Forum Shire

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

A kiedyś to się takie rzeczy działy

Go down 
AutorWiadomość
Szagar

Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 330

PisanieTemat: A kiedyś to się takie rzeczy działy   Nie Lip 29, 2012 8:54 pm

Temat w którym można powspominać różne ciekawe wydarzenia. Kiedyś istniała tylko gra fabularna i do karczmy chciało chodzić się codziennie. Wieczorami zazwyczaj była pełna.

Historyja numer jeden: (Nie pamiętam kto jaki nick miał, więc nie będzie mega dokładnie opisane, ale zobaczycie co się wyprawiało Very Happy)

W karczmie siedziało od groma ludzi, ogólnie jakaś większa rodzinka i jej przyjaciele. Jedna kobieta była w ciąży, tak zaawansowanej, że 10 minut później zaczęła rodzić. Wszyscy wpadli w panikę, trzeba było odebrać poród, porozstawiano stoły, zrobiono miejsce. Znalazł się jeden elf, który miał jakieś tam doświadczenie i postanowił odebrać poród. Atmosfera była napięta, ludzie się niecierpliwili co z tego wyjdzie. Aż tu nagle do karczmy wkroczyłem ja z małą obstawą, możliwe nawet, że była to jedna osoba. Grałem wtedy barbarzyńcą, miałem brata, który również nim był i razem napadaliśmy na karczmę co jakiś czas, często też walczyliśmy. Weszliśmy więc w swoich pięknych zbrojach, gotowi do ataku. Całe towarzystwo się zdenerwowało, niektórzy prosili o spokój bo tu się dziecko rodzi. Niektórzy wyszli do przodu by bronić przyszłej matki. Oczywiście pierwszy broni dobył jakiś elf, oni zawsze wtedy się rzucali. Dyplomatycznie sprawę chciała załatwić kobieta i z tego co pamiętam, to chyba była Miriam. Wywiązał się ciekawy dialog, bo ja byłem wredny, arogancki i podły co zawsze prowokowało. Padło kilka fajnych zdań, Miriam nie wytrzymała i dała mi z liścia w twarz. Moja postać szybko wpadała w szał i nie mogła pozwolić na coś takiego, więc barbarzyńca uderzył ją również w twarz, tylko on miał stalową rękawicę, więc musiało to całkiem boleć, chyba nos jej wtedy rozbiłem. Jak się wtedy chcieli na mnie wszyscy rzucić Very Happy Doszło po tym do jakiejś walki, w tle rodziło się dziecko. Jakieś pięć osób chciało ze mną walczyć i mnie zabić. Jak mój brat wyciągnął topór dwuręczny, a ja swój miecz, również dwuręczny, to sytuacja dla wszystkich nie była taka pewna. Postanowiłem wtedy wyjść z karczmy i załatwić to kiedy indziej. Brat chyba został i chciał się tłuc ze wszystkimi Very Happy

Po tym jak wyszedłem z karczmy od razu dostałem pocztę. - Wybiegła za mną redaktorka, która chciała przeprowadzić ze mną wywiad. Zapytać dlaczego tak postąpiłem. Super szybka reakcja! To był klimat, ludzie chyba nie wiedzieli, że da się grać inaczej Smile

Później oczywiście byłem znienawidzony przez wszystkich i chyba długo nie pożyłem, ale rozrób było jeszcze co niemiara!

I nie pamiętam co się urodziło, ale chyba chłopiec Very Happy

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.szynk.blogspot.com
Szagar

PisanieTemat: Re: A kiedyś to się takie rzeczy działy   Nie Lip 29, 2012 9:18 pm

Albo pewnego razu była ciekawa walka w karczmie (w sumie to niemalże codziennie były Smile)

Ork, bardzo fajnie odgrywany zresztą, walczył z Sannah, była chyba wiedźmą jakąś. Świetnie grała fabularnie, jak ktoś się jej nie podobał to była pierwsza do walki, a rozpisywała się w taki sposób, że większość mogła położyć bez problemu Very Happy Ten ork w sumie też nie był jakimś tam amatorem, ona i on rwali się do walki. Bitka była bardzo fajna od samego początku, ale jeden fragment był świetny. Ork w starciu posługiwał się tarczą, zaczął obrywać więc rzucił sobie gdzieś tą tarczą tak od niechcenia i zaczął szarżować wprost na przeciwniczkę. Walkę nadzorował MG i stwierdził, że ta tarcza trafiła prosto w dziewczynę Very Happy Jak ten ork się wtedy rzucił na nią, to chyba wszyscy myśleli, że będzie po niej. A to był szok, w końcu jedna z fajniejszych postaci!

Niestety kilka osób postanowiło coś z tym zrobić i ork skończył z odrąbaną głową Sad

Takie walki to były wielkie emocje! Bardzo ładnie odegrane, no i ginął główny zły charakter. Sam przebieg takich wydarzeń był wyjęty jak z jakiegoś dobrego filmu. pirat
Powrót do góry Go down
Miły Pan

Nick : Avie Tildomerel
ID : 153
Ranga : Mieszkaniec
Female Liczba postów : 139

PisanieTemat: Re: A kiedyś to się takie rzeczy działy   Pon Lip 30, 2012 8:45 pm

Cytat :
z tego co pamiętam, to chyba była Miriam

Nie wiedziałam, że moja siostra jest taka słynna! Smile Pamiętam ten poród i wydaje się mi, że to Malia rodziła (co najlepsze, ojcem był Fogell!).

Cytat :
Sannah, była chyba wiedźmą jakąś

Tak, Sannah była rewelacyjna! Przez długi czas pracowała w karczmie, poza tym, nie wiem czy akurat odgrywała postać wiedźmy, ale na pewno była znana jako zielarka. Przynajmniej za czasów Amrasa Ingloriona, który do dzisiaj widnieje w sędziowskich kartotekach - jego postać odgrywająca złoczyńce wywołała wówczas bardzo duże kontrowersje, szczególnie z powodu napadnięcia na Malię (próbował ją wtedy zgwałcić). Znalazłam jeszcze gdzieś wspomnienie, kiedy Aron Raor dostał tłuczkiem albo patelnią po głowie (dokładnie w nos) za to, że spóźnił się na ślub z (chyba) Miriam.
Yrull, pamiętasz Grogera? Smile (Grał pod koniec Pierwszego Shire.)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://niedokonczony-utwor.blogspot.com/
Isengrim

Nick : Arôd
ID : 484
Ranga : Doradca
Male Liczba postów : 42

PisanieTemat: Re: A kiedyś to się takie rzeczy działy   Pon Lip 30, 2012 9:07 pm

Ha, a ja byłem dzieckiem Miriam jako mały Anaziran. Dziadkiem był Anarion Dunadan a babci imienia nie pamiętam, a byla przewspaniala. Smile
To były czasy!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szagar

PisanieTemat: Re: A kiedyś to się takie rzeczy działy   Pon Lip 30, 2012 9:19 pm

Pewnie, że pamiętam Grogera! Ileż ja się z nim naużerałem.. i on ze mną Very Happy
Powrót do góry Go down
raenieznajomy

Nick : Rae Nieznajomy
ID : 271
Ranga : Nieznajomy :)
Liczba postów : 11

PisanieTemat: Re: A kiedyś to się takie rzeczy działy   Sro Paź 17, 2012 8:09 am

hah ja pamiętam moje początki, jakieś 6 lat temu? kiedy jeszcze byłem młokosem z mlekiem pod nosem, i wybiłem swoim elfim łbem dziurę w ścianie, aby móc tam zamontować kurek pozwalający na dodatkowe źródło alkoholu L:3 albo jak drażniłęm się z cree`perem(cree`aturką),z yrullem i resztą na offtopie, eh stare czasy Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szagar

PisanieTemat: Re: A kiedyś to się takie rzeczy działy   Sro Paź 17, 2012 12:42 pm

Zmniejsz/zmień avatara, forum psujesz!
Powrót do góry Go down
Mardro

Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386

PisanieTemat: Re: A kiedyś to się takie rzeczy działy   Sro Paź 17, 2012 11:54 pm

Szagar napisał:
Zmniejsz/zmień avatara, forum psujesz!

Popieram. Za 3 dni zgłaszam do usunięcia avka przez adminów, a jak nie, to wniosek o usunięcie użytkownika.

Born into ashes
To lose all the games
With a smiling face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
raenieznajomy

Nick : Rae Nieznajomy
ID : 271
Ranga : Nieznajomy :)
Liczba postów : 11

PisanieTemat: Re: A kiedyś to się takie rzeczy działy   Czw Paź 18, 2012 8:36 pm

oh my god, cóż za dramaturgia, grożą od razu...! myryryry wystarczy powiedzieć...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Żabcia

Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 217

PisanieTemat: Re: A kiedyś to się takie rzeczy działy   Nie Paź 21, 2012 12:04 pm

Nie widzę, by avatar został zmniejszony. Maksymalny dopuszczany rozmiar jest zaznaczony w profilu, 150x200.

________
Pewnie, że dbam. Avatar skasowany. Jeśli nie masz go na dysku, a chcesz odzyskać (i dostosować wymiary) daj mi znać.

Ostatnio zmieniony przez Żabcia dnia Pon Paź 22, 2012 3:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mardro

Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386

PisanieTemat: Re: A kiedyś to się takie rzeczy działy   Pon Paź 22, 2012 10:51 am

Nawet nie musiałem sam pisać Very Happy Żabcia jak zawsze dba o porządek ^^

Born into ashes
To lose all the games
With a smiling face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szagar

PisanieTemat: Re: A kiedyś to się takie rzeczy działy   Sob Cze 01, 2013 12:05 pm

Dobrze, że Żabcia zareagowała na czas bo nie wiem co by było z tym forum.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: A kiedyś to się takie rzeczy działy   

Powrót do góry Go down

A kiedyś to się takie rzeczy działy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Działanie Niektórych Przedmiotów