Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Opcja Zablokuj na karczmę i I nC

Go down 
+2
Żabcia
Szagar
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2

Wprowadzamy możliwość ukrycia wiadomości danego gracza na NC? (polecam przeczytać temat, opcja blokady nie dotyczy osób funkcyjnych)
Tak
Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Empty63%Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Empty
 63% [ 5 ]
Nie
Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Empty25%Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Empty
 25% [ 2 ]
Nie mam zdania
Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Empty12%Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Empty
 12% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 8
 

AutorWiadomość
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 6:34 pm

Cytat :
Mardro- pisz do Feana i Rei w tej sprawie, pytałam czy mogę m udać bana, to było albo nie poczekaj chwilę, bo to i tak na niego nic nie podziała, bo on to robi specjalnie ><
Bo to prawda. Dasz mu wyciszenie dzisiaj, zacznie rozrabiać jutro, a przy okazji jeszcze napisze Ci wypracowanie na temat "beznadziejnie wykonujesz swoje obowiązki", "w którym miejscu złamałem regulamin?", "chcę zobaczyć screeny". Czyli generalnie to samo co na czacie, tylko skala odbiorców mniejsza. Prawda jest taka, że gdybyście się nie wciągali w żadne dyskusje z jego osobą, nie byłoby go nawet za co wyciszać.

Poza tym odbiegacie znacznie od tematu. Mardro, opcja zostanie wprowadzona? Mogę zamknąć temat?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 6:50 pm

To się daje bana na IP i koniec- albo jesteśmy konsekwentni albo pozwalamy by pojedyncze jednostki rozwalały nam to na co ciężko pracujemy.
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 7:41 pm

Brawo Tarina Very Happy Nie wiem, czy będzie wprowadzona, bo nie wiem jaki werdykt Very Happy Mogę wprowadzić jak coś, ale mam też sporo innych zajęć.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 9:11 pm

Ban na IP? Niech będzie. To nasza wspólna praca, jak ktoś tego nie szanuje wypad.
Powrót do góry Go down
Kugba




Nick : Morrim
ID : 151
Ranga : Mieszkaniec
Liczba postów : 93
Join date : 23/06/2012

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 9:15 pm

Gorzej gdy ktoś ma neostradę i jego IP zmienia się co reset internetu.
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 19, 2012 6:17 pm

jak dla mnie mogę mu banować każdy adres e-mail Smile Prędzej mu się to znudzi niż Ci się wydaje Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 19, 2012 10:42 pm

Mardro, jest ponoć opcja, żeby mimo zmiennego IP, jakoś kogoś zablokować, ale może mnie ktoś w błąd wprowadził.

No to jak coś, next time leci ban i koniec, nie patyczkujemy się z takimi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Icon_minitimePią Lip 20, 2012 1:14 am

A może wprowadzicie w końcu tą blokadę na NC, a nie robicie mi tu spam co?Razz



Otóż to. |Rei
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Icon_minitimePią Lip 20, 2012 11:43 am

Jeśli korzystając z PHP uda Ci się przecisnąć przez tablice routingu i dostać się bezpośrednio do maszyny, to masz wielkie szanse, że zablokujesz adres maszynowy (tzw. MAC) inaczej tego nie widzę, bo każde inne przypisanie adresu przez DHCP (zwłaszcza w neostradzie) to rosyjska ruletka Razz

Kham... To nie zostało jeszcze ostatecznie ustalone, czy wprowadzamy Razz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Icon_minitimePią Lip 20, 2012 11:47 am

Spoko, spoko.

Zróbmy ankietę, w związku z tym, bo ja po części jestem przeciwko temu trochę...
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Icon_minitimePią Lip 20, 2012 11:53 am

Ankieta dodana.
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 10:46 am

Popieram zamysł blokady.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Fogell




Nick : Fogell
ID : 28
Ranga : Władca
Male Liczba postów : 47
Join date : 17/07/2012

Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 11:25 am

Ankieta jest jednoznaczna, to tylko ma pomoc graczom, wiec nad czym myslec wiecej? Ja bym zamknal temat i wprowadzil zmiany. Rangowcy i tak beda musieli czytac i sie meczyc, a gracze nie musza, totez ulatwmy im zycie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 26, 2012 11:30 am

To temat do zamknięcia-decyzja podjęta-blokadę wprowadzamy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opcja Zablokuj na karczmę i I nC   Opcja Zablokuj na karczmę i I nC - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Opcja Zablokuj na karczmę i I nC
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sprawy Krainy :: Propozycje :: Do realizacji-
Skocz do: