Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wyzwanie na arenie

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Wyzwanie na arenie Empty
PisanieTemat: Wyzwanie na arenie   Wyzwanie na arenie Icon_minitimeCzw Cze 14, 2012 4:42 pm

Czemu wyzwanie na arenie jest aktywne przy posiadaniu immunitetu?
Immunitet powinien chronić nawet i od tego, w końcu nie każdy chce się bawić w takie walki z graczami grając fabularno-mechanicznie.

Co myślicie, by immu też bronił od takich walk?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wyzwanie na arenie Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie na arenie   Wyzwanie na arenie Icon_minitimeCzw Cze 14, 2012 4:44 pm

Racja. Immunitet ma chronić osoby,których nie interesuje walka.
Powrót do góry Go down
Kojot

Kojot


Nick : Déon
ID : Spoko
Ranga : Rzeźnik z Blaviken
Male Liczba postów : 383
Join date : 28/03/2012
Age : 33
Skąd : Redditch

Wyzwanie na arenie Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie na arenie   Wyzwanie na arenie Icon_minitimeCzw Cze 14, 2012 6:56 pm

Też zauważyłem, że coś nie działa z tym immunitetem, gdyż nieraz po fakcie stwierdzałem, że zaatakowałem graczy z ochronką.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wyzwanie na arenie Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie na arenie   Wyzwanie na arenie Icon_minitimeCzw Cze 14, 2012 7:06 pm

No ja mam ochronkę, a I tak byłam dwa razy wyzwana na arenę ;/ Nie wiem, może to w błędach trzeba zgłosić?

Powrót do góry Go down
Kojot

Kojot


Nick : Déon
ID : Spoko
Ranga : Rzeźnik z Blaviken
Male Liczba postów : 383
Join date : 28/03/2012
Age : 33
Skąd : Redditch

Wyzwanie na arenie Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie na arenie   Wyzwanie na arenie Icon_minitimeCzw Cze 14, 2012 7:14 pm

Wypadałoby, bo trochę nieuczciwe wobec graczy z ochronką Razz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wyzwanie na arenie Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie na arenie   Wyzwanie na arenie Icon_minitimeCzw Cze 14, 2012 7:19 pm

Jak jesteśmy przy temacie immunitetu- czy jest ochrona przed zwykłym atakiem i kradzieżą?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wyzwanie na arenie Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie na arenie   Wyzwanie na arenie Icon_minitimeCzw Cze 14, 2012 7:23 pm

Tak
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wyzwanie na arenie Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie na arenie   Wyzwanie na arenie Icon_minitimePią Cze 15, 2012 9:11 pm

Wyzywane na arenę jest rzeczywiście trochę nie fair. W dodatku szalenie mnie bawi, gdy ktoś podbija sobie statystyki, atakując dzięki temu rzemieślników. Z drugiej strony, chyba właśnie o to chodziło, by móc zrobić coś poza ustalonymi prawami, w końcu sama arena zwie się (jeśli dobrze kojarzę) "nielegalną".
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wyzwanie na arenie Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie na arenie   Wyzwanie na arenie Icon_minitimePią Cze 15, 2012 9:37 pm

No tak, ale jednak skoro trzymamy się trzech stylów grania to muszą być jakieś zasady dla każdego ze stylów, a skoro jest immunitet, powinien bronić od tego, bo wtedy fabularni gracze nie mają ochrony, a to nie fair w stosunku do nich.

A skoro jednak ma tak być, że atakujemy też i fabularnych to powracając do tematów o stylach wnioskuję, że usuwamy style i wtedy nie będzie niesprawiedliwości- wszyscy to wszyscy.
Powrót do góry Go down
Balgator

Balgator


Nick : Balgator
ID : 5
Ranga : Kapitan Straży
Liczba postów : 108
Join date : 20/02/2012
Age : 35

Wyzwanie na arenie Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie na arenie   Wyzwanie na arenie Icon_minitimePią Cze 15, 2012 9:46 pm

Nielegalna arena RULEZ! Proszę mi ją zostawić taką jaka jest, bo daje dużo doświadczenia w zamian za walkę z graczami, którzy mają wysoki poziom i ten idiotyczny immunitet. Jeśli gracz nie interesuje się walkami, to w zasadzie co za różnica, czy jeden czy drugi raz przegra? O wyzwaniu na arenę jest wpis do dziennika, można się przygotować do tego, żaden problem. W dodatku nie ujmuje to żadnych innych cech, więc nie rozumiem w zasadzie o co tu się pluć? O jedną czy dwie przegrane? Och jej, straszne... No dajcie żyć, bo niektórzy to już żywcem nie mają co atakować...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wyzwanie na arenie Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie na arenie   Wyzwanie na arenie Icon_minitimePią Cze 15, 2012 9:55 pm

Możemy zrobić tak. Tylko rzemieślnicy i gracze czysto fab mogą miec immunitet.Ale gracza czysto fab odbiera się zdolność do szybkiego expa. Przyrost energii minimalny.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wyzwanie na arenie Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie na arenie   Wyzwanie na arenie Icon_minitimePią Cze 15, 2012 10:28 pm

Balg, ale widzisz na co nam wtedy styl fabularny i profesja rzemieślników?

Możemy zrobić jak jest na Orodlinie -> immunitet może posiadać tylko rzemieślnik, wojownik, złodziej czy mag nie może. Pojawia się wtedy taki fajny tekst w stylu wybrałeś drogę wojownika, nie możesz posiadać immunitetu.

Jeśli zostawimy arenę, na co wtedy podział na style, skoro każdy będzie traktowany tak samo?

I znowu zataczamy kółeczko Razz
Powrót do góry Go down
Balgator

Balgator


Nick : Balgator
ID : 5
Ranga : Kapitan Straży
Liczba postów : 108
Join date : 20/02/2012
Age : 35

Wyzwanie na arenie Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie na arenie   Wyzwanie na arenie Icon_minitimeNie Cze 17, 2012 5:05 pm

Zazwyczaj gracze czysto fab, którzy na serio nie bawią się w mechanikę, mają poziom 1. Mało expa jest z takiego gracza na arenie, więc chyba tylko jakiś idiota by takiego atakował (chociaż mi się też zdarzyło, ale bardziej przypadkiem, niż specjalnie), takie jest moje zdanie.

Ale: Możliwość noszenia immunitetu powinni mieć tylko rzemieślnicy i gracze czysto fabularni i wtedy byłoby ok, gdyby nie można ich było wyzwać na nielegalnej arenie. Ale wtedy gracze czysto fab. nie powinni mieć np. dostępu do treningu, ataków na innych graczy itp. Lub mieć zablokowany przyrost energii, albo coś co czyniłoby ich rzeczywiście fabularnymi graczami, a nie na zasadzie "ja atakuję słabszych, ale jak ktoś mnie pokona to od razu jadę na niego, że fab się nie atakuje".

Plus, co od dłuższego czasu powtarzam przy różnych okazjach, należy dokładnie opisać na czym jaki styl polega.
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Wyzwanie na arenie Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie na arenie   Wyzwanie na arenie Icon_minitimeNie Cze 17, 2012 8:14 pm

Cholera! jak już gadamy o tym jak ma wyglądać gracz Fabularny, to załóżmy nowy temat tylko dla takich dyskusji, bo wtrynianie tego wszędzie tylko robi mętlik!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wyzwanie na arenie Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie na arenie   Wyzwanie na arenie Icon_minitimeNie Cze 17, 2012 8:37 pm

Tak, racja- zróbmy oddzielny temat, bo jest zamieszanie. Mardro, możesz temacik założyć?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wyzwanie na arenie Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie na arenie   Wyzwanie na arenie Icon_minitimeNie Cze 17, 2012 8:39 pm

MG i Rea mogą to robić Smile
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Wyzwanie na arenie Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie na arenie   Wyzwanie na arenie Icon_minitimePon Cze 18, 2012 4:31 pm

O super Smile Czyżbym kogoś tu uraził? Zwracam zatem uprzejmie uwagę, że temat dotyczył oryginalnie błędu (więc w zasadzie nie powinien się tu znaleźć). Mogę z góry powiedzieć, że wyzwania mają błąd w postaci ignorowania immunitetu, bo były pisane osobno i nie uwzględniają tego systemu. Ewentualnie jeśli jest to uwzględnione, to jest jakaś literówka, albo podobny błąd.

Teraz zrobiła się z tego dyskusja czy fabularni powinni mieć z automatu immunitet czy nie. Dalej rozwodził się nie będę.

Offtop i tyle. A Ty droga Tarino przystopuj ze zmienianiem wszystkiego, bo mnie już męczy oglądanie co chwilę nowej propozycji, przy czym wszystkie zalatują mi Cere...
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Wyzwanie na arenie Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie na arenie   Wyzwanie na arenie Icon_minitimeWto Cze 19, 2012 1:07 pm

Popieram pełen zakres działania immunitetu. Wybierasz tę opcję - nikt Ciebie nie może ruszyć, nawet na nielegalnej arenie.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Go??
Gość




Wyzwanie na arenie Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie na arenie   Wyzwanie na arenie Icon_minitimeWto Cze 19, 2012 2:11 pm

Mardro, co do Twojego posta- to akurat, wzór systemu, o jakim wspominałam w tym temacie dotyczył Orodlinu, nie wiem na jakiej grze mają bazowany silnik nie znam się na tym, a na Cyro to mechanika to w ogóle dla mnie wieeeeeelka zagadka. Wink

No to skoro ustalone, że immu ma w pełni działać temat można zamknąć. Niech któryś techniczny, jak może, to ustawi i będzie o krok do przodu.
Powrót do góry Go down
Lenwe




Nick : Lenwe Tinethele
ID : 1
Ranga : Than
Male Liczba postów : 122
Join date : 03/04/2011

Wyzwanie na arenie Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie na arenie   Wyzwanie na arenie Icon_minitimeCzw Cze 21, 2012 5:35 pm

trzeba by trosze odpracowac. teoretycznie gracz z inmunitetem moze zrezygnowac z walki wchodzac w arene i tam ma opcje zrezygnuj z walki. Ale mozna by było dodac do opcji konta przy wyborze inmunitetu ze inmunitet chroniacy przed wszystkim, i inmunitet nie chroniacy przez nielegalna walka
Powrót do góry Go down
http://www.foto-koscian.pl
Sponsored content





Wyzwanie na arenie Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie na arenie   Wyzwanie na arenie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wyzwanie na arenie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sprawy Krainy :: Propozycje :: Wasze Propozycje-
Skocz do: