Forum Shire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Shire
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Empty
PisanieTemat: Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry   Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Icon_minitimePią Maj 25, 2012 12:44 pm

Rozmawiałam z naszym Burmistrzem o usuwaniu tematów na Forum Wewnętrznym gry. Bardzo zadowoliła go ta propozycja i wyraził swoją nieprzymuszoną chęć działania, poprosił tylko o listę tematów, które należałoby usunąć. Czy ktoś chciałby się podjąć tego zadania i sporządzić spis niepotrzebnych, przeterminowanych oraz nieaktywnych tematów z Forum Wewnętrznego gry? Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Empty
PisanieTemat: Re: Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry   Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Icon_minitimePią Maj 25, 2012 1:32 pm

O dobrze, że się zgodził! Najlepiej jakby zrobił to dwie osoby. Ja mogę to zrobić, ale ktoś mógłby mi pomóc, bo może niektóre tematy, można przenieść tutaj, tudzież edytować.
Powrót do góry Go down
Fëandil Êlentáriel

Fëandil Êlentáriel


Nick : Fëandil Aldamír Cúlinde
ID : 23
Ranga : Władca Lothlórien
Male Liczba postów : 492
Join date : 22/03/2012
Age : 32
Skąd : Gniezno | Poznań

Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Empty
PisanieTemat: Re: Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry   Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Icon_minitimePią Maj 25, 2012 7:02 pm

Prawdziwa robota będzie tylko w dziale propozycji i pytań, bo resztą można ogarnąć w krótkim czasie.
Jeżeli chodzi o "propozycję" proponowałbym usunąć wszystko starsze niż 2 miesiące - najprościej.
Powrót do góry Go down
http://www.realmadrid.pl
Go??
Gość




Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Empty
PisanieTemat: Re: Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry   Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Icon_minitimeSob Maj 26, 2012 9:19 am

To może podzielmy pracę- dwie osoby niech ogarną jeden dział z forum i dwie pozostałe drugi? Tak będzie szybciej. Ale decyzja należy do Was.
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Empty
PisanieTemat: Re: Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry   Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Icon_minitimeSob Maj 26, 2012 9:29 am

Zgadzam się z Feandilem. Przejrzałam na szybko to forum - co poniektóre sprawy są niedokończone, ale gdyby ktoś chciał na nowo poruszyć dany problem, założyłby po prostu nowy temat. Podejrzewam zresztą, że nikt nie będzie się skarżył, że usunięto coś, co nie cieszy się popularnością od dwóch miesięcy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Empty
PisanieTemat: Re: Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry   Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Icon_minitimeSob Maj 26, 2012 9:39 am

Ewentualnie przenieść do archiwum ;P
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Empty
PisanieTemat: Re: Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry   Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Icon_minitimeSob Maj 26, 2012 9:43 am

Zgadzam się z Wami.
Dział Pytania - proponuję, żeby zostawić tematy w których konkretne pytanie uzyskało pełną i rzeczową odpowiedź.
Dział Propozycje zmian - tak jak wspomniał Feandil, usunąć te, które są starsze niż 2 miesiące.

Zgłaszam się do przejrzenia działu Pytań, czy ktoś jest chętny, by mi pomóc?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Empty
PisanieTemat: Re: Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry   Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Icon_minitimeSob Maj 26, 2012 9:53 am

Mogę Ci pomóc.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Empty
PisanieTemat: Re: Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry   Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Icon_minitimeSob Maj 26, 2012 10:58 am

Wraz z Tariną podzieliłyśmy tematy z działu Pytania w następujący sposób: 68/2 = 34. Zatem poniższa lista dotyczy tematów, które uznałam za właściwe do usunięcia spośród 34 tematów, licząc "od góry" działu Pytania.


12-04-09 co jest z tym forum?
12-03-02 Namiestnictwa
12-02-23 Nowe ID?
12-02-01 PD
12-01-27 Hutnik
12-01-05 błąd w shire proszę o pomoc
11-12-18 Podróże
11-11-20 Nowa Era
11-11-20 Kraina
11-11-15 Urunicznianie
11-11-08 Pytanie do MG nt. Kart Postaci.
11-10-29 Szpital
11-10-14 huta i opuszczona norka
11-10-03 Zaraza w pasiekach
11-09-20 Nowa era
11-09-16 Umagicznianie
11-09-10 Kuźnia
11-09-08 Tematpszczelarstwo! zaplace sporo!!!
11-08-29 Różdżki
11-08-29 Gra
11-08-12 Klan - dodawanie rzeczy
11-08-06 Imię
11-07-22 Kopalnia

34 - 25 = 9 tematów, które postanowiłam zostawić
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Empty
PisanieTemat: Re: Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry   Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Icon_minitimeSob Maj 26, 2012 4:37 pm

Ja brałam tematy "od dołu". Trafiły mi się tematy już wyjaśnione, tudzież mające prawie rok i plus:

Kategoria: Pytania - odpowiedzi
11-01-28 Czary
11-02-06 Silnik
11-02-16 Punkty Magii
11-02-16 Dom
11-02-18 Mapy
11-02-19 Energia
11-02-21 Sklepy
11-02-26 Stolarstwo
11-02-28 Ekwipunek
11-03-04 Jarmark, a sklepy graczy
11-03-06 Górnictwo
11-03-07 Sesja i Serwer
11-03-13 Błąd
11-03-14 Chowaniec
11-03-20 Statystyki
11-03-22 Kilka pytań.
11-03-26 Opuszczona nora w Shire
11-03-28 Problem z awatarem
11-03-28 Mithril i Sosna
11-04-05 Charakterystyka statystyk
11-05-11 Strażnica
11-05-20 Konto
11-05-20 Plantacja – zioło
11-05-21 kradzież
11-06-02 Klan problem
11-06-26 Złoto
11-06-26 Skrót
11-07-04 Szpiegostwo
11-07-06 Magowie
11-07-08 Błąd
11-07-11 Magazyny
11-07-12 Pomoc
11-07-13 Minas Tirith

Ja nie zostawiłam żadnych, jak pisałam wyżej tematy albo wyjaśnione albo pozostały bez echa i odpowiedzi, a sprawdzając listę graczy to niektórych z graczy albo nie ma albo pozmieniali imiona i mają spory staż w krainie, więc już ja dobrze znają.
Powrót do góry Go down
Calen

Calen


Nick : Calendila
ID : 230
Ranga : Obywatelka Lothlorien
Female Liczba postów : 71
Join date : 07/05/2012

Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Empty
PisanieTemat: Re: Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry   Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Icon_minitimeNie Maj 27, 2012 8:59 am

A nie lepiej zmienić forum wewnętrzne w sam poradnik, centrum pierwszej pomocy, a resztą - sesje, skargi, zabawy, karty postaci, przenieś na zewnętrzne?
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Empty
PisanieTemat: Re: Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry   Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Icon_minitimeNie Maj 27, 2012 9:16 am

Czyli mniej więcej tak, jak powiedział Feandil: drugi post. Oczywiście popieram.
Ale: klik. W przypadku propozycji mechanicznych zawsze w sumie można tutaj przeprowadzić dyskusję, a później zebrać wszystko w jedną całość i wpakować na forum wewnętrzne, żeby Lenwe miał łatwiej. Albo w ogóle zrezygnować z mechaniki na tym forum. Szczerze nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Empty
PisanieTemat: Re: Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry   Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Icon_minitimeNie Maj 27, 2012 10:03 am

A może zróbmy tak, jak powiedział Fean, a lenistwo Lenwe odłóżmy na potem? xP
Jak mu łatwiej to zróbmy jeszcze lepsze ułatwienie, wszystkie sprawy mechaniczne ustalajmy tutaj, a potem zróbmy w jedna całość i wysyłajmy mu w wiadomości na poczcie jako jedną wiadomość, najlepiej pod koniec miesiąca, chyba, że sprawa wymaga natychmiastowej interwencji.

Ale to i tak trzeba poprosić Lenwe...
Powrót do góry Go down
Szagar

Szagar


Nick : Rengar
ID : 49
Ranga : Komandor
Male Liczba postów : 334
Join date : 04/04/2011
Skąd : Woodbury

Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Empty
PisanieTemat: Re: Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry   Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Icon_minitimeNie Maj 27, 2012 10:10 am

Albo niech Lenwe wprowadzi mechanizm, który sam to będzie segregował. Najlepiej jakby dodał system forum z najnowszej wersji Vallheru.
Powrót do góry Go down
http://www.szynk.blogspot.com
Go??
Gość




Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Empty
PisanieTemat: Re: Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry   Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Icon_minitimeNie Maj 27, 2012 10:27 am

W ogóle to...poprośmy go niech zajrzy tutaj na forum, jak się tylko pojawi i się wypowie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Empty
PisanieTemat: Re: Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry   Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Icon_minitimeNie Maj 27, 2012 12:18 pm

Tarina napisał:
A może zróbmy tak, jak powiedział Fean, a lenistwo Lenwe odłóżmy na potem? xP

Niestety Lewne nie jest leniwy, ale zapracowany. Poza zajmowaniem się grą, musi jeszcze zarabiać na życie - podziwiam go, że własną pasją i pomocą zgodził się na odbudowanie starego Shire, poświęcając temu tak wiele czasu.
Nie wszystkie tematy wymagają zakładania dużego tematu na FZ, dlatego w drobnych sprawach FW wydaje się być bardziej przydatne. Ponadto wielu graczy nie jest tutaj zarejestrowanych. Zgadzam się również z propozycją, żeby wysyłać na FW gotowe projekty.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Empty
PisanieTemat: Re: Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry   Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Icon_minitimeNie Maj 27, 2012 5:44 pm

No chyba, że tak.
To chyba będzie najlepsze rozwiązanie, bo mu, serio, zmniejszymy robotę, dostanie po prostu kawę na ławę co do poprawy/zmiany itd. Co sam na pewno musi też robić.
Powrót do góry Go down
Żabcia

Żabcia


Nick : Reainae
ID : 132
Ranga : Mieszkanka
Female Liczba postów : 218
Join date : 03/04/2011
Skąd : Rzeszów

Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Empty
PisanieTemat: Re: Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry   Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Icon_minitimeCzw Cze 21, 2012 10:43 am

Tematy na forum wewnętrznym niepokasowane, ale zamknę z racji tego, że sprawa jako tako została wyjaśniona. W razie gdyby ktoś chciał sprawdzić co miało zostać usunięte i ponownie próbował nakłonić do tego adminów, zawsze może to zrobić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Empty
PisanieTemat: Re: Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry   Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Porządkowanie Forum Wewnętrznego gry
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowe powołanie dla forum wewnętrznego i zewnętrznego
» Sala tronowa w rivendell - przeklejny z forum wewnetrznego
» Temat Skraj Lasu/ błędny las - przelejony z forum wewnetrznego
» Kto zniszczył forum?
» Khamik - Mod forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Shire :: Sprawy Krainy :: Propozycje :: Zamknięte-
Skocz do: