Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kolor na czacie dla namiestników

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Balgator

Balgator


Nick : Balgator
ID : 5
Ranga : Kapitan Straży
Liczba postów : 108
Join date : 20/02/2012
Age : 35

Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeCzw Cze 07, 2012 8:34 pm

Co powiecie na przyznanie namiestnikom jakiegoś kolorku na czacie, np. fioletowy? zielony? Bo ja do tej czerni coś przywyknąć nie mogę... A byłoby miło, gdyby taki namiestnik jakoś się odróżniał od tego całego tłumu mieszkańców... Nie?
Powrót do góry Go down
Kojot

Kojot


Nick : Déon
ID : Spoko
Ranga : Rzeźnik z Blaviken
Male Liczba postów : 383
Join date : 28/03/2012
Age : 33
Skąd : Redditch

Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeCzw Cze 07, 2012 8:37 pm

Ogółem, to nie ma namiestnik żadnych funkcji na czacie, ale tak samo i redaktor nie ma żadnych funkcji edycji na czacie, ale kolor ma. Tak więc i mógłby jakoś namiestnik się wyróżnić. Fiolet byłby ładny Razz
Powrót do góry Go down
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeCzw Cze 07, 2012 8:52 pm

No.
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Go??
Gość




Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeCzw Cze 07, 2012 10:09 pm

Jako namiestnik mówię - obojętne.
Powrót do góry Go down
Balgator

Balgator


Nick : Balgator
ID : 5
Ranga : Kapitan Straży
Liczba postów : 108
Join date : 20/02/2012
Age : 35

Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 12:57 am

Strażnik też nie ma opcji edycji na czacie, a kolor jest Wink
To co, da się załatwić ten fiolet? Taki w kolorze mojej skóry byłby dobry Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 10:34 am

A może zrobimy tak. Każdy namiestnik Wybierze swój kolor jaki chce z bazy paru kolorów. Będziemy męczyć oto Mardro. Mi fiolet nie pasuje Smile
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 11:42 am

Wtedy będzie zbyt kolorowo ;p
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 1:16 pm

Ale nie będzie kłopotu,że jedna osoba wybrała kolor,który reszcie nie pasuje Razz
Powrót do góry Go down
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 1:25 pm

To zawsze mniejszy problem od pieprzenia się z tym by każdemu namiestnikowi z osobna dać inny kolor. Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 1:58 pm

Proponuję jakiś taki Very Happy A jeśli już koniecznie fiolet to może taki.


Ostatnio zmieniony przez Rei dnia Sob Cze 09, 2012 2:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 2:00 pm

Mylisz się. To nie jest takie trudne ani czasochłonne Smile
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 2:03 pm

Ale bez przesady, namiestników jest dużo, narobiłoby to strasznego bajzlu :d

Edit:
Bes, Khamus pisał, że nie chce fioletowego ;p.


Ostatnio zmieniony przez Rei dnia Sob Cze 09, 2012 2:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kojot

Kojot


Nick : Déon
ID : Spoko
Ranga : Rzeźnik z Blaviken
Male Liczba postów : 383
Join date : 28/03/2012
Age : 33
Skąd : Redditch

Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 2:05 pm

Aj, jedna ranga, jeden kolor. No chyba przeciw fioletowi nikt nie ma sprzeciwu, gdyż niczego takiego nie widzę w waszych postach. Tak więc czekam na decyzję khana, bądź innej osoby, od której by to zależeć miało.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 2:23 pm

Khamik napisał:
Mi fiolet nie pasuje Smile
Mi tam by Niebieski lub Biały pasował ^^
Powrót do góry Go down
Balgator

Balgator


Nick : Balgator
ID : 5
Ranga : Kapitan Straży
Liczba postów : 108
Join date : 20/02/2012
Age : 35

Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 9:59 pm

Jakoś dziwnie wydaje mi się, że biały cienko widać na beżowym tle...
niebieski za to mają władcy... znaczy turkusowy? błękitny? jak to się zwało? A, lazurowy! Razz

a ja chcę fiolet, o TAKI Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 10:20 pm

Przepraszam ale jak ja coś takiego dostane z automatu proszę o zmianę koloru na zwykłego mieszkańca Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeNie Cze 10, 2012 11:46 am

Wszyscy rangowi powinni posiadać jakiś kolor. Namiestnicy... Może ładnie byłoby im w szarym? Smile
Powrót do góry Go down
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeNie Cze 10, 2012 11:47 am

Szary już ma redaktor, i tak słabo się prezentuje.
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeNie Cze 10, 2012 12:28 pm

Ja miałem kolorek niebieski i zmieniłem sobie na czarny... Nie widzę sensu w kolorowaniu nicków... Jak dla mnie takie propozycje jak ta są czymś w rodzaju "Kup mi nowego smartfona i żeby był lepszy i ładniejszy niż ten Krzyśka!". Na grę to nie wpłynie.
A co do strażników: oni może nie mają funkcji edycji czatu, ale egzekwują prawo gry.

Kolorów nie zmieniam nikomu, dopóki nie dostanę nakazu od Lenwe. Jego przekonajcie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeWto Cze 12, 2012 9:47 pm

Namiestnik to ranga fabularna- uważam, że rangi fabularne nie powinny mieć kolorów, bo to tylko graczy wprowadza w błąd.
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeSro Cze 13, 2012 4:20 pm

Oto głos rozsądku. Ranga techniczna faktycznie coś zmienia (ale ja się zrzekam Razz), więc może mieć kolor, który będzie informował graczy o tym z kim mają do czynienia. Pomijam fakt, że można to sprawdzić najeżdżając na nick gracza Razz Chociaż nie pamiętam, czy na czacie też Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeCzw Cze 14, 2012 7:53 am

Na czacie nie widać, ale po najechaniu na imię już widać ^ ^
A to czemu?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeCzw Cze 14, 2012 9:12 am

Zresztą Lenwe decyduje. Jego gra - trzeba tylko spowodować by się wypowiedziałRazz
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitimeCzw Cze 21, 2012 11:10 am

Dogadajcie się w sprawie kolorków z Lenwe, temat zamykam, pozostaje jedynie do wglądu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kolor na czacie dla namiestników Empty
PisanieTemat: Re: Kolor na czacie dla namiestników   Kolor na czacie dla namiestników Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kolor na czacie dla namiestników
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Do namiestników

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sprawy Krainy :: Propozycje :: Zamknięte-
Skocz do: