Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pokój sesyjny oraz pokój spotkań

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Empty
PisanieTemat: Pokój sesyjny oraz pokój spotkań   Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Icon_minitimeCzw Cze 28, 2012 8:15 pm

Jako, że w związku z powieleniem tematu o karczmie, proponuję stworzyć pokój sesyjny i pokój spotkań(gdzie będziemy mogli zapraszać/wypraszać wybrane osoby). Wtedy jak ktoś chce sobie zrobić sesję w innej karczmie lub sesję na większą ilość osób, acz bez nawiązania do głównej fabuły. Oczywiście MG mieli by dostęp do takiego pokoju spotkań, w celu uniknięcia jakiś PG i tym podobne akcji z księżyca wziętych.

Pokój sesyjny zaś, służyły MG jako pokój do szybkich sesji eventów, tak aby nie kolidowało to z pracą Karczmarzy.

Wiem, że na niektórych grach jest coś takiego, acz fajnie by było, jakby karczmarze robili eventy w karczmie lub tylko karczmarzyli zaś MG, w tym samym czasie robili jakieś inne sesje (pokój sesyjny mógłby stać się, na dana sesję, wszystkim ulicami tego i tego miasta, lasem, domem publicznym itd.)

Co mydlicie o takim pomyśle i niech techniczni też się wypowiedzą, bo to, jeśli przejdzie, będą musieli dopracować.
Powrót do góry Go down
Magor




Nick : Miycil
ID : 260
Ranga : Mieszkaniec
Male Liczba postów : 3
Join date : 27/06/2012
Age : 31
Skąd : Olsztyn

Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Empty
PisanieTemat: Re: Pokój sesyjny oraz pokój spotkań   Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Icon_minitimePią Cze 29, 2012 7:24 am

Jako zwykły gracz mogę się wypowiadać? Mogę chyba. Nie wiem. Takie pokoje spotkań to super sprawa, można samemu zrobić sobie sesje, związaną np. z fabułą naszej postaci, dzięki czemu każdy ma duży ubaw, dodatkowo można rozdawać graczom profity, zarówno fabularne jak i mechaniczne, fabularne oczywiście niezbyt przegięte, myślę że można wtedy spokojnie konsultować się z MG i tak dalej. To super sprawa, na pewno się życie w krainie by rozwinęło.
Powrót do góry Go down
Lenwe




Nick : Lenwe Tinethele
ID : 1
Ranga : Than
Male Liczba postów : 122
Join date : 03/04/2011

Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Empty
PisanieTemat: Re: Pokój sesyjny oraz pokój spotkań   Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Icon_minitimePią Cze 29, 2012 10:24 am

równiez jestem za. czyli w karczmie okienka by wygladały tak:

karczma ... pozaklimatem .... pokój sesyjny??


dobrze zrozumiałem??
Powrót do góry Go down
http://www.foto-koscian.pl
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Empty
PisanieTemat: Re: Pokój sesyjny oraz pokój spotkań   Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Icon_minitimePią Cze 29, 2012 2:23 pm

W zasadzie wyglądałby tak: Karczma, Poza klimatem, Pokój spotkań, Pokój sesyjny.

Dla mnie spoko, ale system zaproszeń do Pokoju spotkań może być kłopotliwy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Empty
PisanieTemat: Re: Pokój sesyjny oraz pokój spotkań   Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Icon_minitimePią Cze 29, 2012 2:41 pm

Dla mnie też spoko
Powrót do góry Go down
Lenwe




Nick : Lenwe Tinethele
ID : 1
Ranga : Than
Male Liczba postów : 122
Join date : 03/04/2011

Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Empty
PisanieTemat: Re: Pokój sesyjny oraz pokój spotkań   Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Icon_minitimePią Cze 29, 2012 5:43 pm

w sumie pokoj spotkan i system zaproszen jest gotowy prakktycznie jako rozmowy prywatne mozna tam wypraszac i zapraszac osoby choc prawie nikt z tego nie korzysta
Powrót do góry Go down
http://www.foto-koscian.pl
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Empty
PisanieTemat: Re: Pokój sesyjny oraz pokój spotkań   Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Icon_minitimeSob Cze 30, 2012 11:52 am

Nie wiem... Nie zwróciłem na to uwagi. Dla mnie rozmowa, to taki dziwny chat, gdzie piszą ze sobą 2 osoby, a widzą odpowiedzi od X i tylko oni je widzą...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Empty
PisanieTemat: Re: Pokój sesyjny oraz pokój spotkań   Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Icon_minitimeSob Cze 30, 2012 11:15 pm

Tak- chodziło mi o podział na trzy pokoje Karczma, Chat (NC) , Pokój Sesyjny i Pokój spotkań (gdzie każdy gracz mógłby edytować pokój spotkań, gdzie oryginalnie byłby prywatny. By był publiczny, musiałby np. zapłacić sporą ilość złota, trudną do zdobycia na początku.)

Rozmowa niech zostanie jak jest-powiem szczerze, że to dobra metoda na szybkie porozumiewanie się w bezklimaciu.
Powrót do góry Go down
Lenwe




Nick : Lenwe Tinethele
ID : 1
Ranga : Than
Male Liczba postów : 122
Join date : 03/04/2011

Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Empty
PisanieTemat: Re: Pokój sesyjny oraz pokój spotkań   Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Icon_minitimePon Lip 02, 2012 8:19 pm

SORY ZLE mi sie napisało chodziło mi o to: wpiszcie w przegladarce spotk.php czyli www.shire.xaa.pl/spotk.php
Powrót do góry Go down
http://www.foto-koscian.pl
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Empty
PisanieTemat: Re: Pokój sesyjny oraz pokój spotkań   Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Icon_minitimePon Lip 02, 2012 9:41 pm

Pokój powstał, więc zamykam. Jest napisane, by błędy zgłaszać bezpośrednio do Lenwe, czyli tutaj nie ma już o czym dyskutować.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Empty
PisanieTemat: Re: Pokój sesyjny oraz pokój spotkań   Pokój sesyjny oraz pokój spotkań Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokój sesyjny oraz pokój spotkań
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sprawy Krainy :: Propozycje :: Zamknięte-
Skocz do: