Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wylogowanie

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Wylogowanie Empty
PisanieTemat: Wylogowanie   Wylogowanie Icon_minitimeWto Cze 19, 2012 3:26 pm

Dobrze by było w końcu to naprawić. Po kliknięciu przycisku wylogowania postać nadal jest w grze i nie wiadomo ile tam siedzi i co robi.
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Go??
Gość




Wylogowanie Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowanie   Wylogowanie Icon_minitimeWto Cze 19, 2012 3:29 pm

To jest błąd, zgłoś bezpośrednio do któregoś technicznego.

Ja mam w ogóle pomysł, by zrobić dział na forum, niech każdy pisze błędy, a ten, techniczny, który go naprawi pisze- zrobione i zamknąć temat, żeby było widać co jest zrobione, a co nie- będzie tym samym porządek, bo teraz to można się pogubić.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wylogowanie Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowanie   Wylogowanie Icon_minitimeWto Cze 19, 2012 3:34 pm

W grze jest w opcjach profilu lista błędów. Tam na grze również się to zgłasza.A nowości w krainie pokazują kto i jakie błędy naprawił.
Proponuje używać tej opcji.
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Wylogowanie Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowanie   Wylogowanie Icon_minitimeWto Cze 19, 2012 3:37 pm

Khamik napisał:
W grze jest w opcjach profilu lista błędów. Tam na grze również się to zgłasza.A nowości w krainie pokazują kto i jakie błędy naprawił.
Proponuje używać tej opcji.

Też tak sądzę. Póki co wszystko działa sprawnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wylogowanie Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowanie   Wylogowanie Icon_minitimeWto Cze 19, 2012 3:40 pm

Ale z jednej strony to by było ułatwienie dla Lenwe, bo on nie bywa ostatnio na grze, a tak wyślemy mu tylko wiadomość z linkiem do forum, gdzie Lenwe będzie miał wszystko w jednym co do naprawy co już jest zamiast spamować mu pocztę co jakiś czas z informacją o błędach. Ale to tylko moje skromne zdanie...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wylogowanie Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowanie   Wylogowanie Icon_minitimeWto Cze 19, 2012 3:43 pm

Cytat za profil Lenwe zakładka sprawy organizacyjne napisał:

SPRAWY ORGANIZACYJNE:

1. Podaniami o rangi zajmuje się ID 28.
2. Wszelkie pytania, prośby, sugestie, problemy należy kierować na forum wewnętrznym, chacie lub bezpośrednio do drugiego Władcy ID 28.
3. Kwestie fabularne należy zgłaszać do MG ID 350.
4. Jeżeli chcesz zgłosić błąd użyj opcji: "Zgłoś błąd" w linkach nawigacyjnych.
5. Masz pomysł dotyczący krainy zgłoś go na forum wewnętrznym w dziale pomysły.
6. Ja nie rozwiązuję spraw, których nie można rozwiązać na wcześniejszym szczeblu, więc proszę zaoszczędzić mojego czasu, który przeznaczę na rozbudowę i ulepszanie krainy.

Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wylogowanie Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowanie   Wylogowanie Icon_minitimeWto Cze 19, 2012 3:49 pm

Nie cytuj jego profilu, bo on nawet na tym forum, by sprawy mechaniczne zgłaszać na forum wewnętrznym w grze, bo jemu łatwiej to ogarniać. Więc podejrzewam, że błędy w grze, także mielibyśmy zgłaszać na forum wewnętrznym, ale skoro ono umarło to chyba lepiej tutaj?
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Wylogowanie Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowanie   Wylogowanie Icon_minitimeWto Cze 19, 2012 3:51 pm

Lenwe nawet mi mówił, by wszystkie błędy zgłaszać przez opcję "Zgłoś błąd", bo mu tak łatwiej. Może nie słowo w słowo, ale sens jest zachowany.


Ostatnio zmieniony przez Rei dnia Wto Cze 19, 2012 3:53 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wylogowanie Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowanie   Wylogowanie Icon_minitimeWto Cze 19, 2012 3:52 pm

No dobra, to skoro tak, to niech tak będzie.
Powrót do góry Go down
Lenwe




Nick : Lenwe Tinethele
ID : 1
Ranga : Than
Male Liczba postów : 122
Join date : 03/04/2011

Wylogowanie Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowanie   Wylogowanie Icon_minitimeCzw Cze 21, 2012 5:32 pm

dokładnie błędy prosze zgłaszac przez opcje zgłos bład, ułatwia to życie bo podglad błędu mam ja i doradcy. Jeśli nie ja to oni usuną problem tylko prosze sie tam rozpisywac i dokładnie opisac problem bo słowa nie działa nie moge to za mało by znaleść przyczyne.
Powrót do góry Go down
http://www.foto-koscian.pl
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Wylogowanie Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowanie   Wylogowanie Icon_minitimeCzw Cze 21, 2012 6:01 pm

Exactly! Zresztą (według tego co mi wiadomo) Lenwe ma mało czasu i w celu oszczędzenia go zagląda częściej do zgłoszonych błędów i forum wewn. Tutaj, raczej rzadko zagląda Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wylogowanie Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowanie   Wylogowanie Icon_minitimePią Cze 22, 2012 6:00 pm

Dobra- błędy zgłaszamy przez głoś błąd. Temat do zamknięcia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wylogowanie Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowanie   Wylogowanie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wylogowanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sprawy Krainy :: Propozycje :: Zamknięte-
Skocz do: