Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zdrowsze życie dla bazy danych

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Lenwe




Nick : Lenwe Tinethele
ID : 1
Ranga : Than
Male Liczba postów : 122
Join date : 03/04/2011

Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zdrowsze życie dla bazy danych   Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 23, 2012 11:52 am

w dwa dni zapełniałem limit;)
Powrót do góry Go down
http://www.foto-koscian.pl
Go??
Gość




Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zdrowsze życie dla bazy danych   Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 23, 2012 12:24 pm

A jak wygląda to u MG?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zdrowsze życie dla bazy danych   Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 23, 2012 4:19 pm

Nie wiem jaki mam limit, na razie mam mało wiadomości, ale im kraina będzie się rozwijać tym więcej graczy będzie pisać do MG. Jak robimy coś od razu, to róbmy od razu, żeby się, przysłowiowo, nie wracać do tyłu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zdrowsze życie dla bazy danych   Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 23, 2012 4:21 pm

200wiadomości limit jest. Aczkolwiek masz racje - trzeba wam zwiększyć.
Powrót do góry Go down
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zdrowsze życie dla bazy danych   Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 23, 2012 6:42 pm

Ja jako redaktor w miesiącu dostaję może z 4-6 wiadomości.
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Fogell




Nick : Fogell
ID : 28
Ranga : Władca
Male Liczba postów : 47
Join date : 17/07/2012

Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zdrowsze życie dla bazy danych   Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 10:32 am

Czyli moje 3500 wiadomosci w skrzynce i 5000 wpisow w dzienniku obciaza gre Razz? trzeba bedzie cos usunac.
Ale akurat ludzie z taka ranga jak wladca czy straznik nie powinni miec nic kasowane, bo nie wiadomo kiedy moze sie cos przydac z poczty (oczywiscie oprocz jakichs sesji, ktore nie beda potrzebne, ale ja ich nie prowadze, wiec moja skrzynka zawiera same sprawy graczy)
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zdrowsze życie dla bazy danych   Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 2:59 pm

Próba wrzucenia nieodchudzonej bazy danych skończyła się dla mnie wcześniej informacją pod tytułem "Plik za duży" xD Teraz mam nowszy serwer lokalny, więc nie mam z tym problemu. Ostatnio sprawdziłem bazę danych innej gierki (ponad 1000 zarejestrowanych graczy). Przewyższają nas pojemnością bazy danych koło 20 razy Very Happy Chyba muszę się wycofać z dalszej dyskusji Very Happy
Powrót do góry Go down
Fogell




Nick : Fogell
ID : 28
Ranga : Władca
Male Liczba postów : 47
Join date : 17/07/2012

Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zdrowsze życie dla bazy danych   Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 3:51 pm

To w czym tkwi nasz problem jako gry?
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zdrowsze życie dla bazy danych   Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 3:54 pm

Jako gry? Grafika, brak czytelności zasad (nowe zasady obok starych zamiast w ich miejscu), duża ilość błędów, słaba komunikacja z rangowymi... Wymieniać dalej? Razz
Powrót do góry Go down
Fogell




Nick : Fogell
ID : 28
Ranga : Władca
Male Liczba postów : 47
Join date : 17/07/2012

Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zdrowsze życie dla bazy danych   Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 17, 2012 4:00 pm

Nie, nie, chodzi tylko o baze danych i serwer Razz
Co do nowych zasad obok starych - sory, nie mam opcji usuwania prawa ;] moge tylko dodac nowe albo edytowac stare, ale nie bardzo mam czas i checi po akapicie wszystko ctrl +c ctrl+ v
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zdrowsze życie dla bazy danych   Zdrowsze życie dla bazy danych - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zdrowsze życie dla bazy danych
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sprawy Krainy :: Propozycje :: Wasze Propozycje-
Skocz do: