Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Nauka w szkole

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Nauka w szkole Empty
PisanieTemat: Nauka w szkole   Nauka w szkole Icon_minitimePią Cze 01, 2012 10:12 pm

Zauważyłam, że nauka w szkole nie zabiera energii, co bardzo ułatwia graczom podbijanie lvlów. Proponuję zmienić to na albo pieniądze i energia albo sama energia. Nie dziwota, że gracze potem wbijają ogromne lvl i to w szybkim tempie.

Energia= się kasa na naukę, im większy poziom i chyba staty, nie wiem jak tutaj to jest, tym więcej mamony na trening.

Poza tym przyrost energii, też by trzeba było zmienić.

Ale to moje skromne zdanie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nauka w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Nauka w szkole   Nauka w szkole Icon_minitimePią Cze 01, 2012 10:16 pm

To nie tak. Szkoła ma bardzo wysokie które zwiększają się logarytmicznie. Wydaje ci się, że na początku 3 za 0,025 czy jakoś tak to mało ale wbij w to więcej statystyk,a wyjdzie, że szkoła jest pożeraczem kasy na wyższych lvl,której nie da się zapełnić
Powrót do góry Go down
Lenwe




Nick : Lenwe Tinethele
ID : 1
Ranga : Than
Male Liczba postów : 122
Join date : 03/04/2011

Nauka w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Nauka w szkole   Nauka w szkole Icon_minitimePią Cze 01, 2012 10:24 pm

a nie pozera energi??
Powrót do góry Go down
http://www.foto-koscian.pl
Go??
Gość




Nauka w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Nauka w szkole   Nauka w szkole Icon_minitimePią Cze 01, 2012 10:32 pm

Nie pożera energii. Wczoraj albo dzisiaj to zauważyłam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nauka w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Nauka w szkole   Nauka w szkole Icon_minitimePią Cze 01, 2012 10:32 pm

Lenwe, pożera, jednak minimalne ilości. Za 20 energi wbiłem 20 siły - czyli trenowałem 1000 razy. Trochę mało, nic dziwnego, że można dużo nabić szczególnie, że trening pobiera setne części energii.
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Nauka w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Nauka w szkole   Nauka w szkole Icon_minitimePon Cze 04, 2012 5:28 pm

A ja bym prosił, żeby takie rzeczy lądowały w bugreport (Zgłaszanie błędów), albo na forum wewnętrznym.
Dziękuję.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nauka w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Nauka w szkole   Nauka w szkole Icon_minitimePon Cze 04, 2012 7:42 pm

Ok. To zamknąć temat.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nauka w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Nauka w szkole   Nauka w szkole Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nauka w szkole
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nauka w szkole tylko za energię

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sprawy Krainy :: Propozycje :: Zamknięte-
Skocz do: