Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Co dalej z...

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Co dalej z... Empty
PisanieTemat: Co dalej z...   Co dalej z... Icon_minitimePią Cze 01, 2012 3:40 pm

Co z resztą rangowych? Zamierzają się wypowiadać i brać udział w rozwoju gry? Nie może być tak, że tylko kilku z nas się udziela. Gra ma być pracą nas wszystkich, a nie tylko wybranych.

Gracze, też mogliby się wypowiadać, bo to gracze tworzą głównie podwaliny świata.

Pytam, bo żeby nie było, że jak coś wprowadzimy, to potem będzie czemu o ni o tym nie wiedzieli itd.
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Co dalej z... Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z...   Co dalej z... Icon_minitimePią Cze 01, 2012 3:44 pm

Kto ma możliwość rozesłania spamu do wszystkich graczy? Zaraz mogę stworzyć wiadomość, którą ktoś wysłałby w moim imieniu. Może to skłoniłoby co poniektórych do stworzenia tutaj konta.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co dalej z... Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z...   Co dalej z... Icon_minitimePią Cze 01, 2012 3:50 pm

Jako MG mogę to zrobić jako MG oraz Feandill, ale jego teraz nie ma, więc ja to zrobię.

Wiesz, mi bardziej chodzi o rangowych, bo mechaniczni to raczej nie będą chcieli ingerować fabułę teoretycznie.

Poza tym, omawiamy sprawy, w których, moim zdaniem każdy rangowy powinien się wypowiedzieć...nie wiem, co Wy o tym myślicie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co dalej z... Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z...   Co dalej z... Icon_minitimeSob Cze 02, 2012 2:23 pm

Cytat :
Gracze, też mogliby się wypowiadać, bo to gracze tworzą głównie podwaliny świata.

Szkoda, że nie mogę uznać tych słów za autorskie (powtarzasz intencjonalnie moje zdanie z tematu "Opis karczmy": P.S. Gracze tworzą krainę, a nie osoby z rangami.) - płaciłabyś mi wówczas duże pieniądze. Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Co dalej z... Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z...   Co dalej z... Icon_minitimeNie Cze 17, 2012 10:28 pm

Ja się pytam! Po co Sirkowi, Aramilowi i reszcie rangi skoro nic nie robią? Na ich miejsce mógłby wejść ktoś bardziej chętny do rozwoju gry, doświadczony, piękniejszy i młodszy. Trzeba się za nich wziąć i przesłuchać.

Co zrobiłeś przez ostatni rok na Shire jako burmistrz?
-Wbiłem poziom.

Tak będzie!
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Go??
Gość




Co dalej z... Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z...   Co dalej z... Icon_minitimeNie Cze 17, 2012 10:31 pm

No ja słyszałam od nich, że oni nie chcą wchodzić na żadne forum, tym bardziej na to, bo nie chcą tracić nerwów, bo im się nie chce, bo nie mają czasu ;/

To jak ma gra ruszyć, jak rangowi nie współpracują co?
Powrót do góry Go down
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Co dalej z... Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z...   Co dalej z... Icon_minitimeNie Cze 17, 2012 10:33 pm

Ja bym bez pytania wylał! farao
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Co dalej z... Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z...   Co dalej z... Icon_minitimePon Cze 18, 2012 9:48 am

Szagar napisał:
Ja bym bez pytania wylał! farao

Content.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Go??
Gość




Co dalej z... Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z...   Co dalej z... Icon_minitimeCzw Cze 21, 2012 10:13 am

I jaka w końcu decyzja, co do nic nie robiących? Serio, coś się rusza, ale bez wielu rangowych, będziemy stać w miejscu.
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Co dalej z... Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z...   Co dalej z... Icon_minitimeCzw Cze 21, 2012 10:19 am

My akurat nic nie możemy zrobić, a nie zagląda tutaj nikt, kto mógłby podjąć taką czy inną decyzję w tej sprawie. Może i reszta rangowych coś robi, tylko po prostu nie mają w zwyczaju udzielać się na forum. Namiestników ostatnio rzadko widuję, pozostali niby są aktywni. Nie możemy z góry zarzucać komuś niekompetencji, kiedy nie wiemy, co tak naprawdę robią wewnątrz gry.
Powrót do góry Go down
Mardro




Nick : Lómendil Aldaser
ID : 3
Ranga : Główny Doradca
Male Liczba postów : 386
Join date : 31/05/2012
Age : 33
Skąd : Olkusz

Co dalej z... Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z...   Co dalej z... Icon_minitimeCzw Cze 21, 2012 10:46 am

Nie rozumiem o jakich decyzjach mowa. Jeśli chodzi o wprowadzenie rozwiązań technicznych, to już ja się zajmę rozmową z Lenwe, jak o coś innego, to proszę o oświecenie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co dalej z... Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z...   Co dalej z... Icon_minitimeCzw Cze 21, 2012 10:51 am

Chodzi o rangowych, którzy nie udzielają się na forum zewnętrznym gry i czy nie udzielając się na forum robią coś w grze- jak nie to co dalej z nimi.
Fean mi powiedział, że ma z Lenwe pogadać o tym. Więc chyba zostaje czekać...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co dalej z... Empty
PisanieTemat: Re: Co dalej z...   Co dalej z... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Co dalej z...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sprawy Krainy :: Propozycje :: Zamknięte-
Skocz do: