Forum Shire

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Abhor

Nick : Abherd
ID : 138
Ranga : Mieszkaniec
Liczba postów : 35

PisanieTemat: Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.   Nie Lip 29, 2012 5:14 pm

Proponuję dodać możliwość usunięcia swojej poprzedniej wiadomości na NC/w karczmie. Nieraz przecież zdarza się, że komuś palec się omsknie podczas pisania i niechcący wyśle niedokończoną wiadomość, lub też przytnie się przeglądarka i wyśle niechcący 4-5 wiadomości. Oczywiście niemożliwym by było skasować wiadomość jeśli ktoś już zdążył odpisać.
Wydaje mi się, że byłoby to dość łatwe do zrobienia, a wielu osobom ułatwiłoby życie Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.   Nie Lip 29, 2012 5:17 pm

Nie wiem- takie coś na ogół mają PMG i MG oraz karczmarze i to chyba wystarczyć powinno, bo wtedy jak ktoś kogoś obrazi to usunie posta i tyle będzie z udowodnienia komuś winy- dlatego jestem przeciwna- dobrze jest tak, jak jest.
Powrót do góry Go down
Abhor

Nick : Abherd
ID : 138
Ranga : Mieszkaniec
Liczba postów : 35

PisanieTemat: Re: Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.   Nie Lip 29, 2012 5:21 pm

Z jednej strony - racja, ta opcja może być nadużywana, wszystko można do złych celów wykorzystać. Ale z drugiej - może być też niezwykle przydatna.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szagar

Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 330

PisanieTemat: Re: Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.   Nie Lip 29, 2012 5:24 pm

Mi się pomysł podoba, a żeby nie było z tym jakiś przekrętów to można by to rozwiązać w taki sposób, że te wiadomości nie będą usuwane z archiwum (o ile tak się da) i wtedy wszystko będzie do sprawdzenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.szynk.blogspot.com
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.   Nie Lip 29, 2012 5:35 pm

To trzeba Mardro o to spytać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.   Nie Lip 29, 2012 5:52 pm

Jest to możliwe.
Powrót do góry Go down
Mardro

Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386

PisanieTemat: Re: Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.   Nie Lip 29, 2012 10:48 pm

Oczywiście, że jest Razz Bo archiwum polega na tym, że pokazuje te wiadomości, które są ukryte w karczmie (czyli wiadomość jest ustawiana na "widoczną", albo "niewidoczną"). Proste jak konstrukcja cepa, ale zablokowałbym możliwość usuwania ostatniej wiadomości po czasie X.

Born into ashes
To lose all the games
With a smiling face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.   Pon Lip 30, 2012 8:39 am

O to fajnie ^ ^
Powrót do góry Go down
Calen

Nick : Calendila
ID : 230
Ranga : Obywatelka Lothlorien
Female Liczba postów : 71

PisanieTemat: Re: Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.   Pon Lip 30, 2012 12:25 pm

Opcja dłuższy czas już istnieje na innej krainie. Jak najbardziej możliwa i potrzebna! - moim osobistym zdaniem Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Dr. Infected

Nick : Vraen
ID : 415
Ranga : Strażnik
Male Liczba postów : 47

PisanieTemat: Re: Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.   Pon Lip 30, 2012 1:10 pm

O, rangowcy nie musieliby usuwać co 2 mojego postu Smile Choć bardziej ucieszyłbym się z możliwości przechodzenia do następnego wiersza enterem w karczmie...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ithienne Aethis

Nick : Ithienne Aethis
ID : 150
Ranga : Karczmarka
Female Liczba postów : 55

PisanieTemat: Re: Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.   Pon Lip 30, 2012 1:16 pm

Zgadzam się z przedmówcą Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fëandil Êlentáriel

Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492

PisanieTemat: Re: Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.   Pon Lip 30, 2012 2:00 pm

Oby dwa (możliwość usunięcia wiadomości i "entera") pomysły jak najbardziej popieram.

kresach lasów – ale cień nie padł nigdy na Lórien."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.realmadrid.pl
Kojot

Nick : Déon
ID : Spoko
Ranga : Rzeźnik z Blaviken
Male Liczba postów : 379

PisanieTemat: Re: Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.   Pon Lip 30, 2012 2:20 pm

Usunięcia i myślę, że przy tym też możliwość edycji wypowiedzi, co by móc poprawić ewentualny błąd w zdaniu. Jak najbardziej na tak.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mardro

PisanieTemat: Re: Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.   Pon Lip 30, 2012 9:31 pm

Nie żebym się czepiał... Już jakiś czas temu wprowadzałem enter... W NC działa bez zarzutów, w Karczmie też nie miałem z nim problemu...

Born into ashes
To lose all the games
With a smiling face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ithienne Aethis

Nick : Ithienne Aethis
ID : 150
Ranga : Karczmarka
Female Liczba postów : 55

PisanieTemat: Re: Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.   Pon Lip 30, 2012 9:33 pm

Cóż, ja, niestety, gdy robię enter, od razu wysyłam wiadomość. Nie wiem, czy to nie zależy od przeglądarki, ale działa teraz dokładnie tak, jak działało pół roku temu. Maruda jestem, wiem, i przepraszam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mardro

PisanieTemat: Re: Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.   Pon Lip 30, 2012 9:36 pm

Może inaczej: Jeśli użytkownik przytrzyma Shift i wciśnie Enter to zrobi nową linię. Właśnie sprawdzałem w karczmie - w ogóle nie wysłało wiadomości z taką zabawką :< jeszcze posiedzę nad tym...

Born into ashes
To lose all the games
With a smiling face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Dr. Infected

Nick : Vraen
ID : 415
Ranga : Strażnik

PisanieTemat: Re: Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.   Pon Lip 30, 2012 9:36 pm

U mnie wysyłało, też próbowałem, Razz Działało tylko na chacie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fogell

Nick : Fogell
ID : 28
Ranga : Władca

PisanieTemat: Re: Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.   Wto Lip 31, 2012 5:14 pm

Zeby enterem robic przejscie do nastepnego wiersza, trzeba naprawic guzik 'wyslij' zeby nie zerowal pola, w ktorym sie pisze Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mardro

PisanieTemat: Re: Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.   Wto Lip 31, 2012 5:54 pm

Guzik nie ma z tym nic wspólnego Fogellu Razz Bo teraz działa [Shift]+[Enter] na nc i tak samo chcę zrobić z karczmą, ale dwa osobne systemy mi tego nie ułatwiają...

Born into ashes
To lose all the games
With a smiling face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.   

Powrót do góry Go down

Możliwość usunięcia poprzedniej wiadomości.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1