybko męczą oczy, ciemnie - mniej. To dlatego większość gier via www ma ciemne tła.

Obrazki: Obrazek w tle był fajny, bo był... Oryginalny... Ale nawet zakładając, że to jeden obrazek: dużo miejsca na dysku poszłoby tylko na to.

Układ: Projekt Kugby z pewnością był lepszy od tego co mamy teraz, ale dla kodowania go - słaby. Męczyłbym się z tym dość długo i nic bym nie osiągnął poza rozstrojem nerwowym.

Czytelność: Tu było pół na pół, bez jednoznacznego rozstrzygnięcia.

No i niestety... Nie stać nas na pracę Kugby.

Na szczęście Arod wykazał się talentem w tej dziedzinie i zaprojektował layout, który ja JUŻ pociąłem i jest w 90% przygotowany do wstawienia do gry. Czeka na... Waszą opinię.

Pod adresem http://shire.xaa.pl/preview/ możecie obejrzeć nowy wygląd gry, przyzwyczaić się, pobawić nową zabawką, którą wam razem z nim udostępnimy i ostatecznie ocenić. Dlatego startuje to, co wszystkie tygryski lubią najbardziej: ankieta. Zależy mi jednak bardziej na opiniach które teksty wywalić (zwłaszcza z prawego panelu, tego z listą graczy) niż na ilości głosów za, zatem komentujcie i ułatwcie nam tym pracę Wink

EDIT: Byłbym zapomniał: nie patrzcie na ikonki rang. Te, które tam są zostaną zastąpione nowymi, ale muszę kilka rzeczy ustalić z Arodem Wink
Powrót do góry Go down
Kojot

Kojot


Nick : Déon
ID : Spoko
Ranga : Rzeźnik z Blaviken
Male Liczba postów : 383
Join date : 28/03/2012
Age : 33
Skąd : Redditch

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimeNie Sie 12, 2012 7:29 am

No w miarę, ale czytelnie i chyba może być. Przydało by się jednak przy paskach życia itp. dodać ich liczbowy wskaźnik. Napis u góry tj. "Shire" bardziej by pasował po środku, a te ledwo widoczne tło, które jest mapą na całą długość tego paseczka. Dodatkowo też przydałoby się wyświetlanie zegara gry.
Oczywiście to tylko moje zdanie, do którego nikt stosować się nie musi, gdyż może być tak, iż uważa inaczej.
Powrót do góry Go down
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimeNie Sie 12, 2012 7:41 am

SUPER! Bardzo mi się podoba! I love you
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimeNie Sie 12, 2012 8:31 am

Kojot napisał:
No w miarę, ale czytelnie i chyba może być. Przydało by się jednak przy paskach życia itp. dodać ich liczbowy wskaźnik. Napis u góry tj. "Shire" bardziej by pasował po środku, a te ledwo widoczne tło, które jest mapą na całą długość tego paseczka. Dodatkowo też przydałoby się wyświetlanie zegara gry.
Oczywiście to tylko moje zdanie, do którego nikt stosować się nie musi, gdyż może być tak, iż uważa inaczej.

Spoko wieczorem to poprawię Wink Ze wszystkim jestem wstanie się zgodzić Smile

Szagar napisał:
W imieniu Aroda, dziękuję Very Happy
Powrót do góry Go down
Sirek




Nick : Sirek
ID : 19
Male Liczba postów : 28
Join date : 10/04/2011
Age : 37
Skąd : Łódź

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimeNie Sie 12, 2012 8:46 am

Mi niestety się nie podoba, po prostu to nie to.
Powrót do góry Go down
Isengrim




Nick : Arôd
ID : 484
Ranga : Doradca
Male Liczba postów : 42
Join date : 17/06/2012
Age : 31
Skąd : Kraków

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimeNie Sie 12, 2012 8:47 am

Czołem,
poprawiłem trochę odnośniki pod logo i nazwy "Postać", "Nawigacja", "Pogoda" itp. na czcionkę jaka była w zamyśle. Gdyby się nie podobała można wrócić do poprzedniej.
Po drugie proponowałbym wstawienie jakiegoś zegara js, który przeładowywałby się na okrągło, a nie tylko przy odświeżeniu strony.
Co do pasków - co powiedzielibyście na to, że procentowe i normalne statystyki wyświetlałyby się jako dymek po najechaniu na każdy z nich?
Następnie usunąłbym tekst przy pogodzie: "Dziś nie obchodzimy żadnego święta. Ważne wydarzenie z historii Ardy: Brak". Nie wiem co o tym sądzicie, ale to chyba zawsze tak wyglądało i nigdy nie było żadnego święta i ważnego wydarzenia.
Na dole brakuje stopki © 2012 by Shire Team (przy kliknięciu na Shire team pokazuje się okienko z wszystkimi rangowymi w uporządkowanej postaci) i przez to usunąłbym odnośnik z lewej "Twórcy Krainy".
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimeNie Sie 12, 2012 9:06 am

Oj... Zapomniałem o stopce xD

Co do zegara: JavaScriptem pobierzesz czas maszynowy, a nam potrzebny czas serwera ^^ Chyba, że co sekundę odświeżać ten drugi.

Przejrzyj bazę danych, to tam zapisane są święta. Nie pamiętam która to tabela. Wiem, że jakoś ostatnio ważnym wydarzeniem z historii Ardy była... rocznica wydania "Drużyny Pierścienia"
Powrót do góry Go down
Miły Pan

Miły Pan


Nick : Avie Tildomerel
ID : 153
Ranga : Mieszkaniec
Female Liczba postów : 139
Join date : 08/07/2012
Age : 31
Skąd : Nibylandia

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimeNie Sie 12, 2012 10:06 am

Tło: wbrew pozorom, to właśnie ciemne tło męczy oczy (w odmiennym przypadku książki, a tym bardziej e-booki byłyby wydawane na innym tle/papierze). Patrząc długo na czarny ekran z jasnymi napisami, szczególnie w nocy przy zgaszonym świetle, powstaje tzw. obraz następczy, czyli najzwyklejszy powidok. To dosyć męczące...
Estetyka: mniej niż średnia? Dwa takie same (sic!) graficznie paski z nawigacją oraz listą graczy, wysoko skontrastowana zielona ramka (wręcz pstrokata), sztylety u dołu, każdy w swoją stronę, lustrzane odbicie - niedobrze. Ogromny, złoty napis Shire z zarysem mapy, który absolutnie nie pasuje do całości, a w dodatku zajmuję bardzo dużo miejsca. Poniżej niego nagle pojawia się jakaś belka, zupełnie nie zgrana z paskami po bokach. Nad nią linki, które swoją cielistą barwą, przypominają coś z dawnego Vallheru (podobnie jak napisy na czarnym tle), a w dodatku, jak na ironie, próbują pogodzić się z paskami po boku, czemu znowu przeszkadza zielony kontrast. Mdło mi? Czerwony, w dodatku ruchomy napis, jest co najmniej denerwujący; po pierwszym wejściu do gry każdy zdąży już go zauważyć oraz przeczytać, ale przy następnych wejściach stanie się męczący, więc albo schodzi na sam dół, albo jest zlikwidowany, albo jest nieruchomy, albo można go wyłączyć. Paski doświadczenia, zdrowia, itd. znowu pstrokate, więcej, wyglądają przedziwnie trywialnie wśród tego całego pomieszania stylów...

Żałuję, że nie mam obecnie tyle czasu, by zająć się projektem grafiki (straciłam entuzjazm po tym, jak pojawił się Kugba, który nagle zażądał xxx złotych)... Nie zgadzam się całkowicie z przedstawioną koncepcją.

P.S. Ostatecznie proponuję, by gracz miał do wyboru zarówno stary jak i nowy wygląd gry.
Powrót do góry Go down
http://niedokonczony-utwor.blogspot.com/
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimeNie Sie 12, 2012 11:13 am

Ogólny zamysł i zarys, jak już wspominałem, jest dobry.

Moje uwagi:
- napis Shire przesunięty do prawej strony, będzie miał sens, jeżeli u góry znajdować będzie się jakiś czytelny obraz (w tym przypadku mamy niewyraźną mapę).
- jak wspomniała Avie, czerwony pasek wywołuje skłonności do epilepsji.
- paski doświadczenia, many etc. zbytnio rzucają się w oczy.
- zamiast dwóch mieczy u dołu pasków, można zastąpić jeden palantirem (tak Mard, tym czym gracz w kręgle : D), bądź Pierścieniem Władzy - zawsze jakieś urozmaicenie.
- poszerzyć przestrzeń pomiędzy pergaminami, tak aby maksymalnie wykorzystać obszar w środku.

Wyrazy uznania:
- sam wzór layoutu bardzo się mi podoba, gratulacje dla Isengrima!
- ciemne tło - tego najbardziej nam brakowało. Łagodniejsze dla oczu, przystępniejsze, bardziej estetyczne, a co najważniejsze - w końcu bbcode będzie jakoś wyglądać.
- opcja zmiany kolorytu pasków oraz sam zamysł jego edytora. Nie wiem kto na to wpadł, ale oddaję - świetne rozwiązanie.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimeNie Sie 12, 2012 11:22 am

Oj Avie muszę powiedzieć jedno: Mylisz się Very Happy e-booki też męczą wzrok, książki to inna rozmowa (papier nie świeci własnym światłem Very Happy) i zapewniam Cię, że nie jestem w stanie czytać e-booków tak jak czytam papierowe wydania. Idzie mi to wolniej i częściej muszę robić przerwy. Notatki zeskanowane od kolegów najlepiej potem przepisać w wordzie i wydrukować... Jest tego wiele... I co jak co, ale normalnie zajmuję się tworzeniem stron, więc wiem jak wygląda sytuacja Smile Jeśli chodzi o czytanie po ciemku z ekranu: jest niezalecane nawet przy jasnych tłach. To zjawisko występuje zawsze. Dlatego proponuję ustawić sobie jakąś lampkę na biurku (nie kierować na monitor, ani prosto w oczy, ma po prostu rozjaśniać obszar za monitorem).
[PS: łatwiej mi się czyta to forum niż gada z wami na NC Wink]

Napis czerwony będzie aktywny tylko na pierwszej stronie, zaraz po zalogowaniu. Tu go
umieściłem tylko po to, żeby pokazać gdzie będzie Wink

Masz inną propozycję pasków? Chętnie wysłucham Smile Gdyby określić stałe rozmiary avatara zaproponowałbym aby 3 paski były pionowe (PD, HP, Mana) i można by stylizować je na ciecze.

Logo, które jest teraz z przyjemnością zastąpię innym, jeśli tylko dostanę odpowiednią propozycję.

A bawiłaś się suwakami? Ten zielony kolor ramek można zmienić nimi i różnica jest widoczna od razu.

Chcecie wybór layoutu? Ok, ale i tak będzie trzeba CAŁY stary layout zrobić od nowa, więc nie widzę różnicy. Dziś już nikt nie robi tego tak jak mamy zrobiony lay obecny! To wszystko to jedna duża tabelka i to jeszcze tak pomieszana, że nie można dojść do ładu i składu.

Podsumowanie: zgadzam się na dwie wersje layoutu, ale druga też powinna być nowa i zachowująca podobny styl, a przynajmniej podział.

Fean:
Dzięki za uwagi Smile Ja tylko wstawiłem te obrazki, które dostałem od Isengrima, ale on pewnie też się zgodzi, że to nadal wersja robocza Smile

Baner - pisałem.
Pasek ogłoszeń - pisałem (mogę też ustawić możliwość zmiany koloru Wink ).
Paski doświadczenia - tego nie wyczytałem (może niesłusznie) u Avie, ale czekam na propozycje jakichś odpowiednich Smile
Poszerzenie - najmniejszy problem, ale dałbym to jednak do wyboru graczom. Nie wszyscy mają panoramiczny ekran Wink

Dziękuję za poparcie w sprawie tła. Smile
Na zmianę koloru pasków wpadłem ja, a Isengrim się z tym zgodził. Niestety na razie nie dałem jego tła ze środka, ale jak ma mieć zmienne rozmiary, to nie opłaca się wtryniać tam tego obrazka.
Powrót do góry Go down
Miły Pan

Miły Pan


Nick : Avie Tildomerel
ID : 153
Ranga : Mieszkaniec
Female Liczba postów : 139
Join date : 08/07/2012
Age : 31
Skąd : Nibylandia

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimeNie Sie 12, 2012 11:32 am

Jeśli mam już zmagać się z czarnym tłem, do czego i tak się nie przyzwyczaję (Shire od zarania dziejów było jasne), to wolałabym stylistykę tego typu:
Nowy layout Wolx

Cytat :
A bawiłaś się suwakami? Ten zielony kolor ramek można zmienić nimi i różnica jest widoczna od razu.

Przyznaję, że nie bawiłam się nimi za pierwszym razem i uważam, że to rozwiązanie jest genialne! Smile Jednak nadal to nie zmienia mojego krytycznego spojrzenia na całość dzieła.
Jeśli chodzi o inne sprawy, potrzebuję więcej czasu do przemyślenia.
Powrót do góry Go down
http://niedokonczony-utwor.blogspot.com/
Isengrim




Nick : Arôd
ID : 484
Ranga : Doradca
Male Liczba postów : 42
Join date : 17/06/2012
Age : 31
Skąd : Kraków

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimeNie Sie 12, 2012 11:45 am

Przygotowałem dwie nowe wersje tego logo:

Nowy layout Logo1Nowy layout Logo2

Inaczej wygląda, ale nie wiem czy to jest ciągle to.
Szerokość niech na razie zostanie, albo trzeba zrobić możliwość jej wyboru gdyż tak jak wspominał Mardro niektórzy pracują na laptopach i będą musieli jeszcze stronę przesuwać w poziomie, a tego byśmy nie chcieli.
Paski życia, doświadczenia itd. można trochę przygasić, faktycznie.
Zamiast mieczyków również można dać tylko z jednej strony pierścień władzy lub palantir, jak chcecie, musicie się tylko na coś zdecydować.
Powrót do góry Go down
Abhor

Abhor


Nick : Abherd
ID : 138
Ranga : Mieszkaniec
Liczba postów : 36
Join date : 27/07/2012

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimeNie Sie 12, 2012 11:49 am

Mi się ten layout bardzo podoba. Zawsze wolałem layouty ciemne, niż te jasne, które mój wzrok po prostu męczą Razz.
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimeNie Sie 12, 2012 12:01 pm

Dobry zamysł Is, choć loga mogłyby być nieco rozjaśnione.

W podnóżach pasków umieściłbym właśnie palantir i pierścień.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Miły Pan

Miły Pan


Nick : Avie Tildomerel
ID : 153
Ranga : Mieszkaniec
Female Liczba postów : 139
Join date : 08/07/2012
Age : 31
Skąd : Nibylandia

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimeNie Sie 12, 2012 12:24 pm

Cytat :
Mi się ten layout bardzo podoba. Zawsze wolałem layouty ciemne, niż te jasne...
A mnie się nie podoba i już! Niech tylko wróci mój mały, rozpieszczony sprzęt, a pokażę Wam, co to znaczy lepsze logo, bez kontrastu! Twisted Evil Więcej serca, otwórzcie umysły!

Cytat :
W podnóżach pasków umieściłbym właśnie palantir i pierścień.
Żadnych palantirów, ani pierścieni...
Powrót do góry Go down
http://niedokonczony-utwor.blogspot.com/
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimeNie Sie 12, 2012 12:51 pm

Projekt mi się podoba, bardzo ciekawy pomysł i wykonanie. Miło, że papirus jednak całkowicie z Shire nie zniknie, zwłaszcza, że sporo osób uważa go za znak rozpoznawczy gry. Miecze wcale mi nie przeszkadzają, a skoro logo ma być zmienione, nie będę na razie na nie narzekać. Niestety mam kilka drobnych obiekcji.
Dobrze się złożyło, że próbowałam przyzwyczaić się akurat w środku nocy. Poprzerzucałam kilkakrotnie karty forum, gry oraz nowego layoutu i z przykrością stwierdzam, że najbardziej mrużę oczy przy ostatnim. Jak dla mnie, za duży kontrast pomiędzy tekstem a tłem (w środkowej części), zupełnie jakby kolory do siebie nie pasowały. Może napisy są za jasne? Wściekle czerwony (wściekle żółty również) kolor podświetlenia także średnio mi się widzi. Możliwe, że po prostu odzwyczaiłam się od czarnego tła samego w sobie i teraz diabelnie mnie razi. Jeśli tak, trudno, jakoś się przystosuję, chociaż mówię otwarcie, że tak jak Avie, wolę jasne tła.
Mardro napisał:
[PS: łatwiej mi się czyta to forum niż gada z wami na NC Wink]
Dlatego, że forum jest szare, do tego czcionka również jest szara i nie gryzie się z resztą. Gdyby było czarne, miałbyś zapewne podobne problemy. Albo jeszcze większe. Smile
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimeNie Sie 12, 2012 2:43 pm

@up - Szykuję kolejną niespodziankę dla was, więc spokojnie Wink Zobaczycie co się zmieni na tej samej stronie co jest teraz. Dam znać jak skończę ^^
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimeNie Sie 12, 2012 10:34 pm

Gotowe Smile Pozostał jedynie baner i paski statystyk (chociaż po najechaniu myszką powinno wam się już pokazywać numeryczne zestawienie statystyk). Mam nadzieję, że to zakończy spór "Tło ciemne, czy tło jasne" Smile

Ogłaszam też konkurs na czcionkę możliwie najbardziej w klimacie Władcy Pierścieni (Najlepiej taką jak na tym obrazku: Nowy layout Postac). Wymagana obsługa polskich znaków (nie, ta którą posiadam ja i Arod nie spełnia tego wymagania). Nie wiem jeszcze co będzie nagrodą. Może Lenwe coś wymyśli Wink


Ostatnio zmieniony przez Mardro dnia Nie Sie 12, 2012 10:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Miły Pan

Miły Pan


Nick : Avie Tildomerel
ID : 153
Ranga : Mieszkaniec
Female Liczba postów : 139
Join date : 08/07/2012
Age : 31
Skąd : Nibylandia

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimePon Sie 13, 2012 10:04 am

W porządku, ale...

1. Logo musiałoby posiadać ramkę, najlepiej taką samą jak przy bocznych paskach, żeby jej kolor nie gryzł się z tłem, ponieważ na obecną chwilę mamy coś takiego...
Nowy layout 8y708
2. Dowolny wybór tła nadal będzie kolidował z wybieraniem koloru czcionek przez innych graczy - przypuśćmy, że zrobię cały profil na czarno, ponieważ będę wolała jaśniejsze tło, wówczas osoba z ciemnym tłem nie będzie widzieć co jest w nim napisane. Oczywiście przyjmuję rozwiązanie (jeśli jest możliwe), że każda opcja wyboru tła przez danego gracza, po włączeniu jego profilu, będzie nam się wyświetlała.
Powrót do góry Go down
http://niedokonczony-utwor.blogspot.com/
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimePon Sie 13, 2012 10:13 am

Z początku nie wziąłem pod uwagę koloru czcionek profilowych, lokacji, wieści.

Wraz ze startem layoutu będziemy mieli więcej narzekań, niż zadowolenia z powodu ruchomych barw.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimePon Sie 13, 2012 10:28 am

Też miałem o tym napisać po wczorajszej rozmowie z Livem. Rzucił celnymi argumentami, a dzisiaj powtórzyła je Avie.

Przyznaję się, że się zapędziłem. Na razie ustawię zatem kolorystykę zbliżoną do forum (banner w przyszłości dostanie podobne krawędzie, bo na razie się tym nie będę bawił), ale nie dokładnie taką samą.

Oceńcie obecny stan.
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimePon Sie 13, 2012 11:22 am

Właśnie takie tło jest dla mnie optymalne.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimePon Sie 13, 2012 11:44 am

Jak tak patrzę, szary średnio pasuje do pergaminu. Chyba, że faktycznie wam się podoba, nie będę się kłócić. Smile

Brązowy?
https://2img.net/h/oi49.tinypic.com/213oeuf.jpg
https://2img.net/h/oi47.tinypic.com/4rcbpd.jpg

Napisy są ciut za jasne, ale tak czy siak pasowałyby kremowe, w przeciwieństwie do czarnego tła.
Powrót do góry Go down
Lenwe




Nick : Lenwe Tinethele
ID : 1
Ranga : Than
Male Liczba postów : 122
Join date : 03/04/2011

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimePon Sie 13, 2012 11:56 am

mnie te paski energi itp nie pasuja wogole do kolorystyki zbyt jaskrawe
Powrót do góry Go down
http://www.foto-koscian.pl
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitimePon Sie 13, 2012 12:00 pm

To teraz pytanie:
Layout1 czy layout2?

Lenwe czytaj uważniej temat Very Happy Pisałem, że tego jeszcze nie zmieniłem Razz Czekam na jakieś dobre propozycje kolorów ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowy layout Empty
PisanieTemat: Re: Nowy layout   Nowy layout Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nowy layout
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Czy podoba wam się nowy podgląd profili?
» Nowy wygląd dla podglądu postaci
» Nowy budynek (a)
» Nowy budynek (h)
» Nowy silnik forumowy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sprawy Krainy :: Propozycje :: Wasze Propozycje-
Skocz do: